Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glas op stam, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Prachtig 18e eeuw geslepen glas met brede voet. Amandelgeslepen en gegraveerd met bloemen 21,3xø10,5cm. Cond.: G

Geslepen glas, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Groot gegraveerd glas met bloemmotief 18e eeuw, in zeer goede staat 14xø11cm. Cond.: G

Jugendstil glazen vaas
Resultaat: 260 EUR

Jugendstil vaas St. Denis, gemerkt in de bodem Frans ca. 1900. Kogelvormige vaas met floraal decor en met goud bewerkt 20xø28cm. Cond.: G

Kandelaars,kristal
Startprijs 100 EUR

Lalique aansteker
Startprijs 150 EUR

Oude Lalique glazen aansteker 2e helft 20e eeuw in goede staat. Gesigneerd Lalique France. 8,5x7x7cm. Cond.: U

Murano schijvenlamp
Startprijs 500 EUR

Zeldzame Murano schijvenlamp "Vistosi" 60-er jaren. Chroom met gekleurde glazen schijven. Lichte oxidtaie op het metaal. 60x50cm. Cond.: G

Kristalglazen schaal
Resultaat: 35 EUR

Amerikaans kristalglazen schaal gedecoreerd met floraal silveroverlay 925/000. Rand is geschulpt ø28cm. Cond.: G

Kristallen dekselcoupe
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen dekselcoupe (chips af) 32xø18cm. Cond.: R

Ruitkristallen schaal
Resultaat: 15 EUR

Ruitkristallen schaal ca. 1900 Holland (chip), 8xø18cm. Cond.: G

2 Ruitkristallen vazen
Startprijs 30 EUR

Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R

4-Delig ruitkristal set
Resultaat: 50 EUR

Hollands ruitkristallen set ca. 1900. 4-Delige tafelset bestaand uit; 1 onderschotel, melkkannetje, suikerpot en lepelvaasje. Licht beschadigd, enkele chips 29x15x10cm. Cond.:R

7 Delen ruitkristal
Resultaat: 40 EUR

7 Delen 19e eeuwse Hollands ruitkristal bestaand uit; 6 petit-four schaaltjes (ø12cm.) en 1 grote schaal (ø27cm.), enkele chips Cond.: R

Kristallen aanbiedschaal
Resultaat: 35 EUR

Amerikaans kristallen glazen aanbiedschaal 20e eeuw, gedecoreerd met floraal silveroverlay. 925/000 ø31cm. Cond.: G

2 Mondgeblazen glazen
Startprijs 80 EUR

Twee oude mondgeblazen glazen in 16e eeuwse stijl. Kelkvormig met geribt glas rondom. 15xø11cm. Cond.: U

8-Delig kristallen likeurstel
Startprijs 40 EUR

8-Delig kristallen facetgeslepen likeurstel bestaand uit 1 karaf, 6 glazen, dekselpot. Cristal d'arques, model Acenis, 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat. 14x32x27cm. Cond.: U

Geëtste ruit
Resultaat: 50 EUR

Groot oud gegraveerd venster met als afbeelding een pauw in een boom. Fijn uitgewerkt 20e eeuw 58x88cm. Cond.: G

2 Delen glaswerk, overlay
Resultaat: 30 EUR

Twee delen glaswerk Overlay zilver en overlay goud 1e helft 20e eeuw. 1x Vaasje met zilveroverlay, voorstellend Venetië. 1x Vaas goudoverlay, voorstelling met druivenranken 17xø6cm. en 15xø12,5cm. Con...

Glazen karaf
Startprijs 20 EUR

Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G

7 Oude kristallen glazen
Resultaat: 20 EUR

Zeven oude kristallen glazen met slijpsel waarvan 1 gekleurd 9-21cm. Cond.: G

Lalique aansteker
Startprijs 150 EUR

Oude Lalique glazen aansteker 2e helft 20e eeuw in goede staat. Gesigneerd Lalique France. 7,5x7x7cm. Cond.: U

3 Delen glaswerk
Resultaat: 35 EUR

3-Delig kristallen setje bestaand uit tablet, karaf en ruitgeslepen vaasje 20e eeuw 24x18x10cm. Cond.: G

8 Glazen
Startprijs 20 EUR

Acht longdrink glazen met springende paarden motief 2e helft 20e eeuw 18xø6cm. Cond.: G

Bel van geslepen glas
Startprijs 30 EUR

Grote glazen tafelbel met geslepen facet en druivenmotief. gegraveerd 20e eeuw 22xø20cm. Cond.: G

Duitse roemer met tekst
Startprijs 30 EUR

Bijzonder Duits Roemer glas met tekst "Hieraus Trank Majestät der Deutsche Kaiser und König Wilhelm II am 6 März 1898". Stukje van de voet af 14xø8cm. Cond.: R