Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Plated dienbladen
Resultaat: 30 EUR

Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G

2 Plated dienbladen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G

Silverplated kandelaar
Resultaat: 10 EUR

Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G

2 Delen verzilverd
Startprijs 10 EUR

Asbak en luciferhouder, silver-plated, zwaar bewerkte voorstelling:Nachtwacht en drinkgelag.Cond.U

Zilveren miniatuur, molen
Resultaat: 10 EUR

Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U

Zilveren potloodhouder
Resultaat: 15 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

Zilveren briefopener
Resultaat: 15 EUR

Indonesisch zilveren 800/000 briefopener, aan beide zijden met de hand gegraveerd, L. 14 cm., ca.17 gr., Cond.:G

Lepel met 5 portretjes
Resultaat: 15 EUR

Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.

Zilveren miniatuur kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Zilveren miniatuurkandelaartje, Hollands, H.5 cm., ca.9 gr., Cond.:U

2 Zilveren vorkjes
Resultaat: 15 EUR

2 Zilveren 835/000 antieke Biedermeier vorkjes ca.25gr., Cond.:U

Miniatuur zilv. flesje
Startprijs 15 EUR

Zilveren miniatuurflesje 1.5x1.5cm., ca. 4 gr., Cond.:U

Plated koffiekan
Resultaat: 20 EUR

Prachtige plated koffiekan 20e eeuw 23x24x12cm. Cond.: G

5-Delig plated koffieset
Resultaat: 40 EUR

5-Delige plated koffieset 20e eeuw Cond.: G

Plated visbestek 6-persoons
Resultaat: 80 EUR

6-Persoons plated visbestek 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Zilveren port. beugel
Resultaat: 20 EUR

Hollands zilveren tasbeugeltje met 2 eikeltjes als sluiting, B.7 cm., ca.26 gr., Cond.:U

Silverplated bowllepel
Startprijs 20 EUR

Silverplated bowllepel ca. 1900, mooie vormgeving 37x13x14cm. Cond.: G

Flacon, zilv. dop
Resultaat: 35 EUR

Kristallen parfumflesje met zilveren dop. Voetje beschadigd, Cond.:R

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 20 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x18x18cm. Cond.: G

Zilveren loddereinflesje
Resultaat: 30 EUR

Kristal geslepen parfumflesje met zilveren kraag en dop H.: 8,5cm. Cond.: R

Asbak met zilv. rand
Startprijs 25 EUR

Glazen asbak met zilveren 800/000 rand. Cond.:U

Zilveren kandelaartje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 tafelkandelaartje, ø 7cm.,H.4 cm., Cond.:U

Zilv. theeduimpje
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 theeduimpje, Jaarletter: N:1822, ca.8 gr., Cond.:U

Zilveren suikerstrooier
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 suikerstrooilepel Jaarletter: V: 1905, MT:Adrianus van Geelen, Schoonhoven

Zilveren asbak
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren asbakje met voorstelling van een visser en zeilboot, jaarletter E: 1939. 835/000 ca. 42gr. 5x3x3cm. Cond.: U