Zeven Duitse figuren (Weha Kunst) 60-er jaren, handbeschilderd in goede staat 8-11cm. Cond.: G
Kavel van vier poppen, 3x moderne en 1x oude papier mache matroos (beschadigd). L.: 26-50cm. Cond.: R
Modelauto, schaal 1:18, van ERTL. Betreft schaalmodel van een 1970 Mustang Boss 429 . Model is in erg goede staat.
Modelauto van Franklin Mint (C) 1986, 1:24, Rolls Royce "The SIlver Ghost" 1907. 1 Lamp mist, 1 lamp moet gelijmd worden. Cond.: Verder goed
Oude modelauto van Hubley Toys No. 854 5K. Model van een Ford A Coupe. 1 Zijspiegeltje mist, verder in goede conditie.
Modelauto van Franklin Mint (C) 1989, 1:24, Chevrolet Convertible. Stukje "chroom" mist linksachter, model is verder in goede conditie.
Modelauto 1:43 van het merk Politoys Export, model Corvette Rondine No 556. Auto is in gebruikte toestand
Modelwagen van Franklin mint 1:32, model 1965 Seagrave brandweerwagen. Het gaat hierbij om het voorste deel, de aanhangwagen met ladder ontbreekt. Cond.: G
Schaalmodel MIRA 1:24 van een Chevrolet Bel Air H.T., Ref.: 2021. Cond.: G
Oude harde kunststoffen pop gemerkt Sonni. Vermoedelijk ca. 1940 Duitsland. Slaapogen en dichte mond (mama-mechaniek is eruit) L.: 43cm. Cond.: R
Twee poppen ca. 1940-1950. 1x Hard plastic meisjespop met slaapogen. 1x Celluloid pop, gemerkt Arthur Schoeman, met opdraaimechaniek. Toffen- met papier mache lichaam, ogen liggen los in het hoofd. L....
Grote porseleinen pop 20e eeuw met prachtige kledendracht in zeer goede staat H.: 68cm. Cond.: G
Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G
Moderne porseleinen pop, gemerkt Faith Wick Seelegs Ceramics. Stoffen lichaam en porseleinen onderarmen en onderbenen L.: 45cm. Cond.: G
Papier mache negerpopje ca. 1930, gemerkt K.R.K. Slaapogen en geschilderde mond (Duitsland), pruik zit los L.: 29cm. Cond.: G
Moderne porseleinen negerpop, gemerkt onder de pruik G.D. Cindy Marsch production. Stoffen lijf, porseleinen armen en benen, L.: 54cm. Cond.: U
Twee poppen ca. 1930 Duitsland. 1x Meisjespop Sonnenberg 2966/10 met slaapogen en "mamma-mechaniek". 1x Meisjespop Franz Smidt, hoofd kapot. 51cm. en 53cm. Cond.: M
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Jocy Cindy Marschner reproduction. Stoffen lichaam, porseleinen armpjes en benen L.: 35cm. Cond.: G
Kleine oude poppenstoel. Opklapbaar met eetblad en telraam. Bruin beschilderd, in goede staat 73x33x40cm. Cond.: G
Piko BR 55 HO locomotief en kolenwagen in originele verpakking en goede staat.
Antieke beukenhouten opklapbare kinderstoel met ijzeren wieltjes en eetblad. 99x55x41cm. Cond.: G
Antieke schildpad mandoline ingelegd met been en parelmoer in goede staat 13x3,5x3cm. Cond.: G