Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Emaille broodtrommel
Resultaat: 20 EUR

Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke messing bakkers hangpetroleumlamp ca. 1900 met contragewichten 117xø37cm. Cond.: G

Weegschaal ca. 1880
Resultaat: 25 EUR

Antieke gietijzeren weegschaal ca. 1880 met koperen gewichten (1 KG. weegschaal) 23x40x18cm. Cond.: G

Design kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote design silverplated kandelaar 2e helft 20e eeuw voor 4 kaarzen 32x38x8cm. Cond.: U

Handbeschilderde kraantjeskan
Resultaat: 20 EUR

Oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan eind 20e eeuw. Donkerbruin beschilderd met landschap (dorpsgezicht met figuren) 42xø13cm. Cond.: U

Koperen houtbak
Resultaat: 15 EUR

Grote koperen houtbak 2e helft 20e eeuw, handarbeid 58xø34cm. Cond.: G

Art-deco kaarsenkandelaar
Resultaat: 12 EUR

Kaarsenkandelaar midden 20e eeuw, metaal verchroomt, 3 kaarshouders, 2 gezwarte houtkogels. L. 25 cm.

Bewerkt sigarenkistje
Resultaat: 10 EUR

Oud bewerkt sigarenkistje in de vorm van een boek. Tropisch hout 5x15x10cm. Cond.: G

Keramiek zuil
Resultaat: 30 EUR

Grote keramieken zuil, creme- en goudkleurig 2e helft 20e eeuw 80xø32cm. Cond.: U

Wandconsole 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Antieke 19e eeuwse wandconsole in de vorm van een engelenhoofd met vleugels. Mahonie met eikenhout, vermoedelijk Frankrijk 27x20x38cm. Cond.: G

2 Messing zwanen
Resultaat: 15 EUR

Twee grote messing zwanen 20e eeuw. 55x37x12cm. en 44x38x11cm. Cond.: U

2 Oude tangen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude tangen. 1x Klemtang en 1x tang van de firma Belze ca. 15cm. Cond.: G

Groot blik
Resultaat: 10 EUR

Groot blik begin 20e eeuw. Blik is geheel gedecoreerd met middeleeuwse plaatjes. Bodem met een teken GBC 41x29x17cm. Cond.: R-G

Snijmachine
Resultaat: 25 EUR

Antieke uitgewerkte snijmachine gemerkt C.G. Vermoedelijk Duitsland ca. 1890. 35x20x15cm. Cond.: G

Moderne spiegel
Resultaat: 18 EUR

Moderne spiegel met wortelnoten motief 8-kantig in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 72x53cm. Cond.: G

Lederen tabakskoker
Resultaat: 20 EUR

Antieke lederen tabakskoker anno 1882, gekerft "1882 Aen Albert" 11,5xø4cm. Cond.: G

Oude globe
Resultaat: 10 EUR

Oude globe 2e helft 20e eeuw met Nederlands opschrift

Waaier, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Waaier 2e helft 18e eeuw gemaakt van been. 1 kant beschilderd met 4 personen in een landschap en 1 kant beschilderd met bloemen en landschappen 26,5cm.

Bronzen drukgewicht, haan
Geen vanafprijs

Antiek bronzen drukgewicht in de vorm van een haan ca. 1900 (voor brieven) 7x4x2cm. Cond.: G

7 Brillen + 1 vergrootglas
Resultaat: 40 EUR

Zeven oude en antieke brillen + 1 vergrootglas. Materialen; houtm verguld, koper en kunststof in zeer goede staat. 2 Glazen beschadigd. 7-10cm. Cond.: G

Miniatuur vijzel
Resultaat: 80 EUR

Bronzen miniatuurvijzel 18e eeuw, scheurtje 3x3,5cm. Cond.: G

Tiffany lamp, klein
Resultaat: 50 EUR

Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U

Waaier
Startprijs 20 EUR

Handbeschilderde Aziatische handpalmwaaier begin 20e eeuw gedecoreerd met bloemen 24x41cm. Cond.: G

14 Oude onderzetters
Resultaat: 45 EUR

14 Oude onderzetters ca. 1920 gemaakt van nikkel en keramiek met bloemenmotief, vermoedelijk Duitsland. Haarscheuren 2xø7,5cm. Cond.: G