Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. wijnpompje
Resultaat: 750 EUR

Zilveren wijnpompje met kurketrekker. Bijzonder stuk.

Zilv. schaaltje, 4 lepels, munt
Resultaat: 32 EUR

Kavel divers zilver; schaaltje, munt van koning Willem II en 4 lepeltjes van Pluut 835/000 ca. 70gr. Cond.: G

Zilveren tasje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren maliënkolder beursje 6cm. ca. 43gr. Cond.: U

Divers verzilverd bestek
Resultaat: 35 EUR

Diverse delen verzilverd bestek en schalen o.a; 15x grote vorken, 16 grote lepels, 12 kleine lepels, 27 kleinere lepels, 4 oortjes, 2 sauslepels, taartschep, 2 suikerlepels en 1 vleesvork. Alles 20e e...

Zilveren beugeltas
Resultaat: 90 EUR

Zilveren malienkolder beugeltas 800/000 16cm. ca. 230gr. Cond.: U

Taartschep met 11 vorkjes
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren taartschep met 11 bijbehorende taartvorkjes naar Fries model. Handgegraveerd met getordeerde steel 835/000 ca. 195gr. Cond.: U

Zilveren schaartje
Resultaat: 47 EUR

Engels zilveren schaartje, MT: W.V.sS. 925/000 12cm. Cond.: G

Doos divers verzilverd
Resultaat: 30 EUR

Doos divers plated, verschillende voorwerpen 20e eeuw, Cond.: G

Zilveren pijpencomfoor
Startprijs 250 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Cond.: G

Zilveren broodmand
Resultaat: 275 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren broodmand, opengewerkt met parelrand, MT: H Hooijkaas 835/000 ca. 581gr. Cond.: U

Verzilverd bestek
Resultaat: 80 EUR

Drie oude silverplated bestekcassettes Voorschoten. Voor 12 personen met sauslepels etc. Cond.: G

Zilveren servies
Resultaat: 380 EUR

Driedelig zilveren moccaservies met weelderige roosmotieven 835/000 ca. 930gr. Kan is 18cm. hoog Cond.: U

Carlo Alessi servies
Resultaat: 200 EUR

Carlo Alessi thee/koffieservies, gebombeerd Italië 1945 bestaand uit; Dienblad (50x34cm.) met koffie- en theekan, melk- en suikerkan. Alle grepen zijn gemaakt van vruchtenhout (appel) Cond.: G

Zilv. miniatuur, molenbeker
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren miniatuur molenbeker H.: 10cm. ca. 33gr. Cond.: U

Zilveren lepel + vork
Resultaat: 170 EUR

Prachtige antieke set van Hollands zilver bestaande uit sierlepel en een vork bewerkt met onder meer ooievaar-motief. MT: Yvo Theodorus van Erp, Leeuwarden 1897 835/000 ca. 210gr. L.: 25cm. Cond.: U

Ovale jardiniere
Resultaat: 130 EUR

Louis Seize stijl (2e periode) plated tafelschaal (met binnenglas), chip af ca. 1880 in zeer goede staat 14,5x15x34cm. Cond.: G

Zilv. zakhorloge
Resultaat: 50 EUR

Zilv. zakhorloge

Zilveren doosje
Resultaat: 20 EUR

Oud doosje emaille met zilver (925/000), agaat en filligrain 2e helft 20e eeuw 3,5xø5cm. Cond.: G

Kristallen bokaal, zilveren rand
Startprijs 25 EUR

Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U

Schenkkan
Startprijs 15 EUR

Zilverkleurige Etrusken schenkkan (replica) rijkelijk uitgewerkt met figuren, "Etruria Arte" 35xø16cm. Cond.: U

Diverse bestekdelen
Startprijs 30 EUR

Lot divers bestek waaronder enkele zilveren delen.

Zilveren taartschep
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren opengewerkte taartschep met papegaaimotief. 800/000 48gr. 23cm. Cond.: U

2 Zilveren kaarsen standaards
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren kaaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 8cm.