16 Oude Engelse poppenmagazines (Doll magazine) en diverse zakken met kraalkettingen Cond.: G
Zeven oude teddyberen 2e helft 20e eeuw, mohair 21-77cm. Cond.: G
Twee oude Steiff knuffels, 1x Lopende leeuw Leo en 1x een hondje Cond.: R
Oud poppenhuis 50-er jaren. Zeer uitgebreid met diverse poppen, porseleinen en metalen voorwerpen en meubels 33x56x26cm. Cond.: G
Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.