Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kindergezichten
Startprijs 60 EUR

2 Beelden van kindergezichten (jongen en meisje) ca. 16x12x11cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Mata Hari
Resultaat: 170 EUR

Bronzen figuur voorstellend Mata Hari op marmeren sokkel 21e eeuw. Gesigneerd Chiparus 35x16x12cm. Cond.: G

Beeld, eend
Resultaat: 50 EUR

Grote oude bronzen eend 20e eeuw 23x35x13cm. Cond.:G

2 Beeldjes, eenden
Resultaat: 30 EUR

Twee oude bronzen eenden 20e eeuw, 1x met aansluiting voor fontein 7x11x4cm. en 10x21x7cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Coltomel
Resultaat: 30 EUR

Bronzen beeldje, gesigneerd B. Coltomel en gedateerd 1891. Voorstellend een geleerde man met papierwerk in de hand H.: 15cm. Cond.: G

Bronzen buste
Resultaat: 160 EUR

Bronzen buste van een vrouw met marmeren, ongesigneerd 21e eeuw 37x23x14cm. Cond.: G

Bronzen ruiter
Resultaat: 130 EUR

Groot bronzen beeld op bronzen voet van een ruiter met geweer en adelaar op zijn arm. Naar Fratin 62x40x16cm. Cond.: U

Houten beeld
Startprijs 10 EUR

Afrikaans houten beeld van een man met hoofdtooi 20e eeuw, 52x9x9cm. Cond.: G

Erotisch brons
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, voorstellende twee worstelende naakte mannen. gesigneerd Tupton 23x26x17cm. Cond.: G

Denkende boedha op rots
Startprijs 110 EUR

Zittend 2 kleurige bronzen boedha op een rots, leunend met de kin op zijn handen 2e helft eeuw 15x15x9cm. Cond.: G

Bronzen dame, tamboeret
Startprijs 180 EUR

Antiek bronzen figuur voorstellend een dansende vrouw met tamboeret ca. 1880. Beschadigd, paardestaarten afgebroken 29xø9cm. Cond.: R

Weens brons, koud beschilderd
Resultaat: 60 EUR

Weens bronzen negerjongen met rood mutsje en cremekleurig gewaad, 19e eeuw 3x2x2cm. Cond.: G

Bronzen aapje, Weens
Resultaat: 40 EUR

Weense bronzen miniatuur, koud beschilderd 19e eeuw. Voorstellend een spottende aap 3x2,4x1,5cm. Cond.: G

Kopergeslagen engelenhoofd
Startprijs 300 EUR

Grote kopergeslagen wanddecoratie 19e eeuw van een engelenhoofd met vleugels. Engel heeft de ogen gesloten en de onderkant bevat 2 oude bevestiginsgaten 52x44x25cm. Cond.: G

2 Aziatische maskers
Startprijs 20 EUR

Twee oude Aziatische maskers 20e eeuw. 1x Masker gemaakt van messing fungerend als asbak. 1x Masker gemaakt van hout, goudkleurig, fungerend als wandversiering 18x17x6cm. en 29x11x8cm. Cond.: G

2 Legering beelden
Startprijs 90 EUR

Twee grote antieke compositie metalen beelden met messing bewerkte voet ca. 1890. Voorstelling van een man met bijl en een steenhouwer 43xø12cm. en 44xø12cm. Cond.: G

Houten Mariabeeld
Resultaat: 20 EUR

Houtgesneden Mariabeeld ca. 1900 33x9x8cm. Cond.: G

Bronzen meisje
Startprijs 35 EUR

Bronzen beeldje, voorstellend een dame die viool speelt 21e eeuw 24x11x10cm. Cond.: G

Bronzen dame op kussen
Startprijs 160 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd B.C. Zheng. Voorstellend naakte telefonerende dame op bed 26x22x15cm. Cond.: U

Twee metalen dieren
Startprijs 15 EUR

Twee oude metalen dierenfiguren 20e eeuw. 1x Wild zwijn (massief zilvertin). 1x Bronzen windhond op plaquette 8x15cm. en 11x8cm. Cond.: G

Liggende boedha op leeuw
Resultaat: 100 EUR

Slapende liggende Aziatisch figuur op leeuw, messing 20e eeuw 11x19x12cm. Cond.: G

Bronzen familie
Startprijs 180 EUR

Groot bronzen beeld voorstellend; grootmoeder, moeder en dochter, ongesigneerd 20e eeuw. 33x22x16cm. Cond.: G

Bronzen dikke dame
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel (na Botero) gesigneerd Mito, 21e eeuw, voorstellend dikke dame op 1 hand 34x11x18 cm., cond.:G

Bronzen beer met bizon
Resultaat: 115 EUR

Groot bronzen beeld op marmeren voet, voorstellend een Grizzly-beer in gevecht met een bizon. Gesigneerd Barye 21e eeuw 22x49x17cm. Cond.: G