Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bouille kistje met glaasjes
Resultaat: 200 EUR

Frans 19e eeuws Boulle kistje met vier kleine karaffen met bladgoud (chip). Lichte beschadigingen aan het schildpad inlegwerk. Origineel slotje 10x12x12cm. Cond.: R

Bronzen hanglamp
Startprijs 800 EUR

Bijzondere Art Deco zwaar bronzen plafond-hanglamp met koppen, boedha's en naakte staande vrouwen. Mooie vormgeving 80x77x77cm. Cond.: G

Petroleumlamp, compositie beeld
Resultaat: 160 EUR

Antieke petroleumlamp bestaand uit een compositie beeld "Le Jour par bruchon" met in 1 hand de glazen olielamp met messing brander 70xø20cm. Cond.: G

Gebrandschilderde ruiter te paard
Resultaat: 125 EUR

Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een ruiter te paard met siertooi 23,5x16,5cm. Cond.: G

Scheepsmodel, Charlotte Rhodes
Resultaat: 40 EUR

Oud scheepsmodel in showvitrine van het schip "Charlotte Rhodes", 20e eeuw 47x72x30cm. Cond.: G

Halve helm
Resultaat: 750 EUR

Helft van een helm, waarschijnlijk een Italiaanse Burgonet met restvergulding 11x36x30cm. (17e-18-19e eeuw of ouder?) Cond.: G

Scheepsmodel, 18e eeuws galjoen
Resultaat: 70 EUR

Groot houten scheepsmodel van een 18e eeuws galjoen, 20e eeuw 88x112x25cm. Cond.: G

Jugendstil tinnen bord
Startprijs 150 EUR

Zwaar tinnen Jugendstil bord ca. 1900, gesigneerd H. Cuzin. Afbeeldend een naakte vrouw met bloemen en vogels ø32cm. Cond.:

Gebrandschilderd fluitschip
Startprijs 150 EUR

Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G

Speeldoos
Resultaat: 300 EUR

Grote gefineerde speeldoos met inlegwerk op het deksel en voorzijde ca. 1890. De speeldoos functioneert, met 1 grote walscilinder, de kam is goed 18x56x22cm. Cond.: G

Snijwerk hert met glas
Startprijs 120 EUR

Fijn uitgewerkt houten tafelstuk met bloemenvaas, voorstellend een hert bij een boom ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 44x18x14cm. Cond.: G

Gestoken houder met karaffen
Resultaat: 70 EUR

Houten bewerkte likeurset met twee karaffen en 8 glazen ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 32x15x23cm. Cond.: G

Thermometer
Resultaat: 30 EUR

Thermometer ca. 1900 met bewerkte messing omlijsting. Thermometerplaat is nieuw 37x12,5cm. Cond.: G

Tinnen kraanpot, klein
Startprijs 120 EUR

Vroeg 18e eeuwse tinnen kraantjeskan (klein model) met zwarte beschildering en in goudverf afgebeeld vogels bij het riet 35xø10cm. Cond.: G

Theestoof met ketel
Resultaat: 170 EUR

Hollandse Biedermeier theestoof met messing binnenbak en ketel in zeer goede staat 19e eeuw 41xø28cm. Cond.: G

Groot kruis
Startprijs 180 EUR

Groot heilig kruis met gietijzeren Corpus Christi 19e eeuw. Eikenhouten kruis 141x77cm. Cond.: G

Zinken schaal
Resultaat: 50 EUR

Zilvertin schaal in de vorm van een nautilusschelp ca. 1890, vermoedelijk Frankrijk 26x11x31cm. Cond.:G

3 Wajang poppen
Startprijs 150 EUR

Drie oude Indonesische Wajang poppen 20e eeuw. Compleet en in goede staat 58-65cm. Cond.: G

Schrijfsecretaire Japan
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Japanse lakwerk reis-schrijfkist beschilderd met goudverf. Voorstellend figuren in landschap, geheime lade. Originele sloten en grepen in zeer goede staat. Binnenwerk met schrijfblad en vak...

Cloisonne tempellamp
Startprijs 120 EUR

Zeldzame bronzen cloisonne Japanse wierookbrander in de vorm van een tempel en in de voet een uitgewerkte draak. Brander is 3-delig, middelste deel met een deurtje. De puntjes van het tempeldak zijn i...

Bronzen altaarkandelaar
Startprijs 150 EUR

Grote vuurvergulde bronzen altaarkandelaar 19 eeuw met Gotische ornamentuur 78x15x15cm. Cond.: G

Chinese gong, Borneo
Resultaat: 20 EUR

Bronzen Aziatische gong 19e eeuw met bronzen ophangsysteem. Origineel ø35cm. Cond.: G

Schildpaddoosje
Startprijs 140 EUR

Schildpaddoosje met benen pootjes en originele slutiing 19e eeuw. 2 Haarscheurtjes in het deksel 4x12x8cm. Cond.: G

Lampje met vogel
Startprijs 80 EUR

Oude Art Deco wandverlichting met figuur voorstellend een vliegende vogel. Gesigneerd L. Mousin, gemonteerd op marmeren plaquette.