Twee klokken 40-er jaren met eiken kast; 1x Smiths Enfield buffetklok 21x26x13cm. en 1x Orfac 21x15x7cm. Cond.: G
Grote Warmink (Holland) 3-gewichten staartklok met notenhouten kast en massief bronzen sierwerk 2e helft 20e eeuw 108x26x16cm. Cond.: G
Notenhouten 30-er jaren pendule met op de wijzerplaat de naam "Hermler Sweberanker". het uurwerk is gemerkt FHS. 16x35,5x9cm. Cond.: G
Wortelnoten Zaanse klok 1e helft 20e eeuw met twee peervormige gewichten. Bovenop de bel een staande atlas. messing kuif met 2 leeuwen en wapenschild met tekst "Nu elk zijn sin" 50x18x15cm. Cond.: G
Art Deco wekker met speeldoos en spaarpot van bakeliet ca. 1930. Inclusief sleutel 11x12x5cm. Cond.: G
Figurenpendule 2e helft 20e eeuw, gemaakt van gegoten kunststof, batterij-uurwerk 36x28x11cm. Cond.: G
Oude Bim Bam wandregelateur ca. 1920 Divina Germany. Eiken kast met geslepen glas 78x32x20cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten schoolklok zonder uurwerk ca. 1900 ø42cm. Cond.: R
Kleine eikenhouten Grunderzeit tafelklok met wekkeruurwerk ca. 1900 in goede staat 21,5x18x12cm. Cond.: G
Bronzen figurenpendule, 19e eeuw ongerestaureerd. Incompleet, wijzerplaat beschadigd (uurwerk is aanwezig) 37x29x13cm. Cond.: R
Gustav Becker vrijslinger ca. 1890 van notenhout, 88cm. Cond.: G
Schwartzwalder 19e eeuws wandklokje met wekkerfunctie (Appelklokje) 21x15x10cm. Cond.: G
Amerikaanse pubklok ca. 1900 van mahoniehout, gemerkt S.T. Trademark 54x30x11cm. Cond.: G
Bronzen kartelklok ca. 1880 Frankrijk met emaille wijzerplaat in Louis Seize stijl in goede staat 10x22x28cm. Cond.: G
Antiek Amerikaans tafelklokje met "achter-glas schilderij", metalen wijzerplaat en houten kast 24x17x9cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse WUBA staartklok, model schippertje, met maanstand 2e helft 20e eeuw 68x21x16cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal, 8-daags uurwerk. Achterpoot is gebroken geweest en onprofessioneel gemaakt. Top van de pendule is niet origineel 34x27x12cm. Cond.: M
Duitse tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz met eikenhouten kast en halve zuilen 27x16x10cm. Cond.: G
Oude Duitse Pfeilkreuz Art Deco klok met messing beslag 34x19x11cm. Cond.: G
Duitse Junghans wandregelateur ca. 1890 met notenhout fineer, kroon is vervangen 80x38x19cm. Cond.: G
50-er Jaren tafelklok met slagwerk in goede staat, ongemerkt 26xø21cm. Cond.: G
Oude Franse comtoise met harpslinger 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 147x28x16cm. Cond.: G
Duitse Junghans wandregelateur ca. 1890, compleet met kroon en tollen 97cm. Cond.: G