Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee poppen
Startprijs 25 EUR

Twee poppen ca. 1940-1950. 1x Hard plastic meisjespop met slaapogen. 1x Celluloid pop, gemerkt Arthur Schoeman, met opdraaimechaniek. Toffen- met papier mache lichaam, ogen liggen los in het hoofd. L....

Pop ca. 1910
Resultaat: 90 EUR

Pop met bisquit porseleinen beschilderd hoofd ca. 1910. Open mondje, boven 4 tandjes, slaapogen en in de nek gemerkt 3200.

Popje, meisje
Resultaat: 50 EUR

Popje van een meisje in kledendracht Armand Marseille 390 A 12/07XM. Porseleinen hoofd, slaapogen, open mondje, tandjes boven. Lijf van papier-mache, L.: 22cm.

2 Kunststof poppen ca. 1950
Startprijs 30 EUR

Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G

Moderne pors. pop Jocy
Startprijs 35 EUR

Moderne porseleinen babypop, gemerkt Jocy Cindy Marschner reproduction. Stoffen lichaam, porseleinen armpjes en benen L.: 35cm. Cond.: G

Moderne pors. babypop GD
Startprijs 35 EUR

Moderne porseleinen negerpop, gemerkt onder de pruik G.D. Cindy Marsch production. Stoffen lijf, porseleinen armen en benen, L.: 54cm. Cond.: U

Seelegs, pors. pop
Startprijs 30 EUR

Moderne porseleinen pop, gemerkt Faith Wick Seelegs Ceramics. Stoffen lichaam en porseleinen onderarmen en onderbenen L.: 45cm. Cond.: G

Pors. babypop Becca Joyce Walt
Startprijs 35 EUR

Moderne porseleinen babypop, gemerkt Bacce by Joyce Walt 1988. Stoffen lichaam met porseleinen handjes en voetjes, vaste ogen en open mond L.: 45cm. Cond.: G

Grote pors. moderne pop G.D.
Startprijs 35 EUR

Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en onderarmen, vaste ogen en dichte mond. Gekleed in kanten jurk L.: 68cm. Cond.: U

Duw kinderwagen
Resultaat: 60 EUR

Duw kinderwagen eind 19e eeuw met metalen spaakwielen en veersysteem. Originele beschildering, met leer bekleed 57x99x33cm. Cond.: G

Grote pors. moderne pop G.D.
Startprijs 35 EUR

Grote moderne porseleinen pop, gemerkt G.D. met papier mache lichaam. Naar klassiek voorbeeld, vaste ogen en dichte mond L.:74cm. Cond.: U

Pors. moderne pop G.D.
Startprijs 35 EUR

Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen. Gekleed in Afrikaans tenue L.: 75cm. Cond.: U

F. Smidt + Co, pop jongen
Startprijs 80 EUR

Grote papier mache pop(licht bekrast), Franz Schmidt en Co ca. 1930 Duitsland. Gekleed met lederen knickerbocker, tirolerhemd, vest en lederen schoenen. Met slaapogen en geluid L.: 76cm. Cond.: G

Heubach Köppelsdorf, pors. pop
Startprijs 80 EUR

Porseleinen Heubach Köppelsdorf pop ca. 1920 met papier mache lichaam. Nr. 342.2/0 Germany. Slaapogen, bewegende tong en 2 tandjes. Gekleed in kanten jurkje met onderrok en lederen schoentjes. L.: 43c...

Koenig en Wernicke, jongenspop
Resultaat: 35 EUR

Papier mache jongenspop ca. 1930 Koenig en Wernicke 4108/8. Stoffen lichaam met "mama-mechanike", slaapogen en 2 tandjes L.: 48cm. Cond.: G

K.R.K. negerpopje
Startprijs 25 EUR

Papier mache negerpopje ca. 1930, gemerkt K.R.K. Slaapogen en geschilderde mond (Duitsland), pruik zit los L.: 29cm. Cond.: G

Schildpad pop
Resultaat: 15 EUR

Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.

Ongemerkt, pop jongen
Resultaat: 40 EUR

Papier mache jongenspop ca. 1920, onduidelijk gemerkt met stoffen lichaam, papier mache armen en benen, slaapogen en "mama-mechaniek". Open mond met 2 tandjes, gekleed in grote jurk met capouchon L.: ...

A.M. pop, beschadigd
Startprijs 40 EUR

Armand Marseille pop ca. 1920, gemerkt A.M. 2966 33/4/8. Aardewerken hoofd(gebarsten), slaapogen, 2 tandjes, papier mache lichaam met "mama-mechaniek" L.: 51cm. Cond.: R

Koenig en Wernicke, negerpop
Startprijs 90 EUR

Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Koenig en Wernicke 134/135 met slaapogen in goede staat L.: 51cm. Cond.: G

Sonni pop, meisje ca. 1940
Startprijs 20 EUR

Oude harde kunststoffen pop gemerkt Sonni. Vermoedelijk ca. 1940 Duitsland. Slaapogen en dichte mond (mama-mechaniek is eruit) L.: 43cm. Cond.: R

Armand Marseille ca. 1900
Resultaat: 80 EUR

Pop, Armand Marseille ca. 1900 met porseleinen hoofd, geleed lijf, open mond met 4 tandjes en slaapogen. Gemerkt in de nek 370 AM Dep made in Germnay L.: 76cm. Cond.: G

Celluloid pop, jongen
Startprijs 40 EUR

Grote celluloid jongespop met geschilderde ogen ca. 1940, gemerkt met een vlinder op de rug (vermoedelijk August Hahn en Co Duitsland). IN zeer goede staat L.: 60cm. Cond.: G

4x Bburago 1:18 Auto's
Resultaat: 20 EUR

Vier modelauto's van Bburago, schaal 1:18; 1x Ferrari 456 GT (1992), 1x Ferrari 250 Testa Rossa (1957), 1x Porsche 911 Carrera (1997), 1x Porsche 911 Carrera (1993).