09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Cilinder bureau
Resultaat: 11.000 EUR

Barok kast
Startprijs 1.000 EUR

Louis Seize commode
Startprijs 2.200 EUR

Louis Seize commode ca. 1800
Resultaat: 2.400 EUR

Kabinet
Resultaat: 7.500 EUR

Kast

Eikenhouten stoel 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Willem III kastje
Resultaat: 225 EUR

Frankfurter wellenschrank
Resultaat: 1.700 EUR

Commode
Resultaat: 500 EUR

Barok kist
Resultaat: 270 EUR

Secretaire 1780-1790, Noord-Duits
Startprijs 1.000 EUR

V.O.C. Kist
Resultaat: 230 EUR

Vuren hoekkast, rond
Resultaat: 350 EUR

Grunder kast
Resultaat: 550 EUR

Secretaire mah.
Startprijs 600 EUR

Kussenkast
Resultaat: 325 EUR

Mahoniehouten bank
Startprijs 750 EUR

4-Delig notenhouten bankstel
Resultaat: 850 EUR

Empire trumeau
Startprijs 450 EUR

Frans eiken boekenkast
Startprijs 500 EUR

Franse vitrine opzetkast, noten onderkast en eikenhouten opzet. De kast bevindt zich in goede ongerestaureerde staat met koperen scharnieren en beslag 245x50x146cm. Cond.: G

Mechelse buffetkast, eiken
Resultaat: 175 EUR

Barok Commode
Startprijs 1.250 EUR

Vitrine 1830-1840 met inlegwerk
Resultaat: 550 EUR

Gestoken stoel
Startprijs 100 EUR

Handgestoken 19e eeuwse notenhouten stoel. Rijk bewerkt met putto en vazen met fruit en rocailles. Vlechtwerk in de zitting en rugleuning 125x43x46cm. Cond.: R