Lepeldoosje met inlegwerk ca. 1900 met alpaca lepeltjes 5x15,5x8cm. Cond.: G
Oude metalen vrouwentorso met strik 20e eeuw 76x24x17cm. Cond.: G
Oude messing strijkijzer met houten grip 20e eeuw 16x16x9cm. Cond.: G
Oude plafondlamp (Petroleulamp-model) 2e helft 20e eeuw. electrisch met glazen kap 44xø60cm. Cond.: G
Origineel beschilderde geldcassette met sleutel ca. 1900 in zeer goede staat 15x35x26cm. Cond.: G
Oude wanddecoratie met afgebeeld een smederij en figuren 21x31cm. Cond.: G
Oude Joegoslavische houten sierschotel met snijwerk 2e helft 20e eeuw 5xø43cm. Cond.: G
Messing 3-armige kroonlamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 29xø40cm. Cond.: U
Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S
19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G
Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.
Kavel met 11 Provinciemunten. 5 Munten van Hollandia (jaartallen niet duidelijk leesbaar). 1x Overijssel 1767, 2x Gelderland, 3x Zeeland. Munten zijn in matige staat.
Verzameling postzegels. Nederland en buitenland, gestempeld en postfris 30x25cm. Cond.: G
Oude mooi bewerkte koekkoeksklok, Duitsland 20e eeuw 40x28x15cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten 19e eeuwse salontafel met groen leer op het blad (geschulpt blad) en koperen wieltjes. 43x82x82cm. Cond.: G
Massief eikenhouten kast op bolpoten met panelen, 4 deuren en lade 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 186x110x52cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M
Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G