Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M
Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G
Twee kristallen schlpen met parel. 1x Schelp met Swarovski teken (postcode ook gegraveerd). 1x Schelp met N.C. gegraveerd. 5,5x5x6,5cm. en 6,5x5x5,5cm. Cond.: R
Oude handgeblazen glazen karaf 2e helft 20e eeuw, roze met melkkleur 40xø8cm. Cond.: G
Antieke opaline glas vaas met deksel, beschilderd met landschap ca. 1880 (lichte chips, randschade) 37xø11cm. Cond.: G
Twee herinneringsglazen van Hamburg 20e eeuw. 1x Glazen laars met sneeuwklokjes en opschrift. 1x Bierglas met 3 blikken op Hamburg H.: 15cm. Cond.: G
Twee drinkglazen midden 20e eeuw, lilakleur. 1x Bokaal met gouden omranding H.: 14cm. 1x Tienhoekig glas H.: 9cm. Cond.: G
3-Delig kristallen setje bestaand uit tablet, karaf en ruitgeslepen vaasje 20e eeuw 24x18x10cm. Cond.: G
Grote kristallen fruitschaal gesigneerd "House of Igor Carl Faberge" 20e eeuw 15xø24cm. Cond.: U
Oude kristallen bowlschaal met deksel (stukje af) 20e eeuw 25x25cm. Cond.: R
Twee delen glaswerk. 1x Dekselbakje met voorstelling van een bellenblazend meisje en een vogel. (beschadigd) 3x11x8,5cm. 1x Grote asbak met tweedimensionale voorstelling in Lalique-stijl 4,5x13x13cm. ...
Kristallen orrefors bowl (Kosta Boda) Sweden 20e eeuw 10xø10cm. Cond.: G
Drie diverse glazen vaasjes o.a; 1x Blank glazen vaasje Copier Leerdam 9,5xø6,5cm. Cond.: G. 1x Anna Groen vaas met facet randen 16xø10,5cm. 1x Violenvaasje met slijpsel 8x6,5cm.
Oplaine vaas met kraag eind 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen en gouddecor 24xø10cm. Cond.: G
Ruitkristallen schaal ca. 1900 Holland (chip), 8xø18cm. Cond.: G
Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G
Zeven oude kristallen glazen met slijpsel waarvan 1 gekleurd 9-21cm. Cond.: G
Acht longdrink glazen met springende paarden motief 2e helft 20e eeuw 18xø6cm. Cond.: G
Grote moderne handgeblazen schenkkan, onduidelijk gesigneerd (G. Lardinch of Lurdinck?) 2e helft 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
Aparte mat glazen presenteerschaal met gegraveerd spinnenweb, spin en bloemen. Rijk bewerkte plated beugel 20e eeuw 9x19x20cm. Cond.: G
Oud ovaalvormig gebrandschilderd glas met voorstelling van een straat met gebouwen en een figuur, Opschrift op 1gebouw "Hotel de Hambourg" 26,5x7,5cm. Cond.: G
Twee mondgeblazen glazen vazen 2e helft 20e eeuw met kraagrand. Blauw en Groen, vermoedelijk Italië, blauwe kraag is beschadigd 20,5x8cm. Cond.: R
Ruitkristallen dekselschaal 2e helft 20e eeuw 27xø15cm. Cond.: G