Gouden postzegel 5 Cent Nederland van 900/000 (21,6 karaat) ca. 6,9gr.
Kavel oude centen ingelijst van 1948 t/m 1980 Holland. Uitgegeven door Rijksmunt 31x23cm. Cond.: G
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1913 in goede conditie.
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1912 in goede conditie.
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1877 in goede conditie.
Zilveren munt van 50 Gulden (Nederland) uit 1988 in goede conditie.
7 V.O.C. Duiten 18e eeuw, 1x Duit 1735, 1x Duit 1737, 1x Duit 1754, 1x Duit 1756, 1x Duit 1786, 1x Duit 1789, 1x Duit, 1x Duit Gelderland 1791