Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Salontafel
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten 19e eeuwse salontafel met groen leer op het blad (geschulpt blad) en koperen wieltjes. 43x82x82cm. Cond.: G

Tafel
Geen vanafprijs

Oude Engelse uittrektafel ca. 1980 in Chippendale stijl met 1 extra tussenblad, in goede staat 78x130x80cm. Cond.: G

Eikenhouten lessenaar
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten lessenaar met opbergruimte ca. 1900 in zeer goede staat 32x40x53cm. Cond.: G

Eiken kast
Resultaat: 50 EUR

Massief eikenhouten kast op bolpoten met panelen, 4 deuren en lade 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 186x110x52cm. Cond.: G

Schrijfsecretaire
Resultaat: 15 EUR

Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R

Langwerpige taboeret
Resultaat: 10 EUR

Grote langwerpige taboeret met getorste eiken poten en velours stoffering ca. 1920 42x116x42cm. Cond.: G

Eikenhouten miniset
Resultaat: 15 EUR

Massief eikenhouten miniset 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. barok vormgeving met onderling verbonden poten Cond.: G

Teakhouten TV kastje
Resultaat: 15 EUR

Modern teakhouten TV meubel 76x86x55cm. Cond.: G

2 Bloemtafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee eikenhouten bloemtafeltjes 1e helft 20e eeuw met etage 58x29x30cm. en 56xø33cm. Cond.: G

Eiken tafeltje (krantenbak)
Resultaat: 15 EUR

Massief notenhouten krantenbak met vlechtwerk 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 58x63x34cm. Cond.: G

Notenhouten Engelse salontafel
Resultaat: 35 EUR

Grote notenhouten Engelse salontafel (Cheradon stijl) met groen lederen bovenblad, lades en messing afwerking op de poten. In goede staat 52xø103cm.

Eikenhouten halkastje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten halkastje met 2 deurtjes en lade 2e helft 20e eeuw 72x69x26cm. Cond.: G

4 Biedermeier stoelen
Startprijs 20 EUR

4 Antieke Biedermeier stoelen met groene bekleding 19e eeuw. Donker gebeitst beukenhout 88x46x55cm. Cond.: G

Salontafel ca. 1900
Startprijs 20 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse salontafel ca. 1900 met Jugendstil stijl poten 64x98x88cm. Cond.: G

Franse jachtstoel
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse eiken jachtstoel met getorste poten en snijwerk ca. 1890. Mooie velours bekleding 106x45x53cm. Cond.: G

Zinken bak + standaard
Resultaat: 70 EUR

Zinken kinderbad met koperen kraan staand op houten onderstel met originele beschildering (bladert af) ca. 1890 97x97x48cm. Cond.: G

Plantentafel
Resultaat: 40 EUR

Ronde bijzettafel van blank eikenhout ca. 1920 in Art Deco stijl met etage en parelrand. In zeer goede staat 71xø6cm. Cond.: G

Wangentafeltje
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten wangetafeltje in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56x36x60cm. Cond.: G

Eiken kapstok met doek
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten kapstok (25x12x150cm.) 1e helft 20e eeuw met 6 kledinghaken, snijwerk en twee leeuwekoppen. Daarbij een geweven kleed Cond.: G

Klein bijzettafeltje
Resultaat: 25 EUR

Klein Engels notenhoutfineer wangentafeltje (1 lade) met harp en messing klauwpoten 20e eeuw. 52x70x36cm. Cond.: G

Notenhouten bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Oude ovale notenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x108x50cm. Cond.: G

Kapstok 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G

Eikenhouten kapstok
Resultaat: 25 EUR

Grote eikenhouten kapstok met koperen sierhaken ca. 1930. Twee beschadigd 23x165x25cm. Cond.: G

Engelse salontafel, groen leer
Startprijs 20 EUR

Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G