Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande lamp
Startprijs 140 EUR

Bijzondere porseleinen staande lamp met bisquit porseleinen lampenkap 20e eeuw. Voorstelling van putti met druiven en wijnvat. Beschildering naar 18e eeuws voorbeeld. Rondom met rozen uitgewerkt en go...

Kapitale vaas, gouddecor
Startprijs 600 EUR

Kapitale Chinese vaas 20e eeuw met gouddecor en landschapsdecor met planten, bloemen en vele vogels 50xø24cm. Cond.: U

6 Borden, Chien Lung
Startprijs 600 EUR

Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw chieng lung met blauw decor van planten, bloemen en vlinders. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: G

2 Chinese borden ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen borden ca. 1900 met blauw decor van bloeiende bomen in goede staat ø21,2cm. Cond.: G

3 Fam Rose borden
Startprijs 220 EUR

Drie Chinees porseleinen Familie Rose borden 18e eeuw met goud- en bloemmotief 4xø23cm. (1 haarscheur van ca. 3cm.) Cond.: G

Chinese lekschotel
Resultaat: 1.300 EUR

Bijzonder 18e eeuwse Chinese Chien Lung lekschotel met decor van bloemen en landschappen 5xø44cm. Cond.: G

Kang Xi bordje, 1720
Resultaat: 130 EUR

Bijzonder vroeg 18e eeuw Chinees porseleinen bordje met waterlelies, watervogels en bloemen afgebeeld. In uitstekende staat 3,5xø14,7cm. Cond.: U

Bord
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met groen-roze decor van bloemen en Chinese man en vrouw ø22,5cm. Cond.: G

Imari bord
Resultaat: 10 EUR

Japans imari bord ca. 1880 met landschapsdecor ø22cm.

3 Chinese borden
Resultaat: 200 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met fijn blauw decor van een Chinese tuin met kraanvogels. Haarscheuren en lichte randschade 2,5xø23cm. Cond.: G

2 Mandarijn borden
Startprijs 160 EUR

Twee Kantonees porseleinen mandarijn sierborden, ca. 1900 met gouddecor. Afbeeldend figuren, bloemen en vogels in zeer goede staat 4xø25cm. Cond.: G

2 Kraagvazen, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen eind 19e eeuw met bijzonder mooi decor met vogels en takken in bloei 30xø14cm. Cond.: G

6 Kop & Schotels, Chien Lung
Resultaat: 160 EUR

Zes Chinees porseleinen kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen in zeer goede staat. Minimale randschade 6xø13,6cm. Cond.: G

Chinese theepot, 18e eeuw
Resultaat: 135 EUR

Chinese theepot 18e eeuw met voorstelling van een haan en kip bij bloesemboom. 18,5x16,5x10,5cm. Cond.: G

2 Chinese snuffbottles
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen snuifflesjes 19e-20e eeuw met blauw landschaps decor 6,5xø3,4cm. Cond.: G

Chinees bordje, 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Chinees bordje 19e eeuw met blauw decor van bamboe, planten en bloemen. Minimale randschade en klein haarscheurtje 3xø17cm. Cond.: verder G

2 Borden
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen borden ø23cm. met rose, groen en goud decor van bloemen 18e eeuw. 1 Bord met scheur van 4cm. Cond.: G

Fam Rose bord
Startprijs 80 EUR

Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose, bord begin 18e eeuw met goud- en bloemendecor, in goede staat. Lichte randschade 3xø26cm. Cond.: G

2 Satsuma duiven
Resultaat: 150 EUR

Twee Satsuma waterbakjes voorstellend een duif zittend op een boomstronk en een kikker zittend op de rand van de bron. Keramiek met gouden beschildering 20e eeuw 25x21x18cm. Cond.: G

2 Imari vaasjes, ca. 1900
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Japanse imari porseleinen vaasjes met landschapsdecor en figuren ca. 1900 15,3xø7cm. Cond.: G

Grote vaas, 19e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met blauw decor van bloemen en vogels. Chip uit de kraag 57x28cm. Cond.: R

3 Chinese borden
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met blauw decor, voorstellend een landschap met zee, bergen, bomen en gebouwen. Randschades ø23cm. Cond.: G

Kop&Schotel, vis
Startprijs 30 EUR

Prachtig Chinees porseleinen kop & schotel 19e eeuw met blauw decor van karpers en andere vissen. Randschades Cond.: R

3 Chinese schotels, Kang Xi
Resultaat: 130 EUR

Drie Chinese Kang Xi borden 18e eeuw. 1x haarscheur en chip, 1x randschade, 1x gaaf. Decor met bloemen en vlinders en alleen met bloemdecor ø23cm. en ø21cm. Cond.: R