Ring zilver 925/000 ø 53, bezet met amethist en peridot 11.6 gr.
Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd
Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.
Ring zilver 925/000 bezet met een ruitvormige barnsteen 22x20 mm., ø 55
Eindloos multi color collier met ketting verkorter zilver 925/000
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een sneeuwkwarts en blauwtopaas ø58, ca. 8.7 gr.
Hanger zilver 925/000 verguld, gesneden onyxplaat met aan de zijkanten zirkonia. 24x34 mm., ca. 6.15 gr.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.
Zeer decoratieve broche zilver 925/000 verguld, bezet met 10 gekweekte zoetwater parels.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rookkwarts. 7045 gr. ø55