Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G
Ring zilver 925/000 ø 53, bezet met amethist en peridot 11.6 gr.
Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G
Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd
Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M
Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde paardenprenten in originele lijst, getiteld "La Course" en "Les apprets D'une course", vochtvlekken 33x22cm. Cond.: R
Cornelis Tromp, P. Lely pinxit A Blooteling sculp et ex 1676. (vermoedelijk 19e eeuwse nadruk), gravure op papier 31x46cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse prenten van muzikanten, litho op papier. Prenten in notenfineer biedermeier lijsten. 1 Prent beschadigd 23x19cm. Cond.: G
Twee miniatuurportretten op ivoor, 1x onduidelijk gesigneerd 19e-20e eeuw 11,5x10cm. en 14x12cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse prenten, litho op papier, "Les mangeurs d'huitres" en "La baume d'acier" 23x31cm. Cond.: G
Bronzen vijzel (mortier) 18e-19e eeuw zonder stamper ø13-ø16cm. Cond.: G
Blauwe opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 32xø14cm. Cond.: G
19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen haardschermen ; 1x 4-delig rechthoekig en 1x 5-delig in waaiervorm(apart) 132x51cm. en 51xø67cm. Cond.: G