Twee poppen ca. 1940-1950. 1x Hard plastic meisjespop met slaapogen. 1x Celluloid pop, gemerkt Arthur Schoeman, met opdraaimechaniek. Toffen- met papier mache lichaam, ogen liggen los in het hoofd. L....
Pop met bisquit porseleinen beschilderd hoofd ca. 1910. Open mondje, boven 4 tandjes, slaapogen en in de nek gemerkt 3200.
Popje van een meisje in kledendracht Armand Marseille 390 A 12/07XM. Porseleinen hoofd, slaapogen, open mondje, tandjes boven. Lijf van papier-mache, L.: 22cm.
Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Jocy Cindy Marschner reproduction. Stoffen lichaam, porseleinen armpjes en benen L.: 35cm. Cond.: G
Moderne porseleinen negerpop, gemerkt onder de pruik G.D. Cindy Marsch production. Stoffen lijf, porseleinen armen en benen, L.: 54cm. Cond.: U
Moderne porseleinen pop, gemerkt Faith Wick Seelegs Ceramics. Stoffen lichaam en porseleinen onderarmen en onderbenen L.: 45cm. Cond.: G
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Bacce by Joyce Walt 1988. Stoffen lichaam met porseleinen handjes en voetjes, vaste ogen en open mond L.: 45cm. Cond.: G
Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en onderarmen, vaste ogen en dichte mond. Gekleed in kanten jurk L.: 68cm. Cond.: U
Duw kinderwagen eind 19e eeuw met metalen spaakwielen en veersysteem. Originele beschildering, met leer bekleed 57x99x33cm. Cond.: G
Grote moderne porseleinen pop, gemerkt G.D. met papier mache lichaam. Naar klassiek voorbeeld, vaste ogen en dichte mond L.:74cm. Cond.: U
Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen. Gekleed in Afrikaans tenue L.: 75cm. Cond.: U
Grote papier mache pop(licht bekrast), Franz Schmidt en Co ca. 1930 Duitsland. Gekleed met lederen knickerbocker, tirolerhemd, vest en lederen schoenen. Met slaapogen en geluid L.: 76cm. Cond.: G
Porseleinen Heubach Köppelsdorf pop ca. 1920 met papier mache lichaam. Nr. 342.2/0 Germany. Slaapogen, bewegende tong en 2 tandjes. Gekleed in kanten jurkje met onderrok en lederen schoentjes. L.: 43c...
Papier mache jongenspop ca. 1930 Koenig en Wernicke 4108/8. Stoffen lichaam met "mama-mechanike", slaapogen en 2 tandjes L.: 48cm. Cond.: G
Papier mache negerpopje ca. 1930, gemerkt K.R.K. Slaapogen en geschilderde mond (Duitsland), pruik zit los L.: 29cm. Cond.: G
Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.
Papier mache jongenspop ca. 1920, onduidelijk gemerkt met stoffen lichaam, papier mache armen en benen, slaapogen en "mama-mechaniek". Open mond met 2 tandjes, gekleed in grote jurk met capouchon L.: ...
Armand Marseille pop ca. 1920, gemerkt A.M. 2966 33/4/8. Aardewerken hoofd(gebarsten), slaapogen, 2 tandjes, papier mache lichaam met "mama-mechaniek" L.: 51cm. Cond.: R
Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Koenig en Wernicke 134/135 met slaapogen in goede staat L.: 51cm. Cond.: G
Oude harde kunststoffen pop gemerkt Sonni. Vermoedelijk ca. 1940 Duitsland. Slaapogen en dichte mond (mama-mechaniek is eruit) L.: 43cm. Cond.: R
Pop, Armand Marseille ca. 1900 met porseleinen hoofd, geleed lijf, open mond met 4 tandjes en slaapogen. Gemerkt in de nek 370 AM Dep made in Germnay L.: 76cm. Cond.: G
Grote celluloid jongespop met geschilderde ogen ca. 1940, gemerkt met een vlinder op de rug (vermoedelijk August Hahn en Co Duitsland). IN zeer goede staat L.: 60cm. Cond.: G
Vier modelauto's van Bburago, schaal 1:18; 1x Ferrari 456 GT (1992), 1x Ferrari 250 Testa Rossa (1957), 1x Porsche 911 Carrera (1997), 1x Porsche 911 Carrera (1993).