Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Vijzel zonder
Geen vanafprijs

Bronzen vijzel (mortier) 18e-19e eeuw zonder stamper ø13-ø16cm. Cond.: G

Tinnen inktset
Resultaat: 60 EUR

Barok tinnen inktset ca. 1780 met diverse stempels en barok ornamentuur op de pootjes en lade 11x23x13cm. Cond.: G

Olielamp, blauwglazen voet
Resultaat: 20 EUR

Blauwe opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 32xø14cm. Cond.: G

Divers plated
Resultaat: 30 EUR

Diverse plated schalen, koffiekannen etc. Cond.: R

Haardstel
Resultaat: 59 EUR

19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G

2 Haardschermen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse koperen haardschermen ; 1x 4-delig rechthoekig en 1x 5-delig in waaiervorm(apart) 132x51cm. en 51xø67cm. Cond.: G

2 Haardschermen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse koperen haardschermen 3-delig 65x80cm. en 58x76cm. Cond.:G

Theestoof
Geen vanafprijs

Wortelnoten theestoof 18e eeuw met Queen Anne poten met koperen binnenbak. Lijstwerk beschadigd 47x28x28cm. Cond.: R

Koperen schenkkan
Resultaat: 35 EUR

Messing schenkkan 19e eeuw met twee grepen en klepdeksel 30x34x15cm. Cond.: G

Koperen doofpot
Geen vanafprijs

Hollandse doofpot 19e eeuw van roodkoper met messing. hengsel licht bedeukt verder in goede staat 34xø24cm. Cond.: G

Beeld, meisje te paard
Resultaat: 10 EUR

Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S

3 Dozen Gero bestek
Resultaat: 20 EUR

Drie Gero zilver bestekdozen, lepels en vorkjes in Biedermeier stijl 20e eeuw 26x3x14cm. Cond.: G

Spinnewiel
Geen vanafprijs

19e Eeuws spinnewiel in goede staat 72x84x54cm. Cond.: G

Schuifkandelaar
Resultaat: 5 EUR

19e Eeuwse koperen schuifkandelaar in zeer goede staat 18xø9cm. Cond.: G

WMF Schaal
Resultaat: 10 EUR

Oude antieke koperen WMF schaal (Duitsland ca. 1900) 6x38,5x21cm. Cond.: G

Divers tin
Resultaat: 10 EUR

Zeven delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x schaal en 6x vaasje 7-25cm. Cond.: G

5 Tinnen maten
Startprijs 10 EUR

Vijf tinnen maten Hollands 20e eeuw 5-21cm. Cond.: G

2 Delige haardset
Startprijs 10 EUR

Oud smeedijzeren haardset ca. 1900 64-71cm. Cond.: G

Geelkoperen schenkkan
Resultaat: 10 EUR

Oude geelkoperen schenkkan 20e eeuw. Bewerkt Perzisch model 27x30xø14cm. Cond.: G

Snotneus 19e eeuw
Startprijs 10 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse snotneus-lamp. Schroefje van het dekseltje mist 32x10x11cm. Cond.: G

Microscoop in kist
Resultaat: 10 EUR

Kleine messing microscoop in cassette ca. 1910, ongemerkt 6x17x6,5cm. Cond.: G

Koperreliëf wanddecoratie
Startprijs 10 EUR

Koperreliëf wanddecoratie (Russisch?) 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een vrouw staand in een slee getrokken door 3 paarden. Heilige Geest op de achtergrond 22x80cm. Cond.: G

Geelkoperen blaasbalg
Resultaat: 10 EUR

Oude geelkoperen blaasbalg 20e eeuw met motief van eikebladeren 51x20x5cm. Cond.: G

Kaarsenkandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Messing kaarskandelaar 19e eeuw met lekrand in goede staat 24xø17cm. Cond.: G