Grote houten boedha 19e of 20e eeuw van beschilderd tropisch hout 41x35x23cm. Cond.: G
Twee oude Aziatische maskers 20e eeuw. 1x Masker gemaakt van messing fungerend als asbak. 1x Masker gemaakt van hout, goudkleurig, fungerend als wandversiering 18x17x6cm. en 29x11x8cm. Cond.: G
Oude aluminium plaquette van Adolf Hitler 12x10x1cm. Cond.: G
Twee Afrikaanse houten figuren 20e eeuw, stukje van het haar mist 20-23cm. Cond.: G
Oude tropisch houten Balinese vrouwenbuste op marmeren sokkel. 20e Eeuw, fijn uitgewerkt 22x10x6cm. Cond.: G
Indonesisch masker 1e helft 20e eeuw van tropisch hout 35x16x10cm. Cond.: G
Art Deco bronzen figuur op marmeren sokkel(marmer is gebroken), voorstellende twee geiten. Gemonogrammeerd A.T.P. ne onduidelijk gesigneerd (A. Trefslory?) 11x24x6cm. Cond.: R-G
Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R
Indonesisch houten figuur, voorstellend een danseres, rijkversierd en gedetailleerd uitgewerkt 20e eeuw 41x20x10cm. Cond.: G
Twee houten beelden 20e eeuw; 1x monnik en 1x verlegen meisje 41-45cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur met opschrift "Katholiek onderwijs met drank" 1e helft 20e eeuw, Amsterdamse school stijl 14,5x12x13cm. Cond.: G
Groot beeld, gesigneerd G. Demage van compositie metaal ca. 1900 H.: 47cm. Breuk bij been
Vijf Indonesische tropisch houten figuren 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G
Zware gietijzeren plaquette ca. 1930, voorstellend een vrouw met contrabas 22x26cm. Cond.: G
Twee gipsen beschilderde bustes van Beethoven en Mozart ca. 1900. beschildering op sommige plekken laat los H.: 33cm. Cond.: R
Oud beeld naar Aug. Moreau van gegoten kunststof, goud gekleurd 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Louis Moreau H.: 56cm. Cond.: G
Twee Indonesische bustes van tropisch hout ca. 1920, voorstellend een man en vrouw. Licht beschadigd
Notenhouten kerkelijk beeld 18e eeuw Duitsland, lichte wormbeval bij voet 38x14x5cm. COnd.: G
Indonesisch beschilderd houten figuur bestaand uit 4 delen. Voorstellend een traditionele danser 20e eeuw. 1 Stukje van een vluegel af 67x40x32cm. COnd.: G