Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Houten figuren
Resultaat: 5 EUR

Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 5 EUR

Doos divers glas- en kristalwerk 20e eeuw Cond.: G

Machete en schild
Resultaat: 5 EUR

Zulu machete en schild gemaakt van leer gekleurd met natuurlijke pigmenten 20e eeuw 56x8cm. en 62x40cm. Cond.: G

Jugendstil broche
Resultaat: 5 EUR

Prachtige antieke Jugendstil broche. Koper met inlegwerk. Gekleurd glas of edelsteen ø3,5cm. Cond.: G

Messing lamp
Resultaat: 5 EUR

Oude Hollandse messing kroonluchter 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) 45xø62cm. Cond.: G

Van Nelle wandkoffiemolen
Resultaat: 5 EUR

Oude Van Nelle koffiemolen voor aan de wand 50-er jaren. Keramiek met hout 33x14x11cm. Cond.: G

3 Munten 1 cent 1878-1881
Resultaat: 5 EUR

Drie munten van 1 cent Nederland uit 1878 (P), 1880 (ZF) en 1881 (ZF).

3 Munten 1 cent 1882-1884
Resultaat: 5 EUR

Drie munten van 1 cent Nederland uit 1882, 1883 en 1884. Alle munten in ZF+ conditie.

5 Cent 1934 (P)
Resultaat: 5 EUR

Munt van 5 cent uit 1934 in P conditie

5 Cent 1936 (P)
Resultaat: 5 EUR

Munt van 5 cent uit 1936 in P conditie.

5 Cent 1932 (P)
Resultaat: 5 EUR

Munt van 5 cent uit 1932 in P conditie.

40 Munten 25 cent 1950-1992
Resultaat: 5 EUR

Veertig munten van 25 cent uit 1950, 1951, 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1960, 1961, 1962, 1963, , 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 2x 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 19...

1/2 Duit 1808 (ZF) Ned. Indië
Resultaat: 5 EUR

Munt van 1/2 duit (Nederlands Indië) uit 1808 in ZF conditie.

3 Munten 2,5 cent 1914-1945 (Ned. Indië)
Resultaat: 5 EUR

Drie munten van 2,5 cent (Nederlands Indië) uit 1914 (ZF+), 1920 (ZF+) en 1945PP (PR)

Villeroy & Boch bord
Resultaat: 5 EUR

Groot Villeroy & Boch bord ca. 1930. Blauw Holland ø32cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Resultaat: 5 EUR

Kristallen vaas (25x14cm.) en karaf (21x12,5cm.) 20e eeuw Cond.: G

Japans bord
Resultaat: 5 EUR

Japans bord 20e eeuw met decor van vogels, bloemen etc. 4,5xø28,5cm. Cond.: U

Imari bordje
Resultaat: 5 EUR

Japans imari bordje ca. 1920 met geschulpte rand en bloemdecor. 1 Chip aan de achterzijde van de rand ø21,5cm. Cond.: G

Imari bord ø21,5cm.
Resultaat: 5 EUR

Japans imari bordje 19e eeuw, gedecoreerd met bloemendecor ø21,5cm. Cond.: G

10 Cent 1916
Resultaat: 4 EUR

Munt van 10 cent uit 1916.

10 Cent 1925 (P)
Resultaat: 4 EUR

Munt van 10 cent uit 1925 in P conditie.

25 Cent 1919 (ZF/P)
Resultaat: 4 EUR

Munt van 25 cent uit 1919 in ZF/P conditie.

Doos diversen
Resultaat: 3 EUR

Doos diversen met 3 tinnen objecten, 1x rest-servies creme-goud en 1 glazen vaas (groen.)

2 Koperen lampen
Resultaat: 1 EUR

Twee koperen lampen 20e eeuw. 60xø15cm. en 35xø14cm. Cond.: G