Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

 

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1297 Resultaten
Kavel: 2951

Staande klok. Julius Kaufmann

Resultaat: 6.000 EUR

Bijzondere Duitse Biedermeier mahoniehout fineer staande klok begin 19e eeuw. Gesigneerd Julius Kaufmann Carlsruhe. Secondewijzer en datumaanduiding. Uurwerk met grote geelkoperen slinger, emaille wij...


Kavel: 118

Koningsketting GG/RG/WG

Resultaat: 2.400 EUR

Koningsketting GG/RG/WG 750/000, L.95 cm.120 gr.


Kavel: 3104

Commode ca. 1800, notenhout

Resultaat: 2.150 EUR

Antieke notenhout gefineerde Zuid-Duitse Empire commode ca. 1800. Gerestaureerd en gepolitoerd. Zwart lijstwerk en taps toelopende poten 84x123x64cm. Cond.: U


Kavel: 3

Stijve armband GG

Resultaat: 2.005 EUR

Slavenarmband GG 750/ 000 bewerkte met geëmailleerde dansers, B.33 mm., ø 6cm., 103 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani


Kavel: 2957

Vuurvergulde empire pendule

Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule ca. 1810 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Legueut a Paris. Prachtige ornamentuur, geheel compleet en uurwerk is getest 51x38x13cm. Cond.: G


Kavel: 1386

Jan te Wierik, acryl op papier

Resultaat: 1.750 EUR

Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, expressieve compositie met fantasiefiguren 57x70cm. Cond.: U


Kavel: 3125

Wortelnoten kabinet

Resultaat: 1.750 EUR

Antiek wortelnoten fineer, dubbelgebogen klein Hollands kabinet ca. 1800 Louis Quize. Origineel bronzen beslag en halve zuilen met vuurvergulde capitellen. In ongerestaureerde staat 217x146x54cm. Cond...


Kavel: 1

Armband GG, 8 schakels

Resultaat: 1.250 EUR

Armband GG 750/000 bestaande uit 8 schakels 18.4 mm. breed, met blauw emaille, tussenstukjes met mannenhoofd. L. 22 cm., 63 gr.
Ontwerper: Claudia Ottaviani


Kavel: 4035

Chinees jade figuur

Resultaat: 1.250 EUR

Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard en kruiken. Prachtig uitgewerkt 54x50x35cm. Cond.: G


Kavel: 4036

Chinees jade figuur

Resultaat: 1.250 EUR

Bijzonder museaal Chinees rood jade beeld staand op wortelstronk ca. 1900. Voorstellend man met baard, foo-hond en kruik in de handen. 53x60x33cm. Cond.: G


Kavel: 4

Armband GG, 10 schakels

Resultaat: 1.100 EUR

Armband GG 750/000,10 schakels 19 mm.breed,met rechthoekige draad figuren bezet met 5 ovale cobochon geslepen amethisten.L.20 cm., 65 gr.


Kavel: 3100

Kapitale kussenkast, teakhout

Resultaat: 1.000 EUR

Oude monumentale massief teakhouten Hollandse kussenkast ca. 1920 (kwaliteitsmeubel). Ebbenhouten kussens en rijk beeldhouwwerk in de kop van de kast. Brede koplijst en voet, staande op grote bolpoten...


Kavel: 600

Kavel divers goud

Resultaat: 950 EUR

Kavel divers goud


Kavel: 1009

Aquarel, Tony Offermans

Resultaat: 950 EUR

Tony Offermans (1854 den Haag - 1911 Laren) aquarel op papier, boereninterieur met meisje en koe in de stal. Mooie bladgouden lijst 62x43cm. Cond.: U


Kavel: 2954

Louis Seize pendule

Resultaat: 940 EUR

Grote antieke marmeren Franse Louis Seize pendule met vuurvergulde armaturen en Wedgwood bisquit plaquettes ca. 1810. Uurwerk met touwtjesslinger 39x34x12cm. Cond.: U


Kavel: 1038

Ikoon

Resultaat: 900 EUR

Icoon van het Heilig Mandulion (gelaat van Jezus Christus ) in Petersburgse stijl. De icoon is bekleed met een fraaie zilveren rizza met ingegraveerde en uitgehamerde motieven in Oud Russische en neo-...


Kavel: 2958

Duitse staande klok

Resultaat: 900 EUR

Grote Duitse staande vrijslinger met getorste zuilen en mooi snijwerk ca. 1920 uit een zogenaamde "Herrenzimmer". Massief eiken en eiken fineer, uitgewerkte messing wijzerplaat, slinger en gewichten 2...


Kavel: 3114

Eikenhouten uittrektafel

Resultaat: 900 EUR

Bijzondere grote antieke eikenhouten uittrektafel 19e eeuw, Engeland. Ballustervormige poten (5), rijkelijk uitgewerkt op koperen wielen in zeer goede staat. Met 1 tussenblad 76x148x224cm. Cond.: G


Kavel: 3103

Eiken kabinet

Resultaat: 850 EUR

Prachtig antiek eikenhouten enkelgebogen klein Hollands kabinet ca. 1790. Rococo panelen in de getoogde deuren, rococo sierwerk en poten. In mooie ongerestaureerde staat 229x154x55cm. Cond.: G


Kavel: 286

Smaragd brilj.oorstekers

Resultaat: 800 EUR

Oorstekers GG 750/000 met ieder een ovaal gefacceteerde smaragd totaal ca. 10 crt.,en briljanten ca.2.30 crt. W/SI, 14.3 gr.


Kavel: 1233

De Buck

Resultaat: 800 EUR

Raphael de Buck (1902 - 1986 Gent), olieverf op linnen, vrouwelijk gezelschap 60x50cm. Cond.: G


Kavel: 1266

D. Meelis, bloemstilleven

Resultaat: 800 EUR

Derk Meeles (Deventer 1872 - 1958 Hilversum), olieverf op linnen, pot met anemonen 53x57cm. Cond.: G


Kavel: 2952

Westminster tafelklok

Resultaat: 800 EUR

Zeldzame antieke wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten in de classisistische stijl ca. 1900. Rijk uitgevoerd op bronzen klauwpoten, westminsterslag 57x21x31cm. Cond.: U


Kavel: 3133

Engelse mahonie 2-deurskast

Resultaat: 800 EUR

Antieke Engelse kledingkast van massief mahonie 19e eeuw. 2 Lades, panelen zijn van Cuba Mahonie. In goede ongerestaureerde staat 197x146x57cm. Cond.: G