Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Sieraden
Resultaat: 40 EUR

Drie oude kettingen. 2x Been (1 met zilver slot 925/000), 1x Bloedkoraal (gouden sluiting defect) 47cm., 44cm. en 16cm. Cond.: G

Oorstekers WG/GG
Resultaat: 30 EUR

Oorstekers WG/GG, ca. 1 gr.

Hanger GG, kruis
Resultaat: 30 EUR

Hanger GG, achterkant gestempeld: 18K,Jerusalem, voorkant mooi bewerkt, 1.4 gr.

Ring 925/000, zirk.
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met zirkonia. ø66

Broche parel/bril
Resultaat: 280 EUR

Ronde opengewerkte broche GG 585/000 bezet met 8 pareltjes in het midden een briljantje. ø 3.5 cm., ca.8.8 gr.

Staafbroche
Resultaat: 120 EUR

Staafbroche GG/WG 585/000 met een rechthoekige gefacceteerde toermalijn, 2 trapezevormige gefacceteerde bergkristallen en 2 diamanten oud slijpsel. L.57 mm., 3.9 gr.

Jade collier
Resultaat: 150 EUR

Collier van jade, in bloemmotief bewerkt, GG 5858/00 bolsluiting, en 36 GG 585/000 bolletjes. L.43 cm.

Hanger GG, saf.
Resultaat: 30 EUR

Hanger GG 585/000 rond ø 2cm., guirlande met opengewerkt middenstuk bezet met blauwe gefacceteerde saffier ø3mm.,1.8 gr.

Ring 925/000, robijn
Resultaat: 25 EUR

Ring zilver 925/000 (gerodineerd) bezet met 3 robijnen. ø56.

Ring 925/000 verg. robijn
Resultaat: 30 EUR

Ring zilver 925/000 verguld, bezet met een robijn. ø 54

Ring WG, dia/aquam.
Startprijs 500 EUR

Broche, hoedje
Geen vanafprijs

Vestzakhorloge
Resultaat: 50 EUR

Vestzakhorloge

Vestzakhorloge
Resultaat: 10 EUR

Vestzakhorloge

Longines Horloge
Resultaat: 110 EUR

Longines Horloge

Zilveren vestzakhorloge
Resultaat: 37 EUR

Zilveren vestzakhorloge (sleutel ontbreekt), sleutelopwinding, ankergang, secondenwijzer.

Kavel divers goud
Resultaat: 320 EUR

Kavel divers goud

Kavel divers goud
Resultaat: 100 EUR

Kavel divers goud

Kavel divers goud
Resultaat: 150 EUR

Kavel divers goud

Kavel divers goud
Resultaat: 111 EUR

Kavel divers goud

Kavel divers goud
Resultaat: 950 EUR

Kavel divers goud

Zilveren schakelarmband
Resultaat: 20 EUR

Zilveren schakelarmband, 55 gr.19 cm.