Twee 19e eeuwse koperen haardschermen 3-delig 65x80cm. en 58x76cm. Cond.:G
Wortelnoten theestoof 18e eeuw met Queen Anne poten met koperen binnenbak. Lijstwerk beschadigd 47x28x28cm. Cond.: R
Messing schenkkan 19e eeuw met twee grepen en klepdeksel 30x34x15cm. Cond.: G
Hollandse doofpot 19e eeuw van roodkoper met messing. hengsel licht bedeukt verder in goede staat 34xø24cm. Cond.: G
Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S
Drie Gero zilver bestekdozen, lepels en vorkjes in Biedermeier stijl 20e eeuw 26x3x14cm. Cond.: G
19e Eeuwse koperen schuifkandelaar in zeer goede staat 18xø9cm. Cond.: G
Verzameling postzegels. Nederland en buitenland, gestempeld en postfris 30x25cm. Cond.: G
Kavel diverse munten waaronder; 1x 2,5 Gulden 1969, 1x 2,5 Gulden 1988 (Misslag?), 1x 1/2 Gulden 1980 (Beatrix), 1x 1/2 Gulden 1980 (Juliana), 2x 1 Cent 1948 en 1979, 1x Florijn Mokum 1975, 1x 5 cent ...
Oud mahoniehouten theekastje met rondom glas, 1 deurtje en een bijbehorend dienblad 20e eeuw 76x60x40cm. Cond.: G
Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G
Grote houten boedha 19e of 20e eeuw van beschilderd tropisch hout 41x35x23cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M
Grote Mobach aardewerken geglazuurde vaas, gesigneerd Mobac 227. Voorstelling van diverse kraanvogels 42x17cm. Haarscheur van 25cm. Cond.: R
Tien delen Engels of Frans porselein ca. 1910. 1x Cakeschaal en 9x cakebordjes met fruitmotief. Enkele beschadigingen 8xø20cm. en 2xø20cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Biedermeier handbeschilderde coupes (beschadigd) van herders met vee (chip) en een hert met schaap (haarscheur) 11xø20cm. en 10xø22cm. Cond.: M
Frans Fayence sierbord met bloemdecor 20e eeuw ø31,5cm. Cond.: G
Vier oude 19e eeuwse Hollandse tegels met zwart bloemdecor waarvan 3 ingelijst. 1 Beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: G
Aardewerken Duits wandsierbord met reliëfvoorstelling ca. 1890. Romantische voorstelling man/vrouw 6xø33cm. Cond.: R (beschadigingen)
Grote antieke dekselschaal ,goudsteen, ca. 1900 met bronsglazuur. In zeer goede staat 17xø21cm. Cond.: G
Drie Petrus Regout Maastricht borden (Holland) ca. 1900. 1 Bord design Tancrede met bloemmotief ø26cm.. 2 Borden ø21cm, 1x Stadhuis Rotterdam en 1x berglandschap aan de kust Cond.: G