Antieke notenhouten fineer BimBam regelateur met inlegwerk en Westminster gong ca. 1920. 77x34x18cm. Cond.: G
Bijzondere handgestoken wandklok ca. 1880 met uitgewerkte leeuw, eikebladeren en lint met wapen. Wijzerplaat met emaille cartouches. Frankrijk of Zwitserland 61x44x14cm. Cond.: G
Antieke Franse comtoise klok met vouwslinger ca. 1880, gesigneerd "Gaillard a Mauvezin". Emaille wijzerplaat (licht beschadigd) 150x26x15cm. Cond.: G
Antieke vroeg 19e eeuwse Friese staartklok met originele spiegels en gewichten met bruidskrans. Eiken kast in originele meekrab-kleur 142x35x22cm. Cond.: G
Amsterdamse schhol stijl pendule ca. 1930 met koperen wijzerplaat en eiken kast. Duits uurwerk 28x13x27cm.
Amerikaanse pubklok ca. 1900 met grenen notengekleurde kast. Gesigneerd Seth Thomas met dagaanduiding in zeer goede staat 72x12x39cm. Cond.: G
Rood gelakte pendule met goudkleurig sierwerk en emaille wijzerplaat (Duits uurwerk). Gesigneerd Schmid 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat 41x20x9cm. Cond.: G
Bijzondere Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk, maanstand, dagaanduideing, wekkerfunctie. Handbeschilderd en eiken kast 136x21x34cm. Cond.: U
Antieke messing schoolklok ca. 1880 Duitsland van de firma Leesemann Berlin ø30cm. Cond.: G