Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

12-Delig mocca-servies
Resultaat: 70 EUR

Oud 12-delig porseleinen mocca servies Tsjechoslowakije. 20e Eeuw met gouddecor en gelithografeerde afbeeldingen. In 19e eeuwse stijl 5,5xø10cm. Cond.: G

Stel honden, rood
Resultaat: 10 EUR

Twee porseleinen Staffordshire honden Engeland 20e eeuw. Verflaag bladert af 18x9x14cm. Cond.: G

Keramieken schaal
Resultaat: 20 EUR

Italiaanse keramieken schaal met rozen 20e eeuw. Beschadigingen aan de rozen 23x22x41cm. Cond.: R

Chinees bord
Resultaat: 25 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw decor van landschap en bloemen, lichte randschade ø22,5cm. Cond.: G

2 Kastkommen, Petrus Regout
Geen vanafprijs

Twee antieke aardewerken Petrus Regout Maastricht kastkommen (1 gelijmd), decor Tancrede ca. 1880 10xø16cm. Cond.:R

6 Borden, Petrus Regout
Geen vanafprijs

Zes antieke Petrus Regout & Co Maastricht aardewerken borden ca. 1890, decor Alpine ø26cm. Cond.: G

5 Borden, Petrus Regout
Geen vanafprijs

Vijf antieke aardewerken borden Petrus Regout & co Maastricht ca. 1890, decor Flora (1 chip) ø19cm. Cond.: G

2 Pors. beeldjes
Geen vanafprijs

Twee bisquit porseleinen figuren ca. 1890 voorstellend een boer met koren en sikkel (beschadigd bij hoed) en een boerin met schenkkan (tuit af) 19xø9cm. en 18,5xø9cm. Cond.: R

6 Borden, Villeroy & Boch
Geen vanafprijs

Zes antieke aardewerken borden van Villeroy & Boch ca. 1900 met landschapsmotief ø19cm. Cond.: G

5 Delen Japans aardewerk
Geen vanafprijs

Vijf delen Japans porselein ca. 1900. 1x Satsuma kan met gouddecor en voorstelling van een Geisha en twee mannen 7xø20cm. 4x Kop & Schotels van eierschaal porselein met familiestempel, decor van Geish...

Imari bord ø17,5cm.
Resultaat: 10 EUR

Imari bord 19e eeuw met licht geschulpte rand en landschapsdecor met bloemen ø17,5cm. Cond.: G

Keramische plaquette
Resultaat: 10 EUR

Oude keramische plaquette, gemerkt "De Porseleyne Fles Delft 5 mei 1945 Nederland zal herrijzen" 14x20cm. Cond.: G

Imari bord
Resultaat: 10 EUR

Japans imari bord ca. 1880 met landschapsdecor ø22cm.

Rosenthal verzamel bord
Resultaat: 10 EUR

Rosenthal verzamelbord 1980, ontwerp van Björn Wiinblad (1918-2006). Polychroom beschilderd glazen bord, gelimiteerde oplage ø29cm.

3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 10 EUR

3-Delig Delftsblauw keramiek kaststel. Blauw decor met bloemen en kerkdorp 20e eeuw Holland. 32x14x9cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

2 Porseleinen lijsten
Startprijs 10 EUR

2 Porseleinen lijsten met figuren 20e eeuw, gouddecor. 1x Man in klederdracht, 1x vrouw met klederdracht 11,5x14cm. Cond.: G

2 Borden
Startprijs 10 EUR

Twee Chinese borden begn 20e eeuw. 1x Keramiek met spiralen en glazuur ø30cm. 1x Porseleien met diermotief ø27cm, haarscheur.

Dekseldoos pors.
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen ovale dekseldoos, Lorens Italië 2e helft 20e eeuw. Deksel is versierd met een afbeelding van een vrouw en een meisje in een fantasietuin ø18cm.

Mocca setje
Resultaat: 75 EUR

3-Delig mocca setje Thüringen 1e helft 20e eeuw. Kopje (6cm.) met portret van Napoleon. Allen met rijkelijke goudkleurige rand en parelrand. Bordje met opschrift "Magdeburg"

Porseleinen beeldje Rusland
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen beeldje van twee kussende kinderen, Rusland 2e helft 20e eeuw. Gestempeld EM "Exclusive Collection". Gezichten van bisquit, polychroom beschilderd 16x17x11cm.

Meissen schaal
Resultaat: 15 EUR

Meissen schaal in de vorm van een blad 2e helft 20e eeuw. 22cm.

Plateel vaas
Startprijs 10 EUR

Zuid-Holland, Platelen vaas begin 20e eeuw, van plateel bakkerij, ontwerp van , Cond: G, (1 chipje aan de hals) 14 x 11.5 x 11.5 cm.

Imari bordje
Resultaat: 10 EUR

Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemdecor 3,5xø21cm. Cond.: G

Schoteltje KPM
Startprijs 10 EUR

Porseleinen schaaltje gemaakt door K.P.M. Duitsland. 30-er Jaren met decor van goud en bloemen 3xø11cm. Cond.: U