08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Stoomwals no. 7
Startprijs 55 EUR

Oranje betonmolen
Startprijs 25 EUR

Blauwe radio
Startprijs 35 EUR

Blikken caravan
Startprijs 45 EUR

Wedgwood servies
Startprijs 25 EUR

Divers porselein
Startprijs 30 EUR

Doos divers porselein, borden etc. 20e eeuw. Cond.: G

Kavel poppenboekjes met kralen
Startprijs 20 EUR

16 Oude Engelse poppenmagazines (Doll magazine) en diverse zakken met kraalkettingen Cond.: G

Kavel van 7 beren
Startprijs 40 EUR

Zeven oude teddyberen 2e helft 20e eeuw, mohair 21-77cm. Cond.: G

2 Steif knuffels
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Steiff knuffels, 1x Lopende leeuw Leo en 1x een hondje Cond.: R

3 Speelgoed auto's
Resultaat: 15 EUR

Kavel 10 diverse poppen
Startprijs 100 EUR

Huis met verdieping
Startprijs 225 EUR

Oud poppenhuis 50-er jaren. Zeer uitgebreid met diverse poppen, porseleinen en metalen voorwerpen en meubels 33x56x26cm. Cond.: G

Schildpad pop
Geen vanafprijs

Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.

Blikken auto Dehli
Startprijs 25 EUR

Blikken auto Dehli L.:26cm. Cond.: G

Pop in mand met mechaniek
Startprijs 100 EUR