Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Mobach vaas
Resultaat: 10 EUR

Grote Mobach aardewerken geglazuurde vaas, gesigneerd Mobac 227. Voorstelling van diverse kraanvogels 42x17cm. Haarscheur van 25cm. Cond.: R

Cakeschaal + 9 bordjes
Resultaat: 25 EUR

Tien delen Engels of Frans porselein ca. 1910. 1x Cakeschaal en 9x cakebordjes met fruitmotief. Enkele beschadigingen 8xø20cm. en 2xø20cm. Cond.: G

2 Porseleinen coupes
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Biedermeier handbeschilderde coupes (beschadigd) van herders met vee (chip) en een hert met schaap (haarscheur) 11xø20cm. en 10xø22cm. Cond.: M

Frans bord, bloemdecor
Geen vanafprijs

Frans Fayence sierbord met bloemdecor 20e eeuw ø31,5cm. Cond.: G

4 Tegels
Geen vanafprijs

Vier oude 19e eeuwse Hollandse tegels met zwart bloemdecor waarvan 3 ingelijst. 1 Beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: G

Wandbord
Geen vanafprijs

Aardewerken Duits wandsierbord met reliëfvoorstelling ca. 1890. Romantische voorstelling man/vrouw 6xø33cm. Cond.: R (beschadigingen)

Grote kom
Resultaat: 15 EUR

Grote antieke dekselschaal ,goudsteen, ca. 1900 met bronsglazuur. In zeer goede staat 17xø21cm. Cond.: G

3 Petrus Regout borden
Geen vanafprijs

Drie Petrus Regout Maastricht borden (Holland) ca. 1900. 1 Bord design Tancrede met bloemmotief ø26cm.. 2 Borden ø21cm, 1x Stadhuis Rotterdam en 1x berglandschap aan de kust Cond.: G

Sierbord Berlin
Resultaat: 25 EUR

Oud porseleinen sierbord Duitsland met als afbeelding Berlin Reichstaggebäude ø31cm. Cond.: G

3 Delen aardewerk
Startprijs 10 EUR

Drie delen aardewerk 20e eeuw. 1x Bonbonniere Metta Sung (Ronn Devon Fieldings England) 6,5xø14cm. 1x Kastkom H. Begjet Quaregnon Belgium 11xø16cm. 1x Fayance aardewerk kandelaar Frankrijk met bont mo...

Keramiek schenkkannetje
Startprijs 10 EUR

Delftsblauw keramiek schenkkannetje van De Porseleyne Fles met opschrift "Bevrijdingsjaar 1945" 19,5x12,5xø10cm. Cond.: G

Aardewerken amfora vaasje
Startprijs 10 EUR

Aardewerken kogelvormig amfora vaasje (gemerkt, modelnr. 15873) ca. 1920. Middelste rand is gedecoreerd met springende reeën 14xø12cm. Cond.: G

6-Persoons koffieservies
Resultaat: 10 EUR

Zes-persoons koffieservies (20-delig) Rosenthal Studio-Line ontworpen door Tapio Wirkkala 1963-1982. Gemodelleerd door Richard Scharrer. 6 Kop & schotels, 6 borden, koffiepot (21,5cm.), melkkan en sui...

2 Majolica borden
Startprijs 10 EUR

Twee majolica borden midden 20e eeu, blauw/wit gekleurd met een man en een vrouw ø22cm. Cond.: G

Aardewerken bloempot
Startprijs 10 EUR

Aardewerken bloempot 20e eeuw gemaakt naar voorbeeld van 18e eeuw Delfts. Pot is gedecoreerd met een hondje en een vogel. Lichte randschade 15,5xø15,5cm. Cond.: G

2 Limoges kopjes, 1 Bordje
Resultaat: 30 EUR

Twee limoges mocca kopjes met onderschotel(1 randschade). 1x Meissen schotel (randschade) 20e eeuw 4,5xø10cm. en 3,3xø13,5cm. Cond.: M

Japanse terracotta vaas
Resultaat: 10 EUR

Japanse terracotta (bruinklei) siervaas 1e helft 20e eeuw met decor van bloesembomen en vogels 19xø8,5cm. Cond.: G

2 Bordjes KPM
Startprijs 10 EUR

Twee porseleinen sierbordjes gemerkt K.P.M. (Berlijn 1845), Duitsland 20e eeuw. Bloemdecor en goudrand ø17,5cm. Cond.: U

Japans theeserviesje
Resultaat: 10 EUR

Oud Japans theeserviesje 20e eeuw met geel decor van bloemen en vogels. Bestaand uit; theekan, melkkan, suikerpot, 3 kop&schotels, 2 diepe bordjes en een asbak (beschadigd). Cond.: R

Zoutstrooier, gans
Startprijs 10 EUR

Oude zoutstrooier in de vorm van een gans 8x9x5cm. Cond.: G

5 Delfts blauwe borden
Resultaat: 10 EUR

Vijf oude Delfts blauwe borden "De Porseleyne Fles" waarvan 3 herdenkingsborden 20e eeuw ø18-ø23cm. Cond.: G

Aardewerken schenkkan
Startprijs 10 EUR

Grote Italiaanse aardewerken schenkkan, genummerd 6 753/34 20e eeuw. groene glazuur H.: 35cm. Cond.: G

4 Delen porselein
Resultaat: 10 EUR

Vier delen Duits porselein o.a; 1 Rosenthal schaaltje gedecoreerd met rozen, 1 schaaltje omgeving Dresden met opengewerkte rand met bloemdecor, 1 vaasje goud/wit met merk C7 en 1 schaaltje goud/wit He...

Bord Villeroy & Boch
Resultaat: 10 EUR

Diep aardewerken bord van Villeroy & Boch, Dresden, gemerkt 1918-1935 Modelnr 1358. Rood/groene florale motieven ø24cm. Cond.: G