Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren 50G 1988
Resultaat: 16 EUR

Zilveren munt van 50 Gulden (Nederland) uit 1988 in goede conditie.

35 Ingelijste centen
Resultaat: 15 EUR

Kavel oude centen ingelijst van 1948 t/m 1980 Holland. Uitgegeven door Rijksmunt 31x23cm. Cond.: G

17 Munten 1 Cent 1919-1943
Resultaat: 15 EUR

17 Munten van 1 cent uit 1919 (ZF), 1920, 1921, 1922, 1925, 1926 (ZF+), 1928 (ZF), 1929 , 1930 (ZF+), 1937, 1938 (P), 1939 (P), 1940 (P), 1941 (P), 1942 (P), 1943 (Geel) (ZF/P).

8 Munten 2,5 cent 1913-1941
Resultaat: 15 EUR

Acht munten van 2,5 cent uit 1913 (ZF-), 1915, 1916, 1918, 1919, 1929, 1941 en 1941 (zink).

8 Munten 5 cent 1913-1943
Resultaat: 15 EUR

Acht munten van 5 cent uit 1913 (ZF), 1914 (ZF), 1923 (ZF), 1929 (ZF), 1938 (P), 1939 (FDC), 1940 (FDC) en 1943.

Zilveren munt Michelangelo
Resultaat: 15 EUR

Zilveren munt (925/000) in map (en postzegels) ter ere van de 500e verjaardag van Michelangelo. In proof conditie.

Diverse Nederlandse munten
Resultaat: 12,5 EUR

Kavel van diverse Nederlandse munten en penningen; 2x Muntenset uit 1980 bestaande uit 2,5G, 1G en een messing legpenning (sets in goede conditie). 1x Zilveren 2,5G uit 1962 (gebruikte staat). 1x munt...

1 Gulden 1914 (ZF)
Resultaat: 11 EUR

Munt van 1 gulden uit 1914 (Nederland) in ZF conditie

8 Munten 1 cent 1901-1918
Resultaat: 10 EUR

Acht munten van 1 cent uit 1901G (F+), 1901K (F+), 1906 (ZF), 1914 (F/ZF), 1915,1916, 1917, 1918.

5 Cent 1879 (FDC)
Resultaat: 10 EUR

Munt van 5 cent uit 1879 in FDC conditie.

3 Munten 5 cent 1941-1943
Resultaat: 10 EUR

Drie zinken munten van 5 cent uit 1941, 1942 (P), en 1943 (ZF+).

10 Cent 1906 (PR+)
Resultaat: 10 EUR

Munt van 10 cent uit 1906 in PR+ conditie

10 Cent 1911 (PR-)
Resultaat: 10 EUR

Munt van 10 cent uit 1911 in PR- conditie

10 Cent 1913 (P+)
Resultaat: 10 EUR

Munt van 10 cent uit 1913 in P+ conditie

25 Cent 1916 (ZF
Resultaat: 10 EUR

Munt van 25 cent uit 1916 in ZF conditie.

42 Surinaamse munten 1957-1987
Resultaat: 10 EUR

42 Surinaamse munten. 15 Munten van 1 cent uit 1957, 1959, 1960, 1962 (FDC), 1966, 1970 (FDC), 1972 (ZF), 1974 (FDC), 1975 (FDC), 1976 (P/FDC), 1977 (FDC), 1978 (FDC), 1979 (FDC), 1980 (FDC), 1982 (FD...

5 Pesetas Spanje 1892, zilver
Resultaat: 10 EUR

Zilveren munt van 5 Pesetas uit 1892.

Muntenset 1974 Virgin Islands
Resultaat: 10 EUR

Muntenset van "The 1974 Coinage of The British Virgin Islands". 6 Munten in gebruikte conditie.

3 Munten Utrecht "Duit" 1755-1788
Resultaat: 9 EUR

3 Munten Utrecht "Duit" 1755-1788

12 Surinaamse munten 1944-1948
Resultaat: 9 EUR

Twaalf Surinaamse munten. 2 Munten van 1 cent uit 1944 (FDC) en 1947 (ZF). 3 Munten van 2,5 cent uit 1944 (ZF), 1947 (ZF) en 1948. 1 Munt van 5 cent uit 1948. 3 Munten van 1/10 gulden uit 1944, 1947 (...

3 Munten 1 Cent 1902-1905
Resultaat: 8 EUR

Drie munten van 1 cent uit 1902 (ZF of beter), 1904 (P/FDC) en 1905 (PR+).

10 Cent 1912 (ZF-)
Resultaat: 8 EUR

Munt van 10 cent uit 1912 in ZF- conditie.

3 Munten 1 cent 1878-1881
Resultaat: 5 EUR

Drie munten van 1 cent Nederland uit 1878 (P), 1880 (ZF) en 1881 (ZF).

3 Munten 1 cent 1882-1884
Resultaat: 5 EUR

Drie munten van 1 cent Nederland uit 1882, 1883 en 1884. Alle munten in ZF+ conditie.