Oude mooi bewerkte koekkoeksklok, Duitsland 20e eeuw 40x28x15cm. Cond.: G
Eikenhouten pendule ca. 1935 met Westminster slag 21x43x13cm. Cond.: G
Oude Duitse wandklok, gemerkt E. Schmeckenbecher West germany met slagwerk 2e helft 20e eeuw 25x22x10cm. Cond.: G
Grote tafelklok in Chinese stijl 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie. (Beschilderd hout) 45x26x16cm. Cond.: U
Eikenhouten pendule ca. 1920 met slagwerk en geslepen glas. Wijzerplaat verpoetst 30x44x12cm. Cond.: R
Oude Sallander wandklok, gemerkt Wuba, met mahoniehouten kast. Bronzen ornamentuur en maanstand 2e helft 20e eeuw 50x22x14cm. Cond.: G
Zaanse wandklok 2e helft 20e eeuw met noten kast en bronzen armaturen 24x26x17cm. Cond.: G
Oude Zaanse wandklok met notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 63x27x14cm. Cond.: G
Oude notenhouten wandregelateur van het merk Commodoor 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie 66x23x10cm. Cond.: G
Wandklok 60-er jaren "Clock Movement By Lawshire", gekleurd glas en spiegel (electrisch). Kitsch pur Sang 8x22x22cm. Cond.: G
Oude neogothische Junghans wandklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36x11x18cm. Cond.: G
Duitse reiswekker gemerkt Schatz en Söhne. Zichtbare draaiende balans 2e helft 20e eeuw, uurwerk werkt 15x8,5x5,5cm. Cond.: G
Kleine notenhouten Friese kortstaat klok met maanstand en bel in zeer goede staat. gemerkt J.W.A. 2e helft 20e eeuw Cond.: U
Eikenhouten tafelklok ca. 1910, front met intarisa. Uurwerk met gongslag en gemerkt Mauthe. Wijzerplaat-glas ontbreekt 32x21x13cm. Cond.: G
Kleine Pfeilkreuz pendule met eiken kast en getorste zuilen, emaille wijzerplaat ca. 1910 Duitsland. Uurwerk nagekeken 23x15x7cm. Cond.: G