Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, Venus van Milo
Startprijs 380 EUR

Bronzen Venus van Milo door Ferdinand Barbedienne (1810-1892 Frankrijk), mooie patina 30x7,5x8,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Hussmann
Resultaat: 1.100 EUR

"Hussmann Brons, Dusseldorfer Bronce Giesserei", bronzen figuur te paard 20e eeuw 35x40x10cm. Cond.: G

Bronzen beeld, F. Nachtmann
Startprijs 500 EUR

Bronzen figuur van Athene met boog op marmeren sokkel, gesigneerd F. Nachtmann München 20e eeuw 37x31x20cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Ant. Nelson
Resultaat: 450 EUR

Ant. Nelson 1849 België,bronzen figuur met pikhouweel (mooie patina) "Le Labeur par A. Nelson" 54x15x19cm. Cond.: G

Bronzen beeld, K.L. Meyer
Resultaat: 600 EUR

Bronzen figuur van een staande man met stuur in de hand op marmeren sokkel, "K.L. Meier" 54x25x15cm.

2 Houten beelden ca. 1800
Startprijs 500 EUR

Twee religieuze kerkelijke figuren ca. 1800 van lindenhout met mooi gedrapeerde kleding uitgewerkt 47-48cm. Cond.: G

Beeld, cowboy met koe
Startprijs 300 EUR

Grote bronzen groep voorstellend een cowboy te paard met bizon 20e eeuw. gesigneerd e. Rizzi 50x62x36cm. Cond.: G

Samac beeld
Resultaat: 90 EUR

Compositie figuur, voorstellend een vrouw met masker in de hand met inschrift "Comedie" ca. 1900. Brons gepatineerd 37x14x11cm. Cond.: G

Samac beeld
Resultaat: 80 EUR

Compositie figuur, voorstellend een man met gewaad met inschrift "Tragedie" ca. 1900. Brons gepatineerd 36x13x10cm. Scheurtjes in de voet. Cond.: G

Zittende boedha
Startprijs 110 EUR

Grote zittende hoogwaardigheidsbekleder op een rots van compositie metaal 21e eeuw 22x13x12cm. Cond.: G

Beeld, paard
Resultaat: 25 EUR

Torres Guardia (Spanje) Porta-Celi, liggend paard op travetin sokkel 23x36x15cm. Cond.: U

Bronzen beeld, man met putti
Startprijs 300 EUR

Ch. Perron (Charles Theodore 1862-1934), bronzen figuur met 2 putti 's dragende een gevlochten mand. Staand op rood marmeren voet 28x22x13cm. Cond.: G

Terracotta borstbeeld
Resultaat: 130 EUR

J. Donnuisse (Nr. 2324) ca. 1920. Keramisch beschilderde Art Deco figuur op marmeren voet voorstellend een vrouwenportret met windhond. In zeer goede staat 28x22x9,5cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars 1890
Resultaat: 80 EUR

Twee zware bronzen kandelaars eind 19e eeuw met Hollandse leeuw en Amsterdams stadswapen. Twee-armig 25x20x10cm. Cond.: G

Boedha
Resultaat: 60 EUR

Groot terracotta beeld van een Thaise boedha eind 20e eeuw. Naar voorbeeld van een antieke boedha 104cm. Cond.: G

Marmeren wasbak + figuur
Startprijs 250 EUR

Wit marmeren waterfontein in de vorm van een putti met druiven. Staand op een uitgewerkte sokkel eind 20e eeuw 87x42x42cm.

Beeld Maria
Resultaat: 10 EUR

Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.

Bronzen beer, Schwarzwald
Resultaat: 150 EUR

Bronzen beer 20e eeuw, fijn uitgewerkt met mooie patina 10,5x21x10cm. Cond.: G

Bronzen dame in bad
Startprijs 200 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Poin Pon. Voorstellend naakte dame in bad 20x31x22cm. Cond.: U

Beeld, staande eend
Resultaat: 40 EUR

Grote bronzen eend 20e eeuw 38x23x12cm. Cond.:G

Bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Bronzen beeld, Prof. Otto Poertzel (1876-1963), voorstellend een opstijgende adelaar met gespreide vleugels en neturalistisch verendek. geheel staand op marmeren sokkel 47x61cm. Cond.: G

Bronzen vrouw
Startprijs 80 EUR

Groot compositie beeld, gesigneerd I LLARGA, voorstellend een vrouw leunend op een hek. Spanje 20e eeuw 43x14x14cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, spoorwegen
Resultaat: 50 EUR

Bronzen plaquette met opschrift "Hollandsche IJzeren spoorwegmaatschappij 75 jarig bestaan 1839-1914", plaquette gesigneerd J.C. Wienecke ø7,5cm. Cond.: G

Bronzen ruiter te paard
Resultaat: 130 EUR

Groot bronzen beel dvan een ridder met harnas te paard 20e eeuw op marmeren sokkel. Naar Marochetti in zeer goede staat 50x34x6,5cm. Cond.: U