Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan Korthals
Startprijs 1.700 EUR

Jan Korthals (Amsterdam 1916-1973) olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren en moeder met kind. 40x50 cm., Cond.:U

Gijsbertus Pieterse
Startprijs 600 EUR

Gijsbertus Pieterse (Rotterdam 1847 - 1878), olieverf op linnen, winters landschap met paardekar en rivier met dorp in het zonlicht 68x42cm. Cond.: G

Arie Johannes Zwart, dorpsgezicht
Startprijs 1.200 EUR

Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijck - 1981 Ibiza), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren. Bijzonder mooie voorstelling 60x70cm. Cond.: U

Schilderij, H.P. Koekkoek
Startprijs 3.500 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - na 1890 Engeland). olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren 92x62cm. Cond.: U

Japans interieur, J.C.P. Houthuesen
Resultaat: 1.050 EUR

J.C.P. Houthuesen, olieverf op linnen, Japans interieur met geisha's 85x57cm. Cond.: G

Amram Ebgi, Shabbat Shalom
Startprijs 2.000 EUR

Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Shabbat Shalom" 72x46cm. Cond.: U

Amram Ebgi, Salute to Jeruzalem
Startprijs 2.000 EUR

Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Salute to Jeruzalem" 76x45cm. Cond.: U

Jelle Hoogstra
Startprijs 150 EUR

Jelle Hoogstra (Leeuwarden 1924 - 2003), gemengde techniek op papier, voorstelling naar "der blaue Reiter" 80x70cm. Cond.: U

J.H. Mastenbroek
Startprijs 20.000 EUR

Johan Hendrik Mastenbroek (Rotterdam 1875 - 1945 Rotterdam), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met zicht op De Grote Kerk (Sint Laurens) met vele schepen en figuren. Herkomst particulier bez...

Stilleven, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR

Caspar Pieter Verbruggen II (1664 - 1730 Antwerpen), olieverf op linnen, vaas met bloemen 63,5x77cm. Cond.: G

Leon Danchin
Resultaat: 80 EUR

Leon Danchin (Copyright 1931 by La Gravure Francaise 41 St. Georges Paris), ets op papier, 2 Ierse setters 50x41cm. Cond.: G

Valentijn Bing, aquarel
Resultaat: 200 EUR

Valentijn Bing (1812 - 1895 Holland), aquarel op papier, "de abdij van Helvoost" met figuren 24x29cm. Cond.: G

W. Hendriks
Startprijs 900 EUR

Cor Bouter (Pseudoniem Hendriks) (Gouda 1888 - Den Haag 1966), olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met koeien (naar voorbeeld van A.M. Gorter). 50x70cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.400 EUR

Jan te Wierik 1999 (1954 -2002 Haaksbergen), acryl op papier, abstracte compositie met aparte handgemaakte passpartout 78x69cm. Cond.: G

W. Sluiter
Resultaat: 300 EUR

Willy Sluiter (Amersfoort 1873 - 1949 Den Haag), potloodtekeningen op papier, karakteristieke portretten van Twentse boer en boerin. "Schipholts Gait en zijn vrouw, de rol 1 Mei 1917" 35x44cm. Cond.: ...

Paulo, wintergezicht
Resultaat: 35 EUR

Paulo 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht met vele figuren 20x25cm. Cond.: G

J. K. Leurs
Startprijs 700 EUR

J.K. Leurs (Den Haag 1865 - 1938 Poerwokerto), aquarel op papier, herderin met haar schapen aan de voerbak 35x53cm. Cond.: U

Fulton, zeegezicht
Resultaat: 35 EUR

Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch zeegezicht met vele figuren 20x25cm. Cond.: G

Schilderij, Sjamaar
Startprijs 700 EUR

P.G. Sjamaar (Den Haag 1819 - 1876), olieverf op paneel, romantisch landschap met figuren 17x21cm. Cond.: G

Hongaars, Cabor
Startprijs 400 EUR

Gabor 20e eeuw (Hongaarse school?), olieverf op linnen, Orientaals landschap met vele figuren 93x62cm. Cond.: G

Lilian Luiten
Startprijs 700 EUR

Lilian Luiten (1945 Enschede - ), acryl op papier, liggend vrouwelijk naakt 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, F. van Kregten
Resultaat: 850 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - Den Haag 1937), olieverf op linnen, landschap met boerderij, boer en koeien 50x70cm. Cond.: G

W. Rip
Startprijs 800 EUR

Willem Cornelis Rip (Rotterdam 1856 - 1922 Den Haag), aquarel op papier, poldergezicht met molens bij avond 51x35cm. Cond.: U

Tekening (Sepia), Klinkenberg
Startprijs 350 EUR

Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (Den Haag 1852 - 1924), sepia tekening op papier, stadsgezicht met wasvrouwen aan een gracht 21x10cm. Cond.: G