Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese staartklok
Resultaat: 220 EUR

Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U

Bim Bam pendule
Resultaat: 15 EUR

Oude Junghans pendule ca. 1940 (Duitsland) in zeer goede staat 47x22x13cm. Cond.: U

Staande klok. Julius Kaufmann
Resultaat: 6.000 EUR

Bijzondere Duitse Biedermeier mahoniehout fineer staande klok begin 19e eeuw. Gesigneerd Julius Kaufmann Carlsruhe. Secondewijzer en datumaanduiding. Uurwerk met grote geelkoperen slinger, emaille wij...

Klok
Resultaat: 750 EUR

Klok, Jaeger LeCoultre, atmosklok

Skeletklok in etui
Resultaat: 40 EUR

skeletklok in etui

Engelse staande klok
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse staande klok van massief eiken, uurwerk is gesigneerd "Thomas and Son Strange High Wycombe" ca. 1830-1839. De klok heeft een eendaags uurwerk en een handbeschilderde wijzerplaat met d...

Vrijslinger
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse notenfineer Grunderzeit vrijslinger met uurwerk met Jugendstil motief ca. 1900 98x42x20cm. Cond.: G

Bimbam klok met inleg
Startprijs 50 EUR

Antieke notenhouten fineer BimBam regelateur met inlegwerk en Westminster gong ca. 1920. 77x34x18cm. Cond.: G

Klokkenstel
Startprijs 75 EUR

Antiek Frans klokkenstel ca. 1900 (beschadigd) van blauw aardewerk met bronzen armaturen 53x23x16cm. en 30x14x14cm. Cond.: M

Gestoken klok met leeuw
Resultaat: 210 EUR

Bijzondere handgestoken wandklok ca. 1880 met uitgewerkte leeuw, eikebladeren en lint met wapen. Wijzerplaat met emaille cartouches. Frankrijk of Zwitserland 61x44x14cm. Cond.: G

Vrijslinger
Resultaat: 85 EUR

Antieke Gustav Becker Silesia notenhouten vrijslinger ca. 1900 met onderkast en slinger achter glas. (Tolletjes niet aanwezig) 88x43x20cm. Cond.: G

Comtoise, spil
Startprijs 120 EUR

Antieke Franse comtoise klok met vouwslinger ca. 1880, gesigneerd "Gaillard a Mauvezin". Emaille wijzerplaat (licht beschadigd) 150x26x15cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 50 EUR

Oude Friese schippertjes klok met maanstand en handbeschilderde wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Eiken kast en bronzen figuren 79x25x18cm. Cond.: G

2 Klokjes in messing kast
Resultaat: 20 EUR

Twee klokjes in messing kast. 1x Wekkertje van het merk Emes Duitsland Cond.: R. 1x 8-daags klokje van Schmid (dit klokje is een sloper) Cond.: S

Staartklokje, 2-gewicht
Resultaat: 50 EUR

Oude Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw met eiken kast en handbeschilderde wijzerplaat. 90x25x17cm. Cond. :G

2-Gewichten klok
Resultaat: 195 EUR

Grote antieke Gustav Becker notenhout fineer 2-gewichten regelateur ca. 1880 113x42x13cm. Cond.: G

Friese staartklok
Startprijs 500 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse Friese staartklok met originele spiegels en gewichten met bruidskrans. Eiken kast in originele meekrab-kleur 142x35x22cm. Cond.: G

Tafelklok, Amsterdamse school
Startprijs 80 EUR

Amsterdamse schhol stijl pendule ca. 1930 met koperen wijzerplaat en eiken kast. Duits uurwerk 28x13x27cm.

Pubklok met datum
Startprijs 80 EUR

Amerikaanse pubklok ca. 1900 met grenen notengekleurde kast. Gesigneerd Seth Thomas met dagaanduiding in zeer goede staat 72x12x39cm. Cond.: G

Rond klokje, snijwerk
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse schoolklok ca. 1910 met bewerkte houten omlijsting, gesigneerd "Carley Thetford". 13xø32cm. Cond.: G

Wortelnoten Fries staartklokje
Resultaat: 55 EUR

Kleine oude Friese staartklok 2e helft 20e eeuw. Notenhout met handbeschilderde wijzerplaat en maanstand in goede staat 75x24x16cm. Cond.: G

Rood tafelklokje
Startprijs 40 EUR

Rood gelakte pendule met goudkleurig sierwerk en emaille wijzerplaat (Duits uurwerk). Gesigneerd Schmid 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat 41x20x9cm. Cond.: G

Eiken Friese staartklok
Resultaat: 150 EUR

Bijzondere Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk, maanstand, dagaanduideing, wekkerfunctie. Handbeschilderd en eiken kast 136x21x34cm. Cond.: U

Schoolklok met messing rand
Startprijs 100 EUR

Antieke messing schoolklok ca. 1880 Duitsland van de firma Leesemann Berlin ø30cm. Cond.: G