Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Duitse houten figuren
Resultaat: 12 EUR

Zeven Duitse figuren (Weha Kunst) 60-er jaren, handbeschilderd in goede staat 8-11cm. Cond.: G

4 Poppen, 1 oude
Startprijs 10 EUR

Kavel van vier poppen, 3x moderne en 1x oude papier mache matroos (beschadigd). L.: 26-50cm. Cond.: R

ERTL 1:18 1970 Mustang Boss 429
Resultaat: 20 EUR

Modelauto, schaal 1:18, van ERTL. Betreft schaalmodel van een 1970 Mustang Boss 429 . Model is in erg goede staat.

Franklin Mint Rolls Royce Silver Ghost 1907
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Franklin Mint (C) 1986, 1:24, Rolls Royce "The SIlver Ghost" 1907. 1 Lamp mist, 1 lamp moet gelijmd worden. Cond.: Verder goed

Hubley Toys 854 5K
Resultaat: 20 EUR

Oude modelauto van Hubley Toys No. 854 5K. Model van een Ford A Coupe. 1 Zijspiegeltje mist, verder in goede conditie.

Franklin Mint Chevrolet Convertible
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Franklin Mint (C) 1989, 1:24, Chevrolet Convertible. Stukje "chroom" mist linksachter, model is verder in goede conditie.

Politoys Export Corvette Rondine
Startprijs 10 EUR

Modelauto 1:43 van het merk Politoys Export, model Corvette Rondine No 556. Auto is in gebruikte toestand

Franklin Mint 1965 Seagrave
Resultaat: 10 EUR

Modelwagen van Franklin mint 1:32, model 1965 Seagrave brandweerwagen. Het gaat hierbij om het voorste deel, de aanhangwagen met ladder ontbreekt. Cond.: G

1:24, Chevrolet Bel Air
Startprijs 10 EUR

Schaalmodel MIRA 1:24 van een Chevrolet Bel Air H.T., Ref.: 2021. Cond.: G

Schaakspel
Resultaat: 20 EUR

Aziatisch houten schaakspel 2e helft 20e eeuw 8x25x25cm. Cond.: G

Schaakspel
Resultaat: 15 EUR

Oud schaakspel 2e helft 20e eeuw 6x20x40cm. Cond.: G

Sonni pop, meisje ca. 1940
Resultaat: 20 EUR

Oude harde kunststoffen pop gemerkt Sonni. Vermoedelijk ca. 1940 Duitsland. Slaapogen en dichte mond (mama-mechaniek is eruit) L.: 43cm. Cond.: R

Twee poppen
Resultaat: 15 EUR

Twee poppen ca. 1940-1950. 1x Hard plastic meisjespop met slaapogen. 1x Celluloid pop, gemerkt Arthur Schoeman, met opdraaimechaniek. Toffen- met papier mache lichaam, ogen liggen los in het hoofd. L....

Pop
Resultaat: 20 EUR

Grote porseleinen pop 20e eeuw met prachtige kledendracht in zeer goede staat H.: 68cm. Cond.: G

2 Kunststof poppen ca. 1950
Startprijs 20 EUR

Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G

Seelegs, pors. pop
Startprijs 20 EUR

Moderne porseleinen pop, gemerkt Faith Wick Seelegs Ceramics. Stoffen lichaam en porseleinen onderarmen en onderbenen L.: 45cm. Cond.: G

K.R.K. negerpopje
Startprijs 20 EUR

Papier mache negerpopje ca. 1930, gemerkt K.R.K. Slaapogen en geschilderde mond (Duitsland), pruik zit los L.: 29cm. Cond.: G

Moderne pors. babypop GD
Startprijs 20 EUR

Moderne porseleinen negerpop, gemerkt onder de pruik G.D. Cindy Marsch production. Stoffen lijf, porseleinen armen en benen, L.: 54cm. Cond.: U

2 Papier machee poppen
Resultaat: 25 EUR

Twee poppen ca. 1930 Duitsland. 1x Meisjespop Sonnenberg 2966/10 met slaapogen en "mamma-mechaniek". 1x Meisjespop Franz Smidt, hoofd kapot. 51cm. en 53cm. Cond.: M

Moderne pors. pop Jocy
Startprijs 20 EUR

Moderne porseleinen babypop, gemerkt Jocy Cindy Marschner reproduction. Stoffen lichaam, porseleinen armpjes en benen L.: 35cm. Cond.: G

Poppenstoel
Resultaat: 25 EUR

Kleine oude poppenstoel. Opklapbaar met eetblad en telraam. Bruin beschilderd, in goede staat 73x33x40cm. Cond.: G

Piko BR 55
Resultaat: 35 EUR

Piko BR 55 HO locomotief en kolenwagen in originele verpakking en goede staat.

Kinderstoel
Startprijs 25 EUR

Antieke beukenhouten opklapbare kinderstoel met ijzeren wieltjes en eetblad. 99x55x41cm. Cond.: G

Mandoline, schildpad
Resultaat: 45 EUR

Antieke schildpad mandoline ingelegd met been en parelmoer in goede staat 13x3,5x3cm. Cond.: G