Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld Maria
Resultaat: 10 EUR

Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.

Houten beeld
Startprijs 10 EUR

Afrikaans houten beeld van een man met hoofdtooi 20e eeuw, 52x9x9cm. Cond.: G

Twee metalen dieren
Startprijs 15 EUR

Twee oude metalen dierenfiguren 20e eeuw. 1x Wild zwijn (massief zilvertin). 1x Bronzen windhond op plaquette 8x15cm. en 11x8cm. Cond.: G

2 Aziatische maskers
Startprijs 20 EUR

Twee oude Aziatische maskers 20e eeuw. 1x Masker gemaakt van messing fungerend als asbak. 1x Masker gemaakt van hout, goudkleurig, fungerend als wandversiering 18x17x6cm. en 29x11x8cm. Cond.: G

Houten Mariabeeld
Resultaat: 20 EUR

Houtgesneden Mariabeeld ca. 1900 33x9x8cm. Cond.: G

Beeldje
Resultaat: 25 EUR

Beeld van Geert Kunen (Limburg), moeder met kind 20e eeuw, aardewerk beschilderd 25x20x16cm. Cond.: G

Benin Bronzen kop
Resultaat: 25 EUR

Zwaar oud Indiase bronzen masker van Benin 20e eeuw. 31x19cm. Cond.: G

Beeld, paard
Resultaat: 25 EUR

Torres Guardia (Spanje) Porta-Celi, liggend paard op travetin sokkel 23x36x15cm. Cond.: U

2 Aziatische miniaturen
Startprijs 25 EUR

Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R

2 Beeldjes, eenden
Resultaat: 30 EUR

Twee oude bronzen eenden 20e eeuw, 1x met aansluiting voor fontein 7x11x4cm. en 10x21x7cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Coltomel
Resultaat: 30 EUR

Bronzen beeldje, gesigneerd B. Coltomel en gedateerd 1891. Voorstellend een geleerde man met papierwerk in de hand H.: 15cm. Cond.: G

Balinees beeld, buste
Startprijs 30 EUR

Oude tropisch houten Balinese vrouwenbuste op marmeren sokkel. 20e Eeuw, fijn uitgewerkt 22x10x6cm. Cond.: G

Houten beeld
Startprijs 30 EUR

Afrikaans houten beeld 20 eeuw, Oceanië 59x14x13cm. Cond.: G

Bronzen aapje, Weens
Resultaat: 40 EUR

Weense bronzen miniatuur, koud beschilderd 19e eeuw. Voorstellend een spottende aap 3x2,4x1,5cm. Cond.: G

Bronzen meisje
Startprijs 35 EUR

Bronzen beeldje, voorstellend een dame die viool speelt 21e eeuw 24x11x10cm. Cond.: G

Beeld, staande eend
Resultaat: 40 EUR

Grote bronzen eend 20e eeuw 38x23x12cm. Cond.:G

Bronzen plaquette, spoorwegen
Resultaat: 50 EUR

Bronzen plaquette met opschrift "Hollandsche IJzeren spoorwegmaatschappij 75 jarig bestaan 1839-1914", plaquette gesigneerd J.C. Wienecke ø7,5cm. Cond.: G

Beeld, eend
Resultaat: 50 EUR

Grote oude bronzen eend 20e eeuw 23x35x13cm. Cond.:G

Bronzen figuur
Startprijs 40 EUR

Oud bronzen figuur met opschrift "Katholiek onderwijs met drank" 1e helft 20e eeuw, Amsterdamse school stijl 14,5x12x13cm. Cond.: G

Boedha
Resultaat: 60 EUR

Groot terracotta beeld van een Thaise boedha eind 20e eeuw. Naar voorbeeld van een antieke boedha 104cm. Cond.: G

Bronzen danseres
Resultaat: 60 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een ballerina met de handen in de lucht 21e eeuw. Geheel staand op vierkante groen-marmeren plaat 45x18x13cm. Cond.: G

Heilighart beeld met 2 vazen
Startprijs 50 EUR

Driedelig gipsen Heilighart beeld met vazen (zilverkleurig) ca. 1900, gesigneerd A. Carli. Licht beschadigd 31x31x14cm. en 34x12x12cm. Cond.: G

2 Meerschuim figuren
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse meerschuim figuren op zwart geëboniseerde sokkeltjes, 1x kind met kool en 1x kind met schaap 12x16x11cm. Cond.: G

2 Kindergezichten
Startprijs 60 EUR

2 Beelden van kindergezichten (jongen en meisje) ca. 16x12x11cm. Cond.: G