Design klokje "Rhythem" 2e helft 20e eeuw van zilverkleurig kunststof, Japan. Onder met verzwaarde ronde sokkel en smalle hals. Uurwerk in ronde zilverkleurige behuizing. H.: 18,5cm.
Bronzen mysterieuze pendule 21e eeuw in Jugendstil stijl 33x12x15cm. Cond.: U
3-Delig Art Deco marmeren klokkenstel ca. 1920 in goede staat 24x42x6,5cm. en 13x12x5,5cm. Cond.: G
Antieke vroeg 19e eeuwse Friese staartklok met originele spiegels en gewichten met bruidskrans. Eiken kast in originele meekrab-kleur 142x35x22cm. Cond.: G
Grote Franse pendule ca. 1880, wit met blauw porselein. Rijk uitgevoerd met vuurvergulde ornamentuur (brons). De pendule verkeerd in uitstekende werkende staat 60x25x20cm. Cond.: u
Zeldzame Schwarzwalder wandklok met 4 gewichten, slagwerk en beschilderde wijzerplaat ca. 1800 Duitsland. Incompleet (wijzers en slinger mist) 34x23x19cm. Cond.: R
Vuurvergulde bronzen wandklok 1e helft 20e eeuw in barok vormgeving met putti. Duits uurwerk 34x15x4cm. Cond.: G
Grote Franse pendule ca. 1880 met afgebeeld een man te paard met leeuw. Overgegoten compositie met albast plaquettes, emaille wijzerplaat. Beeld is in goede staat, alleen goud overgeschilderd. Slinger...
Kleine notenhouten met wortelnoten staande klok. Gesigneerd J.M. Verbrugge Amsterdam. Maanstand, 2 gewichten en Westminster slag in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw. 191x31x21cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse schildpad boulle pendule met messing ornament. uurwerk gestempeld Japy Freres Parijs. Wijzerplaat met emaille cartouches 35x17x10cm. Cond.: U
Art Deco pendulestel van twee marmersoorten ca. 1920 met mooie vormgeving . Kandelaars 18,5x14x8cm. en klok 26x41x11cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen klok met wekkeruurwerk met slagwerk. Goedlopende kwaliteitsklok ca. 1980 in Louis Seize stijl 25x13x8cm. Cond.: U
Bronzen Pfeilkreuz klokje met thermometer, staand op marmeren voet ca. 1890 Duitsland 29x12x7cm. Cond.: G
Beschilderde gietijzeren klokkenman met hoed eind 20e eeuw. Tekst "Bradley + Hubbard patent Fed. July 14.1857" 41x21x12cm. Cond.: G
Grote imposante Franse pendule ca. 1890 met rood marmeren voet en groot compositie metalen figuur "Le Corsaire". Achtdaags uurwerk en geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 80x43x25cm. Cond.: G
Franse mahoniehouten tafelklok met inlegwerk ca. 1900 (Art Nouveau). De klok bevindt zich in goede werkende staat 32x14x18,5cm. Cond.: G
Bronzen vuurvergulde pendule ca. 1840 Empire - Biedermeier. Voorstellling van een dame met duif op de schouder 35x27x12cm. Cond.: G
Duitse reiswekker gemerkt Schatz en Söhne. Zichtbare draaiende balans 2e helft 20e eeuw, uurwerk werkt 15x8,5x5,5cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen pendule onder glazen stolp. Voorstelling van een jonge vrouw met koren, Emaille wijzerplaat ca. 1850 in zeer goede staat. Mooie ornamenten 43x32x19cm. Cond.: G
Geëbonisserde kolompendule in Empire stijl ca. 1880. Rijk uitgevoerd met messing applicaten en precisieslinger. De klok bevindt zich in uitstekende werkende staat 47x25x14cm. Cond.: U
Grote marmeren Art Deco pendule met daarop een compositiebeeld van een vrouw met hinde. Het uurwerk bevindt zich in een chromen glas met rondom glas. Geheel staand op messing bolpootjes. Uurwerk werkt...
Grote cloisonne pendule met 8 zuilen 2e helft 20e eeu2 in goede werkende staat 47x34x15cm. Cond.: G
Biedermeier pendule ca. 1830 uit Duitsland/Oostenrijk. Kersenhout fineer met vuurvergulde applicaten. Achtdaags uurwerk met Grande Sonnerie slagwerk (2 bellen). 48x33x14cm. Cond.: G
Bronzen mysterieuze pendule 21e eeuw in de vorm van een kangoeroe met jong 30x16x10cm. Cond.: U