Tien delen Engels of Frans porselein ca. 1910. 1x Cakeschaal en 9x cakebordjes met fruitmotief. Enkele beschadigingen 8xø20cm. en 2xø20cm. Cond.: G
Frans Fayence sierbord met bloemdecor 20e eeuw ø31,5cm. Cond.: G
Vier oude 19e eeuwse Hollandse tegels met zwart bloemdecor waarvan 3 ingelijst. 1 Beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: G
Aardewerken Duits wandsierbord met reliëfvoorstelling ca. 1890. Romantische voorstelling man/vrouw 6xø33cm. Cond.: R (beschadigingen)
Drie Petrus Regout Maastricht borden (Holland) ca. 1900. 1 Bord design Tancrede met bloemmotief ø26cm.. 2 Borden ø21cm, 1x Stadhuis Rotterdam en 1x berglandschap aan de kust Cond.: G
Delftsblauw keramiek schenkkannetje van De Porseleyne Fles met opschrift "Bevrijdingsjaar 1945" 19,5x12,5xø10cm. Cond.: G
Aardewerken kogelvormig amfora vaasje (gemerkt, modelnr. 15873) ca. 1920. Middelste rand is gedecoreerd met springende reeën 14xø12cm. Cond.: G
Aardewerken bloempot 20e eeuw gemaakt naar voorbeeld van 18e eeuw Delfts. Pot is gedecoreerd met een hondje en een vogel. Lichte randschade 15,5xø15,5cm. Cond.: G
Twee limoges mocca kopjes met onderschotel(1 randschade). 1x Meissen schotel (randschade) 20e eeuw 4,5xø10cm. en 3,3xø13,5cm. Cond.: M
Grote Italiaanse aardewerken schenkkan, genummerd 6 753/34 20e eeuw. groene glazuur H.: 35cm. Cond.: G