Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G
Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G
Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U
Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.
Zilveren miniatuurkandelaartje, Hollands, H.5 cm., ca.9 gr., Cond.:U
2 Zilveren 835/000 antieke Biedermeier vorkjes ca.25gr., Cond.:U
6-Persoons plated visbestek 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Silverplated bowllepel ca. 1900, mooie vormgeving 37x13x14cm. Cond.: G
Kristallen parfumflesje met zilveren dop. Voetje beschadigd, Cond.:R
Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x18x18cm. Cond.: G
Kristal geslepen parfumflesje met zilveren kraag en dop H.: 8,5cm. Cond.: R
Hollands zilveren 835/000 theeduimpje, Jaarletter: N:1822, ca.8 gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 suikerstrooilepel Jaarletter: V: 1905, MT:Adrianus van Geelen, Schoonhoven
Hollands zilveren asbakje met voorstelling van een visser en zeilboot, jaarletter E: 1939. 835/000 ca. 42gr. 5x3x3cm. Cond.: U