Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kammer + Reinhardt S+H 76
Startprijs 150 EUR

Grote porseleinen pop ca. 1920, gemerkt Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig 76 W. Geleed lichaam, slaapogen en 4 tandjes. Hoofd is bijgespoten Cond.: R Haarscheur

Kopie Kammer & Reinhardt 117
Startprijs 100 EUR

Moderne porseleinen pop, reproductie van Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig Nr. 117. Stoffen lichaam, porseleinen onderarmen en benen L.: 59cm. Cond.: G

FS en Co, pop
Startprijs 100 EUR

Grote papier mache meisjespop van de firma Frans Schmidt en Co Duitsland ca. 1930. Stoffen lichaam, pop is gecraceleerd L.: 77cm. Cond.: M

FS en Co, pop jongen
Startprijs 100 EUR

Oude papier mache jongenspop, gemerkt Frans Schmidt en Co ca. 1930. Slaapogen en bewegende tong. Stoffen lichaam en papier mache armen en benen. Inclusief moderne kleertjes en lederen schoentjes L.: 7...

Steiff Leeuw, Studio Collection
Resultaat: 200 EUR

Bijzondere gelimiteerde grote Steiff leeuw (Studio Collection) met gladde knoop 2e helft 20e eeuw 80x185x60cm. Cond.: G

Sonnenberg, negerpop
Startprijs 85 EUR

Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Sonneberg 2966 10. Slaapogen, 5 tandje en "mama-mechaniek" in goede staat L.: 54cm. Cond.: G

Koenig en Wernicke pop
Startprijs 60 EUR

Papier mache pop ca. 1920 met geleed lichaam, gemerkt K.W.G. 133/17. Koenig en Wernicke Duitsland. Slaapogen en twee tandjes L.: 70cm. Cond.: R

Kinderstoel
Startprijs 35 EUR

Antieke beukenhouten opklapbare kinderstoel met ijzeren wieltjes en eetblad. 99x55x41cm. Cond.: G

Jaucke pop, Rinus Morsink
Resultaat: 38 EUR

Grote moderne porseleinen pop, gemerkt "Jaucke", Rinus Morsink Het poppenmobiel De Meern. Stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen L.:74cm. Cond.: G

Mandoline, schildpad
Startprijs 50 EUR

Antieke schildpad mandoline ingelegd met been en parelmoer in goede staat 13x3,5x3cm. Cond.: G

Elastolin officier
Resultaat: 15 EUR

Oude Elastolin figuur voorstellend een hoge officier met hoed, Duitsland 8x4x2,5cm. COnd.: G

7 Duitse houten figuren
Startprijs 15 EUR

Zeven Duitse figuren (Weha Kunst) 60-er jaren, handbeschilderd in goede staat 8-11cm. Cond.: G

4 Poppen, 1 oude
Startprijs 15 EUR

Kavel van vier poppen, 3x moderne en 1x oude papier mache matroos (beschadigd). L.: 26-50cm. Cond.: R

Egeltje met mechaniek
Resultaat: 20 EUR

Mechanisch egeltje ca. 1930 met opwindmechaniek. Gemaakt van papier mache en vilt. Vermoedelijk Duitsland 19x11x7cm. Cond.: G

Popje, Armand Marseille
Startprijs 80 EUR

Popje met kledendracht Armand Marseille 390 A 7/0. M. Hoofd van masse, blauwe slaapogen, open mond met boventandjes. Zonde pruik. L.: 31cm. Klein haarscheurtje achter op het hoofd.

Papier mache, jongenspop
Resultaat: 35 EUR

Papier mache pop ca. 1930, onduidelijk gemerkt. Stoffen lichaam met "mama-mechaniek", slaapogen, open mond met 2 tandjes L.: 57cm. Cond.: G

4 Papier machee popjes
Resultaat: 30 EUR

Vier papier mache popjes ca. 1930 Duitsland 16-27cm. Cond.: G

2 Papier machee poppen
Startprijs 35 EUR

Twee poppen ca. 1930 Duitsland. 1x Meisjespop Sonnenberg 2966/10 met slaapogen en "mamma-mechaniek". 1x Meisjespop Franz Smidt, hoofd kapot. 51cm. en 53cm. Cond.: M

Twee jongenspoppen ca. 1930
Resultaat: 35 EUR

Twee jongespoppen ca. 1930-1940. 1x Hard kunststof pop ca. 1940, ongemerkt met slaapogen. 1x Papier mache pop, onduidelijk gemerkt Germany. L.: 47cm. en 57cm. Cond.: R

Twee pap. machee poppen
Startprijs 50 EUR

Twee papier mache jongenspoppen ca. 1930, ongemerkt. 1x Stoffen lichaam en "mama-mechaniek". 1 met slaapogen en 1 met geschilderde ogen 50cm. en 56cm. Cond.: G

Pop in mand met mechaniek
Startprijs 50 EUR

Pop in mand met mechaniek ca. 1900-1920. Pop met celluloid hoofd, originele deken en kussen. Mand met 3 rollen d.m.v. opdraaibaar mechniek in werking te zetten. Pop beweegt hierbij op en neer. 26x18x1...

Drie poppen
Startprijs 50 EUR

Drie oude poppen ca. 1930-1940. 1x Papier mache, Koenig en Wernicke, meisje (beschadigd). 1x Hard kunststof jongentje, ongemerkt, ogen los in het hoofd. 1x Hard kunststof, gemerkt Rauh Germany, scheur...

Twee pap. machee poppen
Resultaat: 30 EUR

Twee poppen ca. 1930. 1x Hard kunststof meisje, ongemerkt. 1x Papier mache meisje, gemerkt driehoek met ECW Germany (haar bijgeschilderd). L.: 30-44cm. Cond.: R

E.B.E. popje ca. 1930
Resultaat: 20 EUR

Papier mache popje, gemerkt E.B.E. ca. 1930 met geschilderde ogen L.: 22cm. Cond.: G