Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Theekastje
Resultaat: 95 EUR

Oud mahoniehouten theekastje met rondom glas, 1 deurtje en een bijbehorend dienblad 20e eeuw 76x60x40cm. Cond.: G

Hoekkast
Resultaat: 120 EUR

Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G

Eiken kabinet
Geen vanafprijs

Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G

Eiken kapstok met doek
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten kapstok (25x12x150cm.) 1e helft 20e eeuw met 6 kledinghaken, snijwerk en twee leeuwekoppen. Daarbij een geweven kleed Cond.: G

Dubbelgebogen eiken kastje
Resultaat: 20 EUR

Hollands dubbelgebogen eikenhouten commode 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl 65x64x36cm. Cond.: G

Stoel + Korf
Startprijs 15 EUR

Gevlochten stoel met korf (riet) ca. 1910 in goede staat 90x73x76cm. Cond.: G

Hangvitrine noten
Resultaat: 15 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine met witgeschilderd binnenwerk in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 73x67x20cm. Cond.: G

Eikenhouten voetenbankje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten voetenbankje met lederen bekleding ca. 1910 9x30x22cm. Cond.: G

Kapstok 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G

Engelse salontafel, groen leer
Resultaat: 15 EUR

Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G

Bloementafeltje, Den Haag
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten wijntafel ca. 1910 Holland in zeer goede staat 46xø30cm. Cond.: G

Bijzettafeltje met etage
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met etage en taps toelopende poten ca. 1900 69x38x48cm. Cond.: R

Zeskantig bijzettafeltje
Startprijs 20 EUR

Antiek notenhouten 6-kantig bijzettafeltje met etage en gedraaide poten 66x42x42cm. Cond.: G

Uiltjesstoel
Resultaat: 20 EUR

Hollandse uiltjesstoel 19e eeuws van iepenhout met biezen zitting. Stukje hout bij het uiltje mist 89x45x38cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Wortelnoten facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 111x50cm. Cond.: G

Roestvrijstalen salontafel
Resultaat: 20 EUR

Langwerpige roestvrijstalen salontafel met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 43x69x136cm. Cond.: G

Handdoeken rek
Resultaat: 45 EUR

Beukenhouten handdoeken rekje eind 20e eeuw, mahoniekleurig, gemaakt in de Engels stijl. 78x72x29cm.

Eiken plantentafeltje
Resultaat: 25 EUR

Massief eiken bijzettafeltje ca. 1900 Holland 60xø30cm. Cond.: G

Smeedijzeren tafeltje met tegels
Resultaat: 80 EUR

Smeedijzeren tafel met los tegeltableau (bloemmotief) 19e eeuw 60x60x45cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 20 EUR

Ronde notenhouten fineer salontafel staand op klauwpoten in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G

Schrijfsecretaire
Startprijs 20 EUR

Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R

Miniatuur commode
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Duitse miniatuurcommode met 3 lades voor een poppenhuis. In zeer goede originele staat 8,5x11x6cm. Cond.: G

Wand vitrinekastje
Startprijs 25 EUR

Wortelnoten barok hangvitrine kastje met 1 deurtje en een uitgewerkt kroontje 2e helft 20e eeuw 64x65x18cm. Cond.: G

Wijntafel + Piedestal
Resultaat: 60 EUR

Piedestal en wijntafeltje van notenhout 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 71xø12cm. en 71xø36cm.