Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Parelcollier
Resultaat: 25 EUR

Parelcollier 10 rijig L.90cm., met onyx en zilverkogels 925/000,

Ring amet/peridot
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 ø 53, bezet met amethist en peridot 11.6 gr.

Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900.
Geen vanafprijs

Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd

Armband
Resultaat: 15 EUR

Armband van kwarts scarabeeën (mestkever) op elastiek

Zilv. ketting + hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.

Dameshorloge, double
Geen vanafprijs

Damespolshorloge Double, Commodoor kwarts, wit lederen band.

Ring, blauwe steen
Geen vanafprijs

Vergulde ring met zirkonia en een blauwe steen. ø 55.

Ketting zirk.
Geen vanafprijs

Ketting zilver 925/000 L.44 cm. waaraan een hanger bezet met zirkonia

Vergulde zilveren ring
Startprijs 10 EUR

Ring zilver verguld bezet met 2 blauwe steentjes. ø 47

Zilv. ring, Eillat
Startprijs 10 EUR

Zilveren ring sterling, bezet met een rechthoekige Eillat steen 19.1x7.2 mm.en 1 vierkante Eillat steen 8.7x8.7 mm., ø59.

2 Zilveren kettingen
Resultaat: 15 EUR

Zilveren kettting L 38 cm., waaraan twee hangers in de vorm van een muzieknoot en een blokfluit.ca. 5 gr. Zilveren ketting met bolletjes L.80 cm., ca.8.60 gr.

Zilv. ring, barnsteen
Startprijs 15 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met een ruitvormige barnsteen 22x20 mm., ø 55

Collier
Resultaat: 20 EUR

Collier gemaakt van kweekparels,parelmoer, malachiet? en zilverelementen 925/000

Multi color collier
Startprijs 20 EUR

Eindloos multi color collier met ketting verkorter zilver 925/000

Collier
Resultaat: 20 EUR

Eindloos-collier gemaakt van peacock kweekparels, turkoois, agaat, zilverelement( 29x45 mm) 925/000.

Multicollor collier
Startprijs 20 EUR

Y-multi color collier, zilver 925/000 40.3 gr.

Diverse sieraden
Startprijs 20 EUR

Kavel diverse sieraden o.a. quartz horloge Le Roy, oorclips met verwisselbare stenen,oorclips hart model met paarse steen.

Sleutelhanger
Startprijs 20 EUR

Sleutelhanger verguld globe model. Decoratief.

Ring sneeuwkwarts/blauwtopaas
Resultaat: 25 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een sneeuwkwarts en blauwtopaas ø58, ca. 8.7 gr.

2 Kettingen, bloedkoraal
Resultaat: 60 EUR

2 Kettingen van bloedkoraal, 1 met staafjes bloedkoraal L. 68 cm.,en 1 met bolletjes. L.42cm.

Hanger zilver verg.onyx
Startprijs 25 EUR

Hanger zilver 925/000 verguld, gesneden onyxplaat met aan de zijkanten zirkonia. 24x34 mm., ca. 6.15 gr.

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900
Resultaat: 25 EUR

Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, cilindergang, geen originele wijzers.

Broche
Startprijs 30 EUR

Zeer decoratieve broche zilver 925/000 verguld, bezet met 10 gekweekte zoetwater parels.

Ring rookkwarts
Resultaat: 30 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rookkwarts. 7045 gr. ø55