Engelse mahoniehouten 19e eeuwse salontafel met groen leer op het blad (geschulpt blad) en koperen wieltjes. 43x82x82cm. Cond.: G
Oude Engelse uittrektafel ca. 1980 in Chippendale stijl met 1 extra tussenblad, in goede staat 78x130x80cm. Cond.: G
Eikenhouten lessenaar met opbergruimte ca. 1900 in zeer goede staat 32x40x53cm. Cond.: G
Massief eikenhouten kast op bolpoten met panelen, 4 deuren en lade 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 186x110x52cm. Cond.: G
Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R
Grote langwerpige taboeret met getorste eiken poten en velours stoffering ca. 1920 42x116x42cm. Cond.: G
Massief eikenhouten miniset 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. barok vormgeving met onderling verbonden poten Cond.: G
Twee eikenhouten bloemtafeltjes 1e helft 20e eeuw met etage 58x29x30cm. en 56xø33cm. Cond.: G
Massief notenhouten krantenbak met vlechtwerk 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 58x63x34cm. Cond.: G
Grote notenhouten Engelse salontafel (Cheradon stijl) met groen lederen bovenblad, lades en messing afwerking op de poten. In goede staat 52xø103cm.
Eikenhouten halkastje met 2 deurtjes en lade 2e helft 20e eeuw 72x69x26cm. Cond.: G
4 Antieke Biedermeier stoelen met groene bekleding 19e eeuw. Donker gebeitst beukenhout 88x46x55cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Hollandse salontafel ca. 1900 met Jugendstil stijl poten 64x98x88cm. Cond.: G
Antieke Franse eiken jachtstoel met getorste poten en snijwerk ca. 1890. Mooie velours bekleding 106x45x53cm. Cond.: G
Zinken kinderbad met koperen kraan staand op houten onderstel met originele beschildering (bladert af) ca. 1890 97x97x48cm. Cond.: G
Ronde bijzettafel van blank eikenhout ca. 1920 in Art Deco stijl met etage en parelrand. In zeer goede staat 71xø6cm. Cond.: G
Mahoniehouten wangetafeltje in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56x36x60cm. Cond.: G
Eikenhouten kapstok (25x12x150cm.) 1e helft 20e eeuw met 6 kledinghaken, snijwerk en twee leeuwekoppen. Daarbij een geweven kleed Cond.: G
Klein Engels notenhoutfineer wangentafeltje (1 lade) met harp en messing klauwpoten 20e eeuw. 52x70x36cm. Cond.: G
Oude ovale notenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x108x50cm. Cond.: G
Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G
Grote eikenhouten kapstok met koperen sierhaken ca. 1930. Twee beschadigd 23x165x25cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G