2 Beelden van kindergezichten (jongen en meisje) ca. 16x12x11cm. Cond.: G
Twee oude bronzen eenden 20e eeuw, 1x met aansluiting voor fontein 7x11x4cm. en 10x21x7cm. Cond.: G
Bronzen beeldje, gesigneerd B. Coltomel en gedateerd 1891. Voorstellend een geleerde man met papierwerk in de hand H.: 15cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld op bronzen voet van een ruiter met geweer en adelaar op zijn arm. Naar Fratin 62x40x16cm. Cond.: U
Afrikaans houten beeld van een man met hoofdtooi 20e eeuw, 52x9x9cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren voet, voorstellende twee worstelende naakte mannen. gesigneerd Tupton 23x26x17cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur voorstellend een dansende vrouw met tamboeret ca. 1880. Beschadigd, paardestaarten afgebroken 29xø9cm. Cond.: R
Weense bronzen miniatuur, koud beschilderd 19e eeuw. Voorstellend een spottende aap 3x2,4x1,5cm. Cond.: G
Grote kopergeslagen wanddecoratie 19e eeuw van een engelenhoofd met vleugels. Engel heeft de ogen gesloten en de onderkant bevat 2 oude bevestiginsgaten 52x44x25cm. Cond.: G
Twee grote antieke compositie metalen beelden met messing bewerkte voet ca. 1890. Voorstelling van een man met bijl en een steenhouwer 43xø12cm. en 44xø12cm. Cond.: G
Bronzen beeldje, voorstellend een dame die viool speelt 21e eeuw 24x11x10cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd B.C. Zheng. Voorstellend naakte telefonerende dame op bed 26x22x15cm. Cond.: U
Twee oude metalen dierenfiguren 20e eeuw. 1x Wild zwijn (massief zilvertin). 1x Bronzen windhond op plaquette 8x15cm. en 11x8cm. Cond.: G
Slapende liggende Aziatisch figuur op leeuw, messing 20e eeuw 11x19x12cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld voorstellend; grootmoeder, moeder en dochter, ongesigneerd 20e eeuw. 33x22x16cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld op marmeren voet, voorstellend een Grizzly-beer in gevecht met een bizon. Gesigneerd Barye 21e eeuw 22x49x17cm. Cond.: G