Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Design klokje
Resultaat: 10 EUR

Design klokje "Rhythem" 2e helft 20e eeuw van zilverkleurig kunststof, Japan. Onder met verzwaarde ronde sokkel en smalle hals. Uurwerk in ronde zilverkleurige behuizing. H.: 18,5cm.

Mysterieus klokje
Resultaat: 100 EUR

Bronzen mysterieuze pendule 21e eeuw in Jugendstil stijl 33x12x15cm. Cond.: U

3-Delig klokkenstel
Startprijs 110 EUR

3-Delig Art Deco marmeren klokkenstel ca. 1920 in goede staat 24x42x6,5cm. en 13x12x5,5cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 225 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse Friese staartklok met originele spiegels en gewichten met bruidskrans. Eiken kast in originele meekrab-kleur 142x35x22cm. Cond.: G

Vaasklok, wit/blauw
Resultaat: 210 EUR

Grote Franse pendule ca. 1880, wit met blauw porselein. Rijk uitgevoerd met vuurvergulde ornamentuur (brons). De pendule verkeerd in uitstekende werkende staat 60x25x20cm. Cond.: u

Schwarzwalder, 4 gewichten
Resultaat: 220 EUR

Zeldzame Schwarzwalder wandklok met 4 gewichten, slagwerk en beschilderde wijzerplaat ca. 1800 Duitsland. Incompleet (wijzers en slinger mist) 34x23x19cm. Cond.: R

Vuurverguld wandklokje
Resultaat: 75 EUR

Vuurvergulde bronzen wandklok 1e helft 20e eeuw in barok vormgeving met putti. Duits uurwerk 34x15x4cm. Cond.: G

Pendule, ruiter te paard
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule ca. 1880 met afgebeeld een man te paard met leeuw. Overgegoten compositie met albast plaquettes, emaille wijzerplaat. Beeld is in goede staat, alleen goud overgeschilderd. Slinger...

Wortelnoten staande klok
Resultaat: 200 EUR

Kleine notenhouten met wortelnoten staande klok. Gesigneerd J.M. Verbrugge Amsterdam. Maanstand, 2 gewichten en Westminster slag in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw. 191x31x21cm. Cond.: U

Tafelklokje, bouillestijl
Startprijs 500 EUR

Antieke 19e eeuwse schildpad boulle pendule met messing ornament. uurwerk gestempeld Japy Freres Parijs. Wijzerplaat met emaille cartouches 35x17x10cm. Cond.: U

Art Deco klokkenstel
Startprijs 120 EUR

Art Deco pendulestel van twee marmersoorten ca. 1920 met mooie vormgeving . Kandelaars 18,5x14x8cm. en klok 26x41x11cm. Cond.: G

Vuurverguld klokje
Startprijs 200 EUR

Vuurvergulde bronzen klok met wekkeruurwerk met slagwerk. Goedlopende kwaliteitsklok ca. 1980 in Louis Seize stijl 25x13x8cm. Cond.: U

Klokje met thermometer
Resultaat: 180 EUR

Bronzen Pfeilkreuz klokje met thermometer, staand op marmeren voet ca. 1890 Duitsland 29x12x7cm. Cond.: G

Klokken
Resultaat: 190 EUR

Beschilderde gietijzeren klokkenman met hoed eind 20e eeuw. Tekst "Bradley + Hubbard patent Fed. July 14.1857" 41x21x12cm. Cond.: G

Imposante Franse pendule
Startprijs 400 EUR

Grote imposante Franse pendule ca. 1890 met rood marmeren voet en groot compositie metalen figuur "Le Corsaire". Achtdaags uurwerk en geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 80x43x25cm. Cond.: G

Tafelklok, inleg
Resultaat: 250 EUR

Franse mahoniehouten tafelklok met inlegwerk ca. 1900 (Art Nouveau). De klok bevindt zich in goede werkende staat 32x14x18,5cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 500 EUR

Bronzen vuurvergulde pendule ca. 1840 Empire - Biedermeier. Voorstellling van een dame met duif op de schouder 35x27x12cm. Cond.: G

Reiswekker
Resultaat: 40 EUR

Duitse reiswekker gemerkt Schatz en Söhne. Zichtbare draaiende balans 2e helft 20e eeuw, uurwerk werkt 15x8,5x5,5cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 380 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule onder glazen stolp. Voorstelling van een jonge vrouw met koren, Emaille wijzerplaat ca. 1850 in zeer goede staat. Mooie ornamenten 43x32x19cm. Cond.: G

Zwarte kolompendule
Startprijs 325 EUR

Geëbonisserde kolompendule in Empire stijl ca. 1880. Rijk uitgevoerd met messing applicaten en precisieslinger. De klok bevindt zich in uitstekende werkende staat 47x25x14cm. Cond.: U

Jugendstil klok
Resultaat: 150 EUR

Grote marmeren Art Deco pendule met daarop een compositiebeeld van een vrouw met hinde. Het uurwerk bevindt zich in een chromen glas met rondom glas. Geheel staand op messing bolpootjes. Uurwerk werkt...

Pendule, geëmailleerd
Resultaat: 150 EUR

Grote cloisonne pendule met 8 zuilen 2e helft 20e eeu2 in goede werkende staat 47x34x15cm. Cond.: G

Biedermeier pendule
Startprijs 500 EUR

Biedermeier pendule ca. 1830 uit Duitsland/Oostenrijk. Kersenhout fineer met vuurvergulde applicaten. Achtdaags uurwerk met Grande Sonnerie slagwerk (2 bellen). 48x33x14cm. Cond.: G

Mysterieus
Resultaat: 80 EUR

Bronzen mysterieuze pendule 21e eeuw in de vorm van een kangoeroe met jong 30x16x10cm. Cond.: U