Antieke Hollands zilveren Biedermeier koffie-roomlepel, jaarletter G: 1900, MT: Christiaan Jacobs Bruinings ca. 14gr. L.: 9cm. Cond.: U
Drie zilveren suikerklontjes tangen 835/000 ca. 90gr. Cond.: U
Kavel divers zilver; schaaltje, munt van koning Willem II en 4 lepeltjes van Pluut 835/000 ca. 70gr. Cond.: G
Klein antiek Hollands zilveren tasbeugeltje, jaarletter N: 1872 6cm. Cond.: U
Doos divers plated, verschillende voorwerpen 20e eeuw, Cond.: G
Zilveren miniatuur van een comfoor (steel ontbreekt) 835/000 ø3,5cm. ca.14gr. Cond.: G
Decoratief zilveren schaaltje eind 19e eeuw, gemonogrammeerd I.S. Binnenkant met reliëf bloemendecor ca. 60gr. ø14,5cm.
Divers bestek met zilveren heften. Slacouvert, trancheercouvert en 6 vorken Cond.: G
Klein zilveren miniatuur blakertje midden 20e eeuw voorstellend man met aapje. Cond.: G
Drie antieke plated bestekdelen. 1x Lepel WMF Duitsland, 1x IJstang WMF Duitsland, 1x ongemerkte natfruitschep Art Nouveau 21,5x25,5cm. Cond.: G
43 Silverplated dasspelden o.a; stripfiguren, sporten, dieren,en beroepen als afbeelding Cond.: G
Alpaca silverplated malienkolder beugeltasje 20e eeuw. Beugel bezet met rozen en sluiting is gemaakt van 2 vissen 17x20cm. Cond.: G
Oud doosje emaille met zilver (925/000), agaat en filligrain 2e helft 20e eeuw 3,5xø5cm. Cond.: G
Vier oude glazen met zilveren voet (925/000) in goede staat 20e eeuw. 10-15cm. Cond.: G
Zilveren theeschepje en theelepeltje 835/000 ca. 20gr. Cond.: U
Mooie plated lepel (830S). Lepel in de vorm van een schelp ca. 1900 in zeer goede staat.