Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

2 Zilveren lepeltjes Holland 835/000, 14gr

Alpaca sigarettenkoker
Resultaat: 10 EUR

Antieke alpaca sigarettenetui 10x7,5cm. Cond.: U

Silverplated roomstel
Resultaat: 10 EUR

Driedelig silverplated melk- en suikersetje 20e eeuw 6x25x15cm. Cond.: G

Djokja zilveren geldknip
Resultaat: 10 EUR

Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U

2 Delen verzilverd
Startprijs 15 EUR

Asbak en luciferhouder, silver-plated, zwaar bewerkte voorstelling:Nachtwacht en drinkgelag.Cond.U

Zilveren potloodhouder
Startprijs 15 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

Kristallen bokaal, zilveren rand
Resultaat: 30 EUR

Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U

Silverplated kandelaar
Startprijs 15 EUR

Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G

Kristallen schaal, zilv. rand
Resultaat: 15 EUR

Kristallen bakje met zilveren rand 5,5xø12cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, molen
Startprijs 20 EUR

Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U

Ruitgeslepen ovaal schaaltje
Resultaat: 45 EUR

Ruitgeslepen antiek zoutbakje op 925/000 zilveren voet, MT: JCS Johannes Cornelis Schouten Amsterdam, midden 1800 10x5,5x5,5cm. Cond.: U

Kristallen odeurflesje
Resultaat: 20 EUR

Oud kristallen odeurflesje met bewerkt messing sluitsysteem, (met stopje) begin 1900 6,5xø4cm. Cond.: U

2 Zilveren zuurvorkjes
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Hollands zilveren zuurvorkjes Fa. van Kempen, jaarletter: 1896 835/000 ca. 46gr. Cond.: U

2 Zilveren vorkjes + 1 lepel
Resultaat: 30 EUR

Divers antiek zilver; twee vorkjes en 1 lepel ca. 1850 ca. 68gr. L.: ca. 16cm Cond.: G

Zilveren briefopener
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren briefopener met opengewerkte heft 835/000 ca. 24gr. L.: 16cm. Cond.: U

4-Delig zilveren bestek
Resultaat: 20 EUR

Etui met 4-delig dienbestekje met 800/000 zilveren heften Cond.: G

2 Zilveren vorkjes
Startprijs 20 EUR

2 Zilveren 835/000 antieke Biedermeier vorkjes ca.25gr., Cond.:U

Diverse verzilverd bestek
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers silver-plated bestek vorken en lepels cond G.

Silverplated suikerpot + schep
Startprijs 20 EUR

Silverplated suikerpot met schepje 20e eeuw 16x14x9cm. Cond.: G

WMF Strooier
Resultaat: 20 EUR

Grote tafelstrooier met bajonetsluiting van het merk WMF H.: 17,5cm. Cond.: U

Zilveren theeduimpje
Resultaat: 30 EUR

Mooi Hollands zilveren theeduimpje, Haags lofje 835/000 ca. 20gr. L.: 9,5cm. Cond.: U

Doosje met div. zilv. hangers
Resultaat: 20 EUR

Houten doosje met 21 zilveren sterrenbeelden hangers, 1 zilveren olifantje en 1 religieus zilveren hangertje 3x9,5x7cm. Cond.: U

3 Zilveren onderzetters
Resultaat: 22 EUR

Drie zilveren onderzetters, Midden-Oosten 800/000 ca. 32gr. ø6cm. Cond.: U

Zilveren overlay vaasje
Resultaat: 110 EUR

Rookglazen kristallen vaasje met zilveren overlay H.: 8cm. Cond.: U