Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 150 EUR

Ovale zilveren bewerkte dekseldoos met Hollandse motieven, schepen, molens en koeien. Jaarletter C: 1962. 835/000 (gehalteteken is voorzien van uitvoerstempel). MT: Fa. Hooykaas Schoonhoven ca. 154gr....

Ruitkristallen flacon, zilv. dop
Resultaat: 95 EUR

Ruitgeslepen kristallen bolvormige flacon met zilveren dop en hals 925/000 11xø8cm. Cond.: U

Zilveren asbak
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren asbak met voorstelling van de nachtwacht, jaarletter M: 1922, MT: A.C. v. Orden Haarlem 835/000 ca. 227gr. ø16cm. Cond.: U

Zilv. ketel op standaard
Startprijs 1.750 EUR

Bijzonder mooi Hollands zilveren 835/000 bouilloire, op 4 balpoten,met acanthusblad motief en opengewerkte parelrand op ketel. MT.:J.M.van Kempen, Voorschoten, 1858-1924, ca. 1457 gr. Cond.:U

Zilveren miniatuur, molen
Startprijs 20 EUR

Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U

Bestek
Resultaat: 85 EUR

12 Persoons dessertcouverts met zilveren heften bewerkt met druivenranken. Cond.:G

Zilveren dolk
Resultaat: 150 EUR

Dolk in houten schede, rijkelijk bewerkt met zilveren appliques. L.: 27cm. Cond.: G

Opengezaagde broodmans
Startprijs 875 EUR

Ajour gezaagde zilveren broodmand 925/000 ca. 813gr. 33x20cm. Cond.: U

Zilveren tafelmes
Startprijs 300 EUR

Antiek Hollands zilveren tafelmes met pistoolheft, voorzien van handgravures en ruiter te paard. Midden 18e eeuw L.: 23cm. Cond.: G

Kristallen coupe, zilv. voet + lepel
Startprijs 80 EUR

Kristallen ruitgeslepen suikercoupe op zilveren voet met zilveren suikerlepel 9xø11cm. Cond.: G

Zilveren overlay vaasje
Resultaat: 110 EUR

Rookglazen kristallen vaasje met zilveren overlay H.: 8cm. Cond.: U

Zilveren visschep
Resultaat: 80 EUR

Prachtig zilveren antieke visschip met een handgegraveerd medaillon in de bak, MT.:BC- eind 1800, Het ivorenheft vertoont scheurtjes. L.31 cm., Cond van de bak:U

Opengezaagde mand + schotel
Startprijs 1.300 EUR

Mooie grote zilveren 925/000, ajourgezaagde ovale broodmand op voet en onderschotel. Onderschotel:36x29 cm., ca.600 gr., mand:29x19 cm. ca.649 gr. Cond.:U

Zilveren beeld
Startprijs 200 EUR

Buitenlands zilveren vrouwenbeeld met waterkruiken op hoofd, versierd met diverse belletjes op lichaam en klleding. ca.553 gr., H.34.5 cm., Cond.:U

3-Delig Engels servies
Startprijs 600 EUR

3-Delig Engels sterling zilveren theeservies met kabelrand op bolpootjes. Theepot met houten greep en knop. 925/000 ca. 713gr. Cond.: U

Kristallen beschuitbus, zilv. knop
Startprijs 140 EUR

Kristallen beschuitbus met zilveren knop op een onderschotel. Lichte beschadigingen Cond,: R

Plate ketel + comfoor
Startprijs 80 EUR

Antieke plated schenkkan om comfoor met brander in zeer goede staat. Mooi bewerkt 34x16x20cm. Cond.: G

Zilveren asbak
Startprijs 45 EUR

Hollands zilveren asbakje met voorstelling van een visser en zeilboot, jaarletter E: 1939. 835/000 ca. 42gr. 5x3x3cm. Cond.: U

2 Zilv. servetringen
Startprijs 60 EUR

Stel Hollands zilveren servetringen ca. 71gr. Cond.: U

Zilveren roomkannetje
Startprijs 80 EUR

Amerikaans zilveren roomkannetje 1e helft 20e eeuw, gemerkt Towle Silversmiths. Voet heeft floraal decor 925/000 ca. 90gr. H.: 8,5cm. Cond.: G

2 Delen verzilverd
Startprijs 15 EUR

Asbak en luciferhouder, silver-plated, zwaar bewerkte voorstelling:Nachtwacht en drinkgelag.Cond.U

Zilveren broodmand
Startprijs 900 EUR

Prachtige zilveren broodmand met hengsel op vier pootjes. Jaarletter O: 1998 925/000 31x18cm. Cond.: U

Tas, zilv. beugel + ketting
Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollands zilveren beugeltas aan bijbehorende keting 835/000 Cond.: U

Zilveren kledingborstel
Startprijs 35 EUR

Antiek Hollands ovaal zilveren kledingborstel bewerkt met Hollandse voorstelling. Jaarletter F: 1915, MT: BvJ, M. Visser Steenwijk. 835/000 10x7cm. Cond.: U