Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren tasje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren maliënkolder beursje 6cm. ca. 43gr. Cond.: U

Divers verzilverd bestek
Resultaat: 35 EUR

Diverse delen verzilverd bestek en schalen o.a; 15x grote vorken, 16 grote lepels, 12 kleine lepels, 27 kleinere lepels, 4 oortjes, 2 sauslepels, taartschep, 2 suikerlepels en 1 vleesvork. Alles 20e e...

Japans serviesje
Resultaat: 35 EUR

Exclusief Japans porseleinen servies 20e eeuw. 26 Delen met decor van bladgoud en bloemen met vogels, gemerkt Saji Cond.: U

Chinees bord, lange leis
Resultaat: 50 EUR

Chinees wandbord 18e eeuw met gecontoerneerde rand, lange leis- en bloemdecor ø27cm. Cond.: U

5 Delen Boheems kristal
Resultaat: 35 EUR

5 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Karaf met stop, 1 tafelbel, olie-en azijnstel met tablet 17-23cm. Cond.: G

Japans servies 3-deel
Resultaat: 15 EUR

3-Delig Japans servies ca. 1900 bestaande uit theekan, melkan en suikerpot, latere Meiji-tijd. Polychrome emaille beschildering en goudkleurige versieringen 9-12cm.

Porseleinen restservies
Resultaat: 40 EUR

Porseleinen restservies Wedgwood England 20e eeuw 46-delig. 24x Bordje, 13x Schaaltje, 5x asbakje, 1 kopje, 1 cakeschaal, 1 suikerpot en 1 melkkannetje. Lichte schades. Cond.: G

4 Delen persglas
Resultaat: 15 EUR

4 Delen persglas 20e eeuw. 2 Roofvogels en 2 Dolfijnen 20x16xø12cm. en 16x10x11cm. Cond.: G

Chinese kom, Fam Verte
Resultaat: 40 EUR

Chinese porseleinen kom Familie Verte ca. 1900 met bloemdecor 6,5xø13cm. Cond.: G

Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antiek 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw decor voorstellend een landschap. Lichte randschade ø22,5cm. Cond.: G

Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antiek 18e eeuws Chinees porseleinen bord met blauw decor van bamboe, grote vaas en bloemen. Lichte randschade ø22cm. Cond.: G

Theekan + kop & schotels
Resultaat: 12 EUR

Chinese theekan (porselein) ca. 1900 met 8 kop en schotels. Licht beschadigd COnd.: G

Kristallen tambouret
Resultaat: 25 EUR

Ruit kristallen tambouret ca. 1900 ø28cm. Cond.: U

Oud plateel bord Goedewaagen
Resultaat: 15 EUR

Oud plateel bord Goedewaagen Gouda handbeschilderd ca. 1930. (Ootmarsum Twentsche begravenis) ø30cm. Cond.: U

Vierkante dekselvaas, Kantonees
Resultaat: 90 EUR

Grote oude Chinese porseleinen dekselvaas, Kantonees begin 20e eeuw met vlinderdecor 34x17,5x17,5cm. Cond.: G

Porseleinen vaas
Resultaat: 20 EUR

Grote porseleinen vaas met voorstelling van lissen met vogels, "Franklin Porcelain, The Meadowland Bird Vase 1980" 30xø16cm. Cond.: U

Chinese snuffbottle, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen snuifbottle. Geheel fijn handbeschilderd met diverse figuren in een landschap 8,5xø3cm. Cond.: G

Chinese snuffbottle, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen snuifbottle handbeschilderd met 6 figuren in landschap staand onder een boom 8,5xø3cm. Cond.: G

Servies, blauw/wit
Resultaat: 10 EUR

Oud porseleinen 7-delig restservies, motief Blue Danube U.S. Pat. OFF., beschadigingen aan 2 onderschotels Cond.: R

Chinees porseleinen dekselvaas
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas 2e helft 20e eeuw met blauw decor van een vliegende draak 49xø21cm. Cond.: G

Tegel
Resultaat: 15 EUR

Keramische plaquette "Fly the world above the crowd" 21e eeuw 35x28cm. Cond.: U

Chinese platte schaal
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen gebogen platte schaal 19e eeuw met figuren in een tuin en tekst bovenin. Randschades 27x21,5x2cm. Cond.: R

2 Kristallen karaffen + messenleggers
Resultaat: 30 EUR

3 Delen kristal 20e eeuw. 2x Zware kristallen karaffen met amandelslijpsel 30x12x10cm. en 31x13x11cm. 1x Cassette met 12 kristallen messenleggers 4x11x30cm. Cond.: G

2 Pijpvazen, plateel
Resultaat: 50 EUR

Twee oude platelen pijpvaasjes, gemerkt Nonna Gouda Holland ca. 1930 26xø10cm. Cond.: U