Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij landschap ca. 1800
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M

2 Paardenprenten
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde paardenprenten in originele lijst, getiteld "La Course" en "Les apprets D'une course", vochtvlekken 33x22cm. Cond.: R

Kopergravure, admiraal Tromp
Resultaat: 30 EUR

Cornelis Tromp, P. Lely pinxit A Blooteling sculp et ex 1676. (vermoedelijk 19e eeuwse nadruk), gravure op papier 31x46cm. Cond.: G

2 Litho's muzikanten
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse prenten van muzikanten, litho op papier. Prenten in notenfineer biedermeier lijsten. 1 Prent beschadigd 23x19cm. Cond.: G

2 Portretminiaturen
Resultaat: 35 EUR

Twee miniatuurportretten op ivoor, 1x onduidelijk gesigneerd 19e-20e eeuw 11,5x10cm. en 14x12cm. Cond.: G

Stalinterieur naar Wouwerman
Geen vanafprijs

Philippe Wouwermans pinxit J.E. Mathieu sculpist 1780 poste pres D'anvers, gravure op papier (vochtvlekken) 32x25cm. Cond.: R

2 Litho's
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse prenten, litho op papier, "Les mangeurs d'huitres" en "La baume d'acier" 23x31cm. Cond.: G

Ets
Geen vanafprijs

Oude etsplaat Petrus Schenk, gravure op papier, zeegezicht met schepen 30x40xcm. Cond.: G

Gerard Altmann, ets
Resultaat: 10 EUR

Gerard Altmann (1877 - Rotterdam - 1940), gravure op papier, Hollandse rivier met boot en ophaalbrug 9x7cm. Cond.: G

J.G. Veldheer, ets
Resultaat: 10 EUR

Jacob Gerardus Veldheer (Haarlem 1866 - 1954 Blaricum), ets op papier (handgesigneerd), Hollands landschap met rivier 18x23cm. Cond.: G

Monogram J.G.
Resultaat: 15 EUR

Monogram J.G., olieverf op paneel, wintergezicht 10x15cm. Cond.: G

Ets, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Monogram J.B. Fecit 19e eeuw, gravure op papier, drinken van een paard 18x14cm. Cond.: G

Houtskool tekening
Startprijs 15 EUR

Rein Nijhof (Deventer 1945), houtskool op papier, verwoest stadsgezicht 32x22cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, offsetdruk
Resultaat: 15 EUR

Johan Dijkstra, reproductie op papier, 8 kleuren offset druk van een negerjongen 20x20cm. Cond.: G

2 Sepia's
Startprijs 15 EUR

Twee sepia's AvD 1898, aquarel op papier, lanschappen met huis en figuur 25x17cm. en 27x16cm. Cond.: G

Ets/Aquarel
Startprijs 15 EUR

Monogram N.S. (etiket Frankfurt), tekening op zijde, berglandschap met dorp 15x23cm. Cond.: G

Ingelijste religieuze voorstelling
Resultaat: 10 EUR

Ingelijst prent met goudopdruk "Sanctus Joseph Nutritius Jesu Christi" 30x40cm. Cond.: G

Tekening, S. de Bruin
Resultaat: 10 EUR

S. de Bruin '54, aquarel op papier, Jezus (sepia) 11x13cm. Cond.: G

Aquarel
Startprijs 15 EUR

S. Sint, aquarel op papier, waterlelies 34x25cm. Cond.: G

Kopergravure, Tric Trac
Resultaat: 20 EUR

D. Teniers Pinx, J. Bequwarlet sculp A Paris. Ches Basan graveur, rue St. Jaques A Amsterdam, ches Fouguet Junior. "Jue de Tric Trac", 2 kleine gaatjes 27x37cm. Cond.: R

Wil van Dijk
Resultaat: 15 EUR

Wil van Dijk '64, gouache op papier, abstracte compositie "vakantie" 55x43cm. Cond.: G

Tekening van een hond
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, viltstift op papier, bullterriër 22x36cm. Cond.: U

Bilbury meeting
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Engelse prenten 19e eeuw, "Bibury meeting in its Palny Days", prent op papier 19x13cm. Cond.: G

Schilderij, bootje
Resultaat: 20 EUR

v. Woudenberg, olieverf op linnen, skutsje op meer 32x40cm. Cond.: G