Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen. Gekleed in Afrikaans tenue L.: 75cm. Cond.: U
Grote moderne porseleinen pop, gemerkt G.D. met papier mache lichaam. Naar klassiek voorbeeld, vaste ogen en dichte mond L.:74cm. Cond.: U
Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en onderarmen, vaste ogen en dichte mond. Gekleed in kanten jurk L.: 68cm. Cond.: U
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Bacce by Joyce Walt 1988. Stoffen lichaam met porseleinen handjes en voetjes, vaste ogen en open mond L.: 45cm. Cond.: G
Lok met kolenwagon en een aparte personenwagon. Alles in redelijk tot goede staat.
Grote celluloid jongespop met geschilderde ogen ca. 1940, gemerkt met een vlinder op de rug (vermoedelijk August Hahn en Co Duitsland). IN zeer goede staat L.: 60cm. Cond.: G
Armand Marseille pop ca. 1920, gemerkt A.M. 2966 33/4/8. Aardewerken hoofd(gebarsten), slaapogen, 2 tandjes, papier mache lichaam met "mama-mechaniek" L.: 51cm. Cond.: R
Twee schildpadpoppen van meisjes Nr. 34 en 36 H.: 32cm. en 35cm. Cond.: G
Drie oude Duitse poppen 30-er jaren; 1x Armand Marseille 2966, 1x Negerpop firma Schmidt en Co 1328-33, 1x Konig en Wernicke 778/10 H.: 34cm. , 32cm. en 47cm. Cond.: R
Vier oude bespeelde Steiff dieren 20e eeuw; 1x hondje Zotly (goed), 1x haas (2 gaatjes), 1x veulen (poten beschadigd), 1x beertje (gaatje in hoofd) 12-33cm. Cond.: R-G
Armand Marseille schildpad negerpop ca. 1930 Nr. 35/39 met glasogen. In goede staat H.: 38cm. Cond.: G
Grote schildpadpop ca. 1930 Nr. T56, ogen los in het hoofd H.: 54cm. Cond.: G
Lok met 3 personenwagons van verschillende merken. Alles in redelijk tot goede conditie.
Poppenwagen eind 19e eeuw met metalen spaakwielen en veersysteem, originele beschildering. Stoffering van de kap is vergaan, verder in goede staat 64x75x35cm. Cond.: R
Twee papier mache jongenspoppen ca. 1930, ongemerkt. 1x Stoffen lichaam en "mama-mechaniek". 1 met slaapogen en 1 met geschilderde ogen 50cm. en 56cm. Cond.: G
Drie oude poppen ca. 1930-1940. 1x Papier mache, Koenig en Wernicke, meisje (beschadigd). 1x Hard kunststof jongentje, ongemerkt, ogen los in het hoofd. 1x Hard kunststof, gemerkt Rauh Germany, scheur...
Papier mache pop ca. 1920 met geleed lichaam, gemerkt K.W.G. 133/17. Koenig en Wernicke Duitsland. Slaapogen en twee tandjes L.: 70cm. Cond.: R
Twee celluloid poppen ca. 1930; 1x schildpad nr. 310/40 en 1x Cellba Schöberle en Becker nr. 45/46 H.: 45cm. Cond.: G
Twee celluloid poppen Martha Maar Mönchröden ca. 1940 H.: 45cm. en 35cm. Cond.: MG
Twee poppen met aardewerken hoofden ca. 1930; 1x Koenig en Wernicke Nr. 133/13 en 1x Heubach Koppelsdorf 342/2 H.: 51cm. en 46cm. Cond.: G
Drie dozen blikken treinrails Duitsland ca. 1930 Cond.: G
Doos divers (blikken) speelgoed o.a; blikken Hornby treinset in originele doos, houten paard, kinderweegschaal, blikken weegschaal ca. 1890, Japans speelgoed etc Cond.: M-R-G
Doos Märklin treindelen van blik en kunststof. 9 Wagons van blik, 2 tenderlocs van kunststof, 6 platte wagons van kunststof, diverse blikken spoordelen en 2 transformatoren Cond.: R-G
Grote papier mache pop(licht bekrast), Franz Schmidt en Co ca. 1930 Duitsland. Gekleed met lederen knickerbocker, tirolerhemd, vest en lederen schoenen. Met slaapogen en geluid L.: 76cm. Cond.: G