Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Koekkoeksklok
Resultaat: 20 EUR

Oude mooi bewerkte koekkoeksklok, Duitsland 20e eeuw 40x28x15cm. Cond.: G

Glazen wandklok
Geen vanafprijs

Moderne glazen wandklok van het merk Ditto ø50cm. Cond.: G

Design klokje
Resultaat: 10 EUR

Design klokje "Rhythem" 2e helft 20e eeuw van zilverkleurig kunststof, Japan. Onder met verzwaarde ronde sokkel en smalle hals. Uurwerk in ronde zilverkleurige behuizing. H.: 18,5cm.

Eiken pendule
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten pendule ca. 1935 met Westminster slag 21x43x13cm. Cond.: G

Duitse wandklok, Schmeckenbecher
Resultaat: 15 EUR

Oude Duitse wandklok, gemerkt E. Schmeckenbecher West germany met slagwerk 2e helft 20e eeuw 25x22x10cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 15 EUR

Grote tafelklok in Chinese stijl 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie. (Beschilderd hout) 45x26x16cm. Cond.: U

Pendule
Resultaat: 25 EUR

Oude Art Deco pendule ca. 1930 met Westminster gongslag in zeer goede staat 23x35x12cm. Cond.: G

Goudgelakte pendule
Resultaat: 20 EUR

Oude goudgelakte pendule, gemerkt Schmid 2e helft 20e eeuw met bloemdecor 30x30x11cm. Cond.: G

Eiken pendule
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten pendule ca. 1920 met slagwerk en geslepen glas. Wijzerplaat verpoetst 30x44x12cm. Cond.: R

Wandklok, schippertje
Resultaat: 25 EUR

Oude Sallander wandklok, gemerkt Wuba, met mahoniehouten kast. Bronzen ornamentuur en maanstand 2e helft 20e eeuw 50x22x14cm. Cond.: G

Zaanse klok, groot model
Resultaat: 25 EUR

Zaanse wandklok 2e helft 20e eeuw met noten kast en bronzen armaturen 24x26x17cm. Cond.: G

Zaanse wandklok
Resultaat: 25 EUR

Oude Zaanse wandklok met notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 63x27x14cm. Cond.: G

Wandregelateur Commodoor
Resultaat: 25 EUR

Oude notenhouten wandregelateur van het merk Commodoor 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie 66x23x10cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten pendule ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk met slagwerk. In zeer goede staat met facetgeslepen glas 25x31x12cm. Cond.: G

Eikenhouten wandklok
Resultaat: 40 EUR

Westminster wandregelateur ca, 1930 in eiken kast, Duitsland met Silent, Westminster en Ave Maria slagwerk. In zeer goede staat 75x32x20cm. Cond.: U

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok, mahoniegekleurd. Compleet met bronzen beelden en uurwerk met maanstand. In zeer goede staat 100x25x17cm. Cond.: G

Electra klokje ca. 1920
Startprijs 35 EUR

Wandklok 60-er jaren "Clock Movement By Lawshire", gekleurd glas en spiegel (electrisch). Kitsch pur Sang 8x22x22cm. Cond.: G

Bim Bam klok
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten Westminster wandregelateur ca. 1930 met geslepen glas in zeer goede staat 79x36x20cm. Cond.: G

Junghans klok
Startprijs 35 EUR

Oude neogothische Junghans wandklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36x11x18cm. Cond.: G

Reiswekker
Resultaat: 40 EUR

Duitse reiswekker gemerkt Schatz en Söhne. Zichtbare draaiende balans 2e helft 20e eeuw, uurwerk werkt 15x8,5x5,5cm. Cond.: G

Fries staartklokje
Resultaat: 50 EUR

Kleine notenhouten Friese kortstaat klok met maanstand en bel in zeer goede staat. gemerkt J.W.A. 2e helft 20e eeuw Cond.: U

Eikenhouten tafelklok
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten tafelklok ca. 1910, front met intarisa. Uurwerk met gongslag en gemerkt Mauthe. Wijzerplaat-glas ontbreekt 32x21x13cm. Cond.: G

Pendule met wandconsole
Resultaat: 40 EUR

Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G

Klokje
Resultaat: 50 EUR

Kleine Pfeilkreuz pendule met eiken kast en getorste zuilen, emaille wijzerplaat ca. 1910 Duitsland. Uurwerk nagekeken 23x15x7cm. Cond.: G