Exclusief Japans porseleinen servies 20e eeuw. 26 Delen met decor van bladgoud en bloemen met vogels, gemerkt Saji Cond.: U
5 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Karaf met stop, 1 tafelbel, olie-en azijnstel met tablet 17-23cm. Cond.: G
3-Delig Japans servies ca. 1900 bestaande uit theekan, melkan en suikerpot, latere Meiji-tijd. Polychrome emaille beschildering en goudkleurige versieringen 9-12cm.
Porseleinen restservies Wedgwood England 20e eeuw 46-delig. 24x Bordje, 13x Schaaltje, 5x asbakje, 1 kopje, 1 cakeschaal, 1 suikerpot en 1 melkkannetje. Lichte schades. Cond.: G
4 Delen persglas 20e eeuw. 2 Roofvogels en 2 Dolfijnen 20x16xø12cm. en 16x10x11cm. Cond.: G
Chinese porseleinen kom Familie Verte ca. 1900 met bloemdecor 6,5xø13cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw decor voorstellend een landschap. Lichte randschade ø22,5cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw decor van bamboe, grote vaas en bloemen. Lichte randschade ø22cm. Cond.: G
Chinese theekan (porselein) ca. 1900 met 8 kop en schotels. Licht beschadigd COnd.: G
Oud porseleinen 7-delig restservies, motief Blue Danube U.S. Pat. OFF., beschadigingen aan 2 onderschotels Cond.: R
Chinees porseleinen dekselvaas 2e helft 20e eeuw met blauw decor van een vliegende draak 49xø21cm. Cond.: G
Keramische plaquette "Fly the world above the crowd" 21e eeuw 35x28cm. Cond.: U
3 Delen kristal 20e eeuw. 2x Zware kristallen karaffen met amandelslijpsel 30x12x10cm. en 31x13x11cm. 1x Cassette met 12 kristallen messenleggers 4x11x30cm. Cond.: G
Twee oude platelen pijpvaasjes, gemerkt Nonna Gouda Holland ca. 1930 26xø10cm. Cond.: U