Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij
Geen vanafprijs

v. 't Wout ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beekje (beschadiging) 40x80cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 25 EUR

Abraham v.d. Wissel "Fecit" (Marken 1865 - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, dorpsgezicht 35x35cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 20 EUR

F, van Genesen (Tilburg 1887 - 1945), olieverf op linnen, beek met bomen in de hefsttooi 42x36cm. Cond.: G

M. Muller, landschap
Resultaat: 15 EUR

M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U

Augustu, landschap
Resultaat: 10 EUR

Augustu 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met rivier en huis 40x50cm. Cond.: G

A. Torringa, landschap Oostenrijk
Resultaat: 10 EUR

A. Torringa 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap Oostenrijk 24x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met figuren en kerk 24x30cm. Cond.: G

N. v. Kampen. vaas met bloemen
Resultaat: 10 EUR

N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

C. Dijkshoorn, bloemstilleven
Resultaat: 10 EUR

C. Dijkshoorn, olieverf op linnen, bloemstilleven 24x18cm. Cond.: G

Steendruk
Resultaat: 15 EUR

M. Emile Sulpis, gravure op papier, danseuse 18,5x24,5cm. Cond.: G

Reproductie in lijst
Startprijs 15 EUR

Reproductie in lijst van een Parijse schilder 89x57cm. Cond.: U

Zeefdruk, Vincent van Gogh
Startprijs 15 EUR

Vincent van Gogh, druk op zijde, mand met fruit in de buitenlucht 64x62cm. Cond.: G

Schilderij, wintergezicht
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, winterlandschap 19x14cm. Cond.: G

Gerard Altmann, ets
Startprijs 15 EUR

Gerard Altmann (1877 - Rotterdam - 1940), gravure op papier, Hollandse rivier met boot en ophaalbrug 9x7cm. Cond.: G

Aquarel, Aalthof
Startprijs 20 EUR

M. Saathoff ca. 1930, aquarel op papier, winters dorpsgezicht 34x54cm. Cond.: G

B. Sluiter, bloemen op vaas
Resultaat: 20 EUR

B. Sluiter ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadiging) 60x80cm. Cond.: G

Toon van Overveld
Startprijs 20 EUR

Toon van Overveld 1978 (Enschede), olieverf op linnen, berglandschap met gebouwen aan het meer 30x40cm. Cond.: G

Zeefdruk, Vincent van Gogh
Resultaat: 20 EUR

Vincent van Gogh, druk op zijde, terras bij avond in Frankrijk 61x60cm. Cond.: G

Ongesigneerd, haan
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan 10x7cm. Cond.: G

Schilderij, meisje met bloemen
Startprijs 20 EUR

C. Maxim 60-er jaren, olieverf op linnen, meisje met kersen 24x30cm. Cond.: G

Aquarel, stilleven M(A)K
Resultaat: 30 EUR

Monogram M(A)K 1989, aquarel op papier, stilleven met fruit en bloemen, 64x40 cm., Cond.:U

Monogram J.G.
Startprijs 20 EUR

Monogram J.G., olieverf op paneel, wintergezicht 10x15cm. Cond.: G

Schilderij met gezichten
Startprijs 20 EUR

Monogram, olieverf op linnen, kubistische gezichten 30x40cm. Cond.: G

Ets, Rodenburg
Startprijs 20 EUR

Hendrikus Elias Roodenburg (1895 Den Haag - ), ets op papier, stadsgezicht Arnhem 35x25cm. Cond.: G