Twee grote massief bronzen musketiers 20e eeuw in goede staat 77-80cm. Cond.: G
Grote bronzen bruine beer, mooi uitgewerkt 21e eeuw 28x53x18cm. Cond.: G
Terracotta beeld van een knielende vrouw 20e eeuw 34x15x21cm. Cond.: G
Bronzen vuurvergulde visitiekaartjeshouder ca. 1900. Ovaal van vorm met een liggende herdershond en bloemen gedecoreerd. 7x15x13cm. Cond.: G
Grote bronzen engel op marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Dumas 46x18xø13cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen eind 20e eeuw, voorstellend bronzen zittende beren op een marmeren sokkel. 24x13x17 cm., Cond.:G
Bronzen figuur met marmeren voet voorstellend een faun met zijn kinderen. Gesigneerd Clodion. 21e Eeuw 35xø22cm. Cond.: G
"F.G. Beck", bronzen figuur van een smid met hamer en aambeeld op marmeren sokkel 20e eeuw 51x15x13cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil (Art Nouveau) schenkkan ca. 1900, gesigneerd Ferrand. Voorstelling van man met baard en liggende vrouw. Materiaal: Compositie 25x16x18cm. Cond.: G
Bronzen jockey op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Moreau 22x29x10cm. Cond.: G