Oude Aziatische mahoniehouten spiegel met klapdeurtjes en snijwerk 2e helft 20e eeuw 91x78cm. Cond.: G
Oude eikenfineer Art Deco tafel met pallisander fineer sierwerk in Amsterdamse school stijl. Ongesigneerd 64xø70cm. Cond.: G
Oude massief eiken tafel 2e helft 20e eeuw (model betaaltafel 18e eeuw), in zeer goede staat 51x69x82cm. Cond.: G
Oude eikenhouten schrijfsecretaire met schuine klep. Daarin een vakverdeling met 2 lades 99x93x45cm. Cond.: G
Kleine eikenhouten Hollandse 3-laden commode op bolpoten met origineel beslag en sleutel, 2e helft 20e eeuw 66x74x40cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten hangvitrine met witgeschilderd binnenwerk in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 73x67x20cm. Cond.: G
Engels ovaal mahoniehouten bijzettafeltje in Sheraton stijl, eind 20e eeuw 47x50x39cm. Cond.: G
Eikenhouten plantentafeltje met etage ca. 1910 in zeer goede staat 72xø39cm. Cond.: G
Gevlochten stoel met korf (riet) ca. 1910 in goede staat 90x73x76cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten kapspiegel ca. 1880 met band ingelegd en lade Cond.: R
Antieke eikenhouten armleunstoel met vlechtwerk in de zitting en rugleuning. Met getorste voorpoten en snijwerk, vermoedelijk Engeland 82x55x58cm. Cond.: G
Decoratieve goudkleurige spiegel met geslepen glas 2e helft 20e eeuw 11x284cm. Cond.: G
Grenen Engelse 4-laden commode ca. 1890 (oude worm), 78x94x42cm. Cond.: M
Hollandse uiltjesstoel 19e eeuws van iepenhout met biezen zitting. Stukje hout bij het uiltje mist 89x45x38cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met etage en taps toelopende poten ca. 1900 69x38x48cm. Cond.: R
Antiek notenhouten 6-kantig bijzettafeltje met etage en gedraaide poten 66x42x42cm. Cond.: G
Twee oude bijzettafeltjes met noten/wortelnoten fineer en bandintarsia. 8-Kantig blad 43x45x45cm. Cond.: G
Grote smeedijzeren rechthoekige tuintafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x126x68cm. Cond.: U
Eikenhouten vitrine 1e helft 20e eeuw, schuin aflopend 50x61x23(boven)33(onder). Cond.: G
Mahoniehouten klassieke lectuurbak met handvat en lade in zeer goede staat 40x48x37cm. Cond.: G
Aziatisch tafeltje ca. 1900 met parelmoer ingelegd staande op driepoot. geschulpt blad 57x27x27cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten Mechelse tafel ca. 1900 met gedraaide onderling verbonden poten en blad met houtsnijwerk (8-kantig) 63x49x49cm.
Langwerpige roestvrijstalen salontafel met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 43x69x136cm. Cond.: G
Drie antieke Franse eiken stoelen met getorste poten en mooie velours bekleding 85x43x45cm. Cond.: G