Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten Boedha beeld
Resultaat: 40 EUR

Grote houten boedha 19e of 20e eeuw van beschilderd tropisch hout 41x35x23cm. Cond.: G

2 Aziatische maskers
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Aziatische maskers 20e eeuw. 1x Masker gemaakt van messing fungerend als asbak. 1x Masker gemaakt van hout, goudkleurig, fungerend als wandversiering 18x17x6cm. en 29x11x8cm. Cond.: G

Alu. plaquette, Adolf Hitler
Resultaat: 15 EUR

Oude aluminium plaquette van Adolf Hitler 12x10x1cm. Cond.: G

2 Afghaanse figuren
Startprijs 15 EUR

Twee Afrikaanse houten figuren 20e eeuw, stukje van het haar mist 20-23cm. Cond.: G

Balinees beeld, buste
Resultaat: 20 EUR

Oude tropisch houten Balinese vrouwenbuste op marmeren sokkel. 20e Eeuw, fijn uitgewerkt 22x10x6cm. Cond.: G

Aziatisch masker
Resultaat: 18 EUR

Indonesisch masker 1e helft 20e eeuw van tropisch hout 35x16x10cm. Cond.: G

2 Vechtende geiten
Resultaat: 20 EUR

Art Deco bronzen figuur op marmeren sokkel(marmer is gebroken), voorstellende twee geiten. Gemonogrammeerd A.T.P. ne onduidelijk gesigneerd (A. Trefslory?) 11x24x6cm. Cond.: R-G

2 Aziatische miniaturen
Startprijs 20 EUR

Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R

Indonesisch beeld
Resultaat: 25 EUR

Indonesisch houten figuur, voorstellend een danseres, rijkversierd en gedetailleerd uitgewerkt 20e eeuw 41x20x10cm. Cond.: G

2 Houten beelden
Resultaat: 25 EUR

Twee houten beelden 20e eeuw; 1x monnik en 1x verlegen meisje 41-45cm. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 25 EUR

Afrikaans houten beeld 20 eeuw, Oceanië 59x14x13cm. Cond.: G

Bronzen figuur
Resultaat: 30 EUR

Oud bronzen figuur met opschrift "Katholiek onderwijs met drank" 1e helft 20e eeuw, Amsterdamse school stijl 14,5x12x13cm. Cond.: G

Samac beeld, hardloper
Resultaat: 20 EUR

Groot beeld, gesigneerd G. Demage van compositie metaal ca. 1900 H.: 47cm. Breuk bij been

5 Aziatische beeldjes
Startprijs 30 EUR

Vijf Indonesische tropisch houten figuren 20e eeuw 7-16cm. Cond.: G

IJzeren plaquette
Startprijs 30 EUR

Zware gietijzeren plaquette ca. 1930, voorstellend een vrouw met contrabas 22x26cm. Cond.: G

Beelden Mozart, Beethoven
Resultaat: 40 EUR

Twee gipsen beschilderde bustes van Beethoven en Mozart ca. 1900. beschildering op sommige plekken laat los H.: 33cm. Cond.: R

2 Compositie metalen figuren
Startprijs 30 EUR

Twee compositie metalen figuren ca. 1900 van een smid en een putti 19-20cm. Cond.: G

Romantische beeld, kunststof
Resultaat: 30 EUR

Oud beeld naar Aug. Moreau van gegoten kunststof, goud gekleurd 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Louis Moreau H.: 56cm. Cond.: G

2 Indonesische bustes
Resultaat: 25 EUR

Twee Indonesische bustes van tropisch hout ca. 1920, voorstellend een man en vrouw. Licht beschadigd

Grote Indonesische buste
Startprijs 30 EUR

Grote Indonesische tropisch houten buste ca. 1920 van een mannelijke rituele danser 21,5x22x8cm. Cond.: G

Houten religieus figuur
Resultaat: 280 EUR

Notenhouten kerkelijk beeld 18e eeuw Duitsland, lichte wormbeval bij voet 38x14x5cm. COnd.: G

Gekleurd houten beeld
Resultaat: 35 EUR

Indonesisch beschilderd houten figuur bestaand uit 4 delen. Voorstellend een traditionele danser 20e eeuw. 1 Stukje van een vluegel af 67x40x32cm. COnd.: G

Bronzen wierooklamp
Startprijs 35 EUR

Antieke bronzen Perzische wierook-hangbrander (mogelijk Tibet), mooi uitgewerkt, 2 kettingen missen 35xø26,5cm. Cond.: G

Beeld, Shiva figuur
Startprijs 40 EUR

Antiek Aziatisch bronzen figuur 12x8x7cm. Cond.: G