09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Porseleinen pendulestel
Resultaat: 400 EUR

Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR

3-Delig pendulestel wit
Startprijs 250 EUR

Compositie klokje
Resultaat: 200 EUR

Schwarzwalder klok
Startprijs 400 EUR

Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.800 EUR

Regelateur K & C Freiburg
Resultaat: 400 EUR

Klok onder stolp
Resultaat: 300 EUR

Tafelklok ca. 1900
Resultaat: 500 EUR

Engelse staande klok
Resultaat: 3.000 EUR

Boulle klok
Resultaat: 800 EUR

Pendule, brons
Resultaat: 225 EUR

Klokkenstel messing
Startprijs 350 EUR

Groot antiek bronzen pendulestel met twee 5-lichts kandelaars, vermoedelijk Frankrijk, rijkelijk bewerkt Scheurtje in wijzerplaat en glas 65x33x19cm. en (2x)53x19x14cm. Cond.: G

Klokje met figuur
Resultaat: 200 EUR

Kolompendule
Startprijs 600 EUR

Monumentale Franse pendule
Startprijs 2.200 EUR

Blauw porseleinen stel
Startprijs 275 EUR

Marmeren pendule
Startprijs 150 EUR

Franse pendule, pors. wijzerplaat
Resultaat: 225 EUR

Cartelklok ca. 1920
Resultaat: 600 EUR

Klokkenstel Art Deco
Resultaat: 250 EUR

Wit pendulestel
Startprijs 350 EUR

3-Delig Frans wit marmeren pendulestel ca. 1880 in zeer goede werkende staat. Louis Seize stijl (1 chip gerestaureerd) 43x24x13cm. en 27x13x10cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 350 EUR

Prachtige vuurvergulde Franse pendule (brons), gesigneerd A. Weygand Paris ca. 1860. Voorstelling van een man in 18e eeuwse kledendrach, knielend bij een slang. Uurwerk werkt 32x36x12cm. Cond.: U

Pendule, brons met pors.
Resultaat: 170 EUR