Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meerschuimpijp
Resultaat: 25 EUR

Tabakspijp gesneden uit zeeschuim ca. 1900. Voorstelling van een tijger in origineel foudraal 15x6x2,7cm. Cond.: G

Pijp
Resultaat: 25 EUR

Tabakspijp 19e eeuw ingelegd met parelmoer en porseleinen kop beschilderd met landschap 70x8x4cm. Cond.: G

Doosje met lepels
Resultaat: 10 EUR

Lepeldoosje met inlegwerk ca. 1900 met alpaca lepeltjes 5x15,5x8cm. Cond.: G

Torso ter decoratie
Resultaat: 25 EUR

Oude metalen vrouwentorso met strik 20e eeuw 76x24x17cm. Cond.: G

Koperen strijkijzer
Geen vanafprijs

Oude messing strijkijzer met houten grip 20e eeuw 16x16x9cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 35 EUR

Oude plafondlamp (Petroleulamp-model) 2e helft 20e eeuw. electrisch met glazen kap 44xø60cm. Cond.: G

2 Voetenstoofjes
Resultaat: 10 EUR

Twee oude voetstoven. 1x Antieke koetsstoof beukenhout 13x32x24cm. 1x Oude stoof van mahoniehout 19x30x21cm. Cond.: G

Bronzen drukgewicht, haan
Resultaat: 10 EUR

Antiek bronzen drukgewicht in de vorm van een haan ca. 1900 (voor brieven) 7x4x2cm. Cond.: G

Geldcassette
Geen vanafprijs

Origineel beschilderde geldcassette met sleutel ca. 1900 in zeer goede staat 15x35x26cm. Cond.: G

Wanddecoratie
Geen vanafprijs

Oude wanddecoratie met afgebeeld een smederij en figuren 21x31cm. Cond.: G

Houten sierschotel
Geen vanafprijs

Oude Joegoslavische houten sierschotel met snijwerk 2e helft 20e eeuw 5xø43cm. Cond.: G

Messing kroonlamp
Geen vanafprijs

Messing 3-armige kroonlamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 29xø40cm. Cond.: U

Beeld, meisje te paard
Geen vanafprijs

Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S

Haardstel
Geen vanafprijs

19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G

Van Nelle wandkoffiemolen
Resultaat: 10 EUR

Oude Van Nelle koffiemolen voor aan de wand 50-er jaren. Keramiek met hout 33x14x11cm. Cond.: G

Wandpetroleumlamp
Startprijs 10 EUR

Oude wandpetroleumlamp (geëlectrificeerd) 20e eeuw. Kap mist 40x40xø14cm. Cond.: G

Tinnen sigarenhouder
Resultaat: 15 EUR

Tinnen sigarenhouder (Japan of China) ca. 1900 met gravures (dieren en bloemen) 17xø9cm. Cond.: G

Lamp met bijzettafel
Resultaat: 10 EUR

Moderne lamp met bijzettafel, messingkleur 140cm. Cond.: G

2 Koperen wandplaquettes
Resultaat: 10 EUR

Twee roodkoperen geslagen wandplaquettes 20e eeuw waarop een jongen en een meisje afgebeeld (Hummelstijl) 20x12x1cm. Cond.: G

Koperen ketel
Startprijs 10 EUR

Koperen ketel met houten handgreep, op rechaud, ca. 1880 Rechaud is van latere leeftijd. H 36 cm.

Geelkoperen schenkkan
Startprijs 10 EUR

Oude geelkoperen schenkkan 20e eeuw. Bewerkt Perzisch model 27x30xø14cm. Cond.: G

Doosje met tinnen lepels
Resultaat: 10 EUR

Houten doos met diverse uitgewerkte tinnen lepels, Tiel Holland 20e eeuw 25x36x24cm. Cond.: G

Spiegel met messing
Startprijs 10 EUR

Moderne spiegel met messing 103x70cm. Cond.: G

Bureauset
Resultaat: 10 EUR

Art Deco 2-delig bureauset van glas met koper. Brievenhouder en inktdroger. Kleine chips 14x9x10cm. en 6x15x9cm. Cond.: R