Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Delftse pronkvaas
Startprijs 300 EUR

Grote monumentale Delftse pronkvaas 19e eeuw in barok vormgeving. Rijkelijk versierd met koppen van zeemonsters, bloemen en landschappen in zeer goede staat 59x39x26cm. Cond.: G

Majolica korhoen, Thuringen
Startprijs 350 EUR

Majolica korhoen Duits Katzhalfe Thuringen, gesigneerd Möller modelnr. K3702. Geheel in naturalistische kleuren en houding gemaakt 40cm. Cond.: G

Delfts boterpotje, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Delfts blauwe boterpot (17e-18e eeuw) met twee oortjes. geheel gedecoreerd met bloemdecor. Binnenrand beschadigd, conditie verder goed 12x22x15cm.

Porseleinen servies
Resultaat: 275 EUR

Bijzondere porseleinen 63-delig Rosenthal eetservies, ontwerp PH. Rosenthal Bavaria Elite (Duitsland) 20e eeuw. Bestaand uit o.a; vleesschalen, soepterrine, saucieres, terrines, borden etc. (enkele ch...

3 Meissen kop & schotels
Startprijs 150 EUR

Drie Meissen porseleinen kop en schotels ca. 1800 met voorstelling van een romantisch paar in kledendracht in een tuin met bloemen. (Duitsland). Twee schotels met randschade en gelijmd (stukje af gewe...

Meissen figuur
Resultaat: 2.000 EUR

Grote Meissen porseleinen putti (knaufzeit) ca. 1900. Fakkel gebroken maar aanwezig, armen gelijmd, staart van de vogel is eraf, roze gewaad beschadigd, chips van voet af. gemerkt L52x19x20cm. Cond.: ...

Tegel papegaai 17e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een papegaai op een tak 1x12,6x12,9cm. Cond.: G (lichte randschades) Cond.: G

Franse vaas, Sevres
Resultaat: 150 EUR

Franse 19e eeuwse porseleinen siervaas, beschilderd met goud- en bloemendecor. Draaibare voet (stukje af bij de oren) 34x22x16cm. Cond.: R

Ovale schotel, Chien Lung
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen Chien Lung presenteerschaal 19e eeuw met tuindecor, bamboe, bloemen en ballustrade. Lichte randschade 3,5x33x24cm. Cond.: G

Ovale schotel, Chien Lung
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen Chien Lung presenteerschaal 19e eeuw met tuindecor, bamboe, bloemen en ballustrade. Lichte randschade 3,5x33x24cm. Cond.: G

Delftse schotel 18e eeuw
Startprijs 140 EUR

Aparte Delfts schotel (schelpmotief) 18e eeuw. Midden van het bord is beschilderd met oud Hollands kustgezicht omringd door bloemtakken. De achterkant is beschilderd met bloemen. Rand is gerestaureerd...

6 Chinese borden
Resultaat: 600 EUR

Zes Chinees porseleinen 18e eeuwse diepe borden met peroxide randen. Decor van 2 figuren, 4 borden met een haarscheur en 1 bord waarvan een stuk gelijmd is, lichte randschades Cond.: G

Meissen schrijfset
Startprijs 250 EUR

Bureauset Meissen (Duitsland) rode draken decor,, 1e helft 20e eeuw,bestaande uit 2 inktpotjes met deksel ( 1 dekseltje gelijmd) ,pennenschaal, stempelkussen en een brievenhouder.Cond.:G

Grote amphora vaas
Startprijs 300 EUR

Grote Tsjechische design keramiek vaas, gemerkt Amphora Tsjechoslowakia Fi. geglazuurd met als voorstelling uilen. Mooi ontwerp met minime chip aan de voet 41xø27cm. Cond.: G

Grote pors. vaas
Startprijs 900 EUR

Monumentale porseleinen cachepot met voet. bestaand uit twee musicerende dames. Het geheel is rijkelijk bewerkt met gele rozen en goud 75x45x31cm. Cond.: G

2 Porseleinen vazen
Startprijs 550 EUR

Twee monumentale porseleinen tafelstukken met ieder 3 porseleinen petit four schaaltjes en fruitschaal. Voorstelling met musicerende putti en rozen 20e eeuw. (bakscheur) 45xø30,5cm. Cond.: G

3 Delftse vazen, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, keramiek met blauw bloemdecor. 1x Knobbelvaas met lichte randschade aan de voet (39xø15cm.), 1x Vaas met lichte randschades aan de voet en kraag (21xø17cm.), 1x V...

Grote dekselvaas
Resultaat: 120 EUR

Porseleinen dekselvaas Fraureuth kunstafdeling, ontwerp Eugen Dotterweich ca. 1920. Vaas is in de vorm van een urn, kobalt van kleur met goud-omranding H.: 36cm.

Meissen kandelaar, groen blad
Resultaat: 50 EUR

Kandelaar Meissen (Duitsland) Weinlaub decor ( druivenblad) 20e eeuw, 17.5xø 12.2 cm., Cond.:U

Meissen kandelaar, Zwiebelmuster
Resultaat: 40 EUR

Kandelaar Meissen (Duitsland) zwiebelmuster ( uienmotief) 20e eeuw 15x6x6x cm., Cond.:U

Schaal, Amsterdams bont
Resultaat: 150 EUR

Antieke vroege Chinees porseleinen kom ca. 1740 met decor van figuren in een landschap in zeer goede staat. Randschade gerestaureerd 8xø18cm. Cond.: G

Rosenthal servies
Resultaat: 350 EUR

Groot uitgebreid wit Rosenthal servies (decor Maria weiss) 20e eeuw. Koffie-, ontbijt- en eetservies voor 12 personen. Met presenteerschalen, terrines etc. Cond.: G

Herend schaal
Resultaat: 60 EUR

Grote Herend porseleinen presenteerschaal met groen-goud bladdecor 20e eeuw Cond.: G

2 Imari dekselschalen
Resultaat: 160 EUR

Twee bijzondere Japans imari (goudimari) dekselschalen 19e eeuw (1 deksel slecht gerestaureerd). 12xø19cm. en 13xø19,5cm. Cond.: G