Oud 12-delig porseleinen mocca servies Tsjechoslowakije. 20e Eeuw met gouddecor en gelithografeerde afbeeldingen. In 19e eeuwse stijl 5,5xø10cm. Cond.: G
Twee porseleinen Staffordshire honden Engeland 20e eeuw. Verflaag bladert af 18x9x14cm. Cond.: G
Italiaanse keramieken schaal met rozen 20e eeuw. Beschadigingen aan de rozen 23x22x41cm. Cond.: R
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw decor van landschap en bloemen, lichte randschade ø22,5cm. Cond.: G
Twee antieke aardewerken Petrus Regout Maastricht kastkommen (1 gelijmd), decor Tancrede ca. 1880 10xø16cm. Cond.:R
Zes antieke Petrus Regout & Co Maastricht aardewerken borden ca. 1890, decor Alpine ø26cm. Cond.: G
Vijf antieke aardewerken borden Petrus Regout & co Maastricht ca. 1890, decor Flora (1 chip) ø19cm. Cond.: G
Twee bisquit porseleinen figuren ca. 1890 voorstellend een boer met koren en sikkel (beschadigd bij hoed) en een boerin met schenkkan (tuit af) 19xø9cm. en 18,5xø9cm. Cond.: R
Zes antieke aardewerken borden van Villeroy & Boch ca. 1900 met landschapsmotief ø19cm. Cond.: G
Vijf delen Japans porselein ca. 1900. 1x Satsuma kan met gouddecor en voorstelling van een Geisha en twee mannen 7xø20cm. 4x Kop & Schotels van eierschaal porselein met familiestempel, decor van Geish...
Imari bord 19e eeuw met licht geschulpte rand en landschapsdecor met bloemen ø17,5cm. Cond.: G
Oude keramische plaquette, gemerkt "De Porseleyne Fles Delft 5 mei 1945 Nederland zal herrijzen" 14x20cm. Cond.: G
Rosenthal verzamelbord 1980, ontwerp van Björn Wiinblad (1918-2006). Polychroom beschilderd glazen bord, gelimiteerde oplage ø29cm.
3-Delig Delftsblauw keramiek kaststel. Blauw decor met bloemen en kerkdorp 20e eeuw Holland. 32x14x9cm. en 25x12x12cm. Cond.: G
2 Porseleinen lijsten met figuren 20e eeuw, gouddecor. 1x Man in klederdracht, 1x vrouw met klederdracht 11,5x14cm. Cond.: G
Twee Chinese borden begn 20e eeuw. 1x Keramiek met spiralen en glazuur ø30cm. 1x Porseleien met diermotief ø27cm, haarscheur.
Porseleinen ovale dekseldoos, Lorens Italië 2e helft 20e eeuw. Deksel is versierd met een afbeelding van een vrouw en een meisje in een fantasietuin ø18cm.
3-Delig mocca setje Thüringen 1e helft 20e eeuw. Kopje (6cm.) met portret van Napoleon. Allen met rijkelijke goudkleurige rand en parelrand. Bordje met opschrift "Magdeburg"
Porseleinen beeldje van twee kussende kinderen, Rusland 2e helft 20e eeuw. Gestempeld EM "Exclusive Collection". Gezichten van bisquit, polychroom beschilderd 16x17x11cm.
Zuid-Holland, Platelen vaas begin 20e eeuw, van plateel bakkerij, ontwerp van , Cond: G, (1 chipje aan de hals) 14 x 11.5 x 11.5 cm.
Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemdecor 3,5xø21cm. Cond.: G
Porseleinen schaaltje gemaakt door K.P.M. Duitsland. 30-er Jaren met decor van goud en bloemen 3xø11cm. Cond.: U