Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Haardschermen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse koperen haardschermen 3-delig 65x80cm. en 58x76cm. Cond.:G

Theestoof
Geen vanafprijs

Wortelnoten theestoof 18e eeuw met Queen Anne poten met koperen binnenbak. Lijstwerk beschadigd 47x28x28cm. Cond.: R

Koperen schenkkan
Resultaat: 35 EUR

Messing schenkkan 19e eeuw met twee grepen en klepdeksel 30x34x15cm. Cond.: G

Koperen doofpot
Geen vanafprijs

Hollandse doofpot 19e eeuw van roodkoper met messing. hengsel licht bedeukt verder in goede staat 34xø24cm. Cond.: G

Beeld, meisje te paard
Resultaat: 10 EUR

Beeld van een meisje te paard met een hond, gesigneerd F. Lucchesi nr. 2013. gemaakt van een soort gips met een kunststof laag 39x52x13cm. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd Cond.: S

3 Dozen Gero bestek
Resultaat: 20 EUR

Drie Gero zilver bestekdozen, lepels en vorkjes in Biedermeier stijl 20e eeuw 26x3x14cm. Cond.: G

Spinnewiel
Geen vanafprijs

19e Eeuws spinnewiel in goede staat 72x84x54cm. Cond.: G

Schuifkandelaar
Resultaat: 5 EUR

19e Eeuwse koperen schuifkandelaar in zeer goede staat 18xø9cm. Cond.: G

Postzegelalbum
Geen vanafprijs

Verzameling postzegels. Nederland en buitenland, gestempeld en postfris 30x25cm. Cond.: G

Kavel diverse munten
Geen vanafprijs

Kavel diverse munten waaronder; 1x 2,5 Gulden 1969, 1x 2,5 Gulden 1988 (Misslag?), 1x 1/2 Gulden 1980 (Beatrix), 1x 1/2 Gulden 1980 (Juliana), 2x 1 Cent 1948 en 1979, 1x Florijn Mokum 1975, 1x 5 cent ...

Theekastje
Resultaat: 95 EUR

Oud mahoniehouten theekastje met rondom glas, 1 deurtje en een bijbehorend dienblad 20e eeuw 76x60x40cm. Cond.: G

Hoekkast
Resultaat: 120 EUR

Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G

Houten Boedha beeld
Resultaat: 40 EUR

Grote houten boedha 19e of 20e eeuw van beschilderd tropisch hout 41x35x23cm. Cond.: G

Copier Leerdam, vaasje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G

Schenkkan kristal
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G

Copier Leerdam, roomstelletje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M

Mobach vaas
Resultaat: 10 EUR

Grote Mobach aardewerken geglazuurde vaas, gesigneerd Mobac 227. Voorstelling van diverse kraanvogels 42x17cm. Haarscheur van 25cm. Cond.: R

Cakeschaal + 9 bordjes
Resultaat: 25 EUR

Tien delen Engels of Frans porselein ca. 1910. 1x Cakeschaal en 9x cakebordjes met fruitmotief. Enkele beschadigingen 8xø20cm. en 2xø20cm. Cond.: G

2 Porseleinen coupes
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Biedermeier handbeschilderde coupes (beschadigd) van herders met vee (chip) en een hert met schaap (haarscheur) 11xø20cm. en 10xø22cm. Cond.: M

Frans bord, bloemdecor
Geen vanafprijs

Frans Fayence sierbord met bloemdecor 20e eeuw ø31,5cm. Cond.: G

4 Tegels
Geen vanafprijs

Vier oude 19e eeuwse Hollandse tegels met zwart bloemdecor waarvan 3 ingelijst. 1 Beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: G

Wandbord
Geen vanafprijs

Aardewerken Duits wandsierbord met reliëfvoorstelling ca. 1890. Romantische voorstelling man/vrouw 6xø33cm. Cond.: R (beschadigingen)

Grote kom
Resultaat: 15 EUR

Grote antieke dekselschaal ,goudsteen, ca. 1900 met bronsglazuur. In zeer goede staat 17xø21cm. Cond.: G

3 Petrus Regout borden
Geen vanafprijs

Drie Petrus Regout Maastricht borden (Holland) ca. 1900. 1 Bord design Tancrede met bloemmotief ø26cm.. 2 Borden ø21cm, 1x Stadhuis Rotterdam en 1x berglandschap aan de kust Cond.: G